- 339 тис. км
- Чернігів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
2 комплекта шин з дисками, підігрів сидінь, LED лінзовані фари, ходова в справному стані
Продам автомобіль технічно справний но по жиланію можна булоб перекрасити бо поліз лак видно на фото мотор після кап ремонту пройшов 40 тисяч коробка так само турбіна нова на гарантії всі чеки та гарантію можу придоставити за більш дедальною інформацією телефонуйте
Продається пасат б 5 1.6 газ-бензин, газ вписаний, мотор коробка без зауважень, встановлені паркторініки та підсвітка в ногах, клімат контроль працює, холодить добре, було зроблено ревізію тормозів та покрашено супорта, машина доглянута та вартує уваги,в 1 руках 5 років, реальному покупцю торг біля авто. З усіх питань звертайтеся за телефоном
Сама максимальна комплектація цієї моделі люк, кнопка старт стоп, дістронік, дорога оптика, 1 власник, приганяв для себе з США, мінімальні пошкодження, професійно пофарбований задній і передній бампер і передній капот (капот новий), все інше ціле, безпека ціла, жодна подушка не спрацювала, пробіг 100% реальний 116тис, зараз машина без ГБО, їздить тільки на бензині (поїздив на ГБО 6 місяців і зняв), поміняв масло в моторі і всі фільтра +фільтр салона на 115 тис, масло в коробці поміняв на 70тис, акамулятор поставив новий в 2025р, колеса Nokian десь пробігли 25тис.Бережна експлуатація, кожні 10 тис міняв масло, машина в хорошому стані все працює сів і поїхав
Продам пасат б5 Працює як на газу так і на бензині Є страховка Зимова гума Потребує косметичного ремонту Машина кожен день на ходу Деталі по телефону
встановлено нове ГБО, нова вихлопна система, страховка дійсна до квіня місяця да комлекти покришок, переоформляється. Інші питаня по тел.
Мотор 1.6 газ/бензин,газ вписаний,машина на повному ходу без нарікань!Торг є!
Кому нужна надежная машына оброщяйтесь по телефону или смс!!! Торг возможен только у капота!!! Все розкажу все покажу!!! Обем 1.8инжектор двс PF.
продається авто в хорошому стані, по кузову є незначні сліди ржавчини, резина хороша на титанових дісках, реальному покупцю залізні діски з зимною резиною, газ вписаний.
1.8 Газ/Бензин Я власник
Volkswagen Passat B3 1.8 g60 Пасат б3 g60 sinhro компресор, повний привід, повний електропакет, кондиціонер, борткомп'ютер, hella blek,, пластиковий обвіс по колу, хороша резина, на ходу, але потребує доопрацювання. За більш детальною інформацією телефонуйте, пишіть.
Авто у справному стані. Їздить кожень день. 1.8газ/бензин,карбюратор. Дно варене, потрібно лако-форбні роботи . Двигун працює добре. Торг умісний я власник з документами порядок
машина в рабочем состояние без аккумулятора
Всі питання по телефону 24/7
По машині все працює хороше бі ледовське лінзоване світло . Машина їздить кожен день в кладень не потребує.єкосмитичні нюанси зважаючи на вік авто.
Продам пас чат В3. 1,8 газ бензин.
