- 280 тис. км
- Івано-Франківськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.78 л.
- Ручна / Механіка
авто в гарному стані. були проблеми з лаком. перемальовано капот,дах,кришка багажника двигун замінений з Європи. грм і т.д. нові. авто супер.
авто в гарному стані. були проблеми з лаком. перемальовано капот,дах,кришка багажника двигун замінений з Європи. грм і т.д. нові. авто супер.
Продам власний автомобіль по машині робити нічого непотрібного по кузові є пару вмятин це видно на відео Газ вписаний і обслужений Більше детально по телефону (Viber Telegram) Без торгу
Продам автомобіль Volkswagen Passat B7 SEL 2012р газ/бензин. Повна комплектація : шкіряний салон , люк , підігрів сидінь , клімат-контроль, камера заднього виду. Авто в хорошому технічному та візуальному стані , вкладень не потребує . Документи в порядку , переоформлення . Торг біля авто. **********
Продаю надійний комфортний автомобіль. Деталі за телефоном. Прошу майданчики та помічників з продажу не турбувати.
Продається власний сімейний Volkswagen Passat B7 TSI (SEL Premium). Шукаєте надійний, комфортний та повністю обслужений автомобіль для сім'ї? Це саме той варіант, у який не потрібно вкладати жодної копійки — сів і поїхав! Ми — єдині власники в Україні протягом 8 років. За цей час авто дарувало лише позитивні емоції та незабутні враження від сімейних подорожей. Автомобіль пригнаний з США, любимий, доглянутий та виключно гаражного зберігання. ? Технічний стан та характеристики: Рік випуску: 2015 Пробіг: 126 тис. км (оригінальний) Двигун: 1.8 TSI (динамічний та швидкий) Паливо: Бензин + встановлено якісне ГБО (що робить авто неймовірно економним) Умови утримання: Гаражне зберігання, бережна експлуатація Стан: Повністю обслужений, технічно ідеальний, не вимагає жодних інвестицій. ? Максимальна комплектація SEL Premium: ? Розкішний та надзвичайно зручний салон: шкіра + алькантара ? Підігрів сидінь для вашого комфорту в холодну пору ?? Двохзонний клімат-контроль (працює бездоганно) ? Преміальна акустична система Fender із вбудованим сабвуфером — звук, який вразить навіть меломанів ? Оригінальні 18-дюймові диски на практично новій гумі ? Від себе: Це дуже комфортний, швидкий та надійний автомобіль, який жодного разу не підвів. Новий власник буде на 100% задоволений покупкою. ? За додатковою інформацією та для огляду телефонуйте. З радістю відповім на всі запитання!
Варити, красити не потрібно • Є кілька сколів, подряпин так як авто 25 років • Газ вписаний четверте покоління • Мотор робився масла не бере не кортить робе хорошо • Є центральний замок, стіклопідйомники, абс • Ходова хороша • На титанах зимня ризина • Авто в нормальному стані кожен день на ходу • Продажа тільки з переоформленням.
Авто в хорошому стані, офіційне, 5 рідних коліс r17 та диски audi a6c6, два ключа, 2 комплекти ковриків,коплект чохлів на сидіння, рік тому проведено велике ТО з заміною ланцюгів грм, парктронік задній доставлений
Пишіть всі питання в особисті
стан сів поїхав, мотор коробка без питань, під капотом все сухо, жодних піднікань і тому подібне, не гнила взагалі,ходова тримається купи,
Продам власне авто в дуже доброму стані, 1.8 газ/бензин 1999р Детальніше по телефону
Автомобіль у комплектації SEL з вставками під дерево, був куплений з рідним пробігом 264тис, має 2 реєстрації у 10міс 23року, оскільки спочатку був оформлений на фіз. особу компанії, щоб передати авто у право власності Лізинг (юр особа), після виплати перейшов у моє право власності тобто 3 реєстрація.(є всі підтверджуючі документи що авто було в 1 руках) + 2 ключі. Газове обладнання з балоном на 52л на авто було встановлено одразу при покупці, на пробігу 260тис. так само був вирізаний каталізатор. В автомобілі встановлена аудіосистема "Fender" із заводським сабвуфером у багажнику. Встановлено Bi-led лінзи, оскільки на заводському галогені їздити неможливо, на лінзи ще 2 роки гарантії. Так само стоїть доп світло в решітці, активація на дальнє блимання світла. ТО автомобіль проходить кожні 6.5-7.5 тис км. Останнє ТО було 100 км тому, також були замінені ролики та ремені. 15 тис. км тому було частково перебрано підвіску, заміна гальмівних колодок, часткова заміна масла в коробці, фільтр, прокладка. Взимку 2024 року мене притерли, довелося замінити крило та замінити скло на фарі. Щодо нюансів - давайте будемо чесними, машині майже 14 років, на ній є сколи та сліди експлуатації, водійське та пасажирське сидіння мають знос. Віддаю 2 комплекти гуми зима та всесезонка.
Продам пассат б6 на повному ходу, машина їздить кожен день , потрібно дивитися кпп так як перша не завжди включається. По двигуну питать немає зовсім масло не бере, решітки у бампер єсть,туманка на днях буде, звонить через телеграм вайбер, торг біля авто
Машина вся по кузову рівна в рідній красці по дну є момент що підварити пороги тоже потребуючи уваги не критично,по електриці все працює,треба міняти втягующе буває виделується,стоїть газ вписаний в тп.Машина для роботи саме те що треба.За детальною інформацією по телефону
Автомобіль доглянутий, завжи вчасний ТО є сервісна книжка! Перший власник!! Додатково щасливий покупець отримає: 1) комплект зимових шин; 2) оригінальний багажник THULE; 3) відеореєстратор; 4) оригінальне масло Castrol LL; 5) комплект зимових ковриків; 6) додаткова сигналізація, дотяжка вікон. В комплектації авто також входить: автоматичний датчик дощу, датчик світла, адаптивний круїз-контроль, підігрів передніх сидінь. АКП-DSG 7 ступка. Оригінальна заводська метанова установка на 30 м.куб. На 277т. проведено повне ТО. Проведена заміна ланцюга з рем. компл. Авто не потребує вкладень!! Бензиновий бак на 30л. Все працює!! Дуже Економне, екологічне та комфортне авто Євро-5. Комфортне, жваве та економічне авто бізнес-класу. Будете задоволені авто, як перший власник ділюсь враженнями:)
Продам Пасат б5+МРІ.1.6газ бензин.пригнана з Германиї мотор,коробка,ходова,кузов на відмінно.без рижикі,без шпаклі, не фарбований.салон охайний.їде тихо не шумить не стукає. все працює,без вкладень.
Продам 1300 ?.'!1989р.в. Газ, бензин 1,8. Чортківський р.н.
після дтп,авто на ходу під відновлення
