- 200 тис. км
- Дашів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто на ходу деталі за телефоном…
Авто на ходу деталі за телефоном…
Продам авто на впевненому ходу.МОТОР 1800,робить відмінно.деталі розповім по телефону.Дзвоніть в любий час.Не гнила,пороги і дно переварені.Потребує косметики,місцями поліз лак,торг присутній.Ніколи не підводила,все мінялося і робилося як для себе.
Авто в полностью исправном состоянии.1,8 моновприск.Установлено итальянское газовое оборудование второго поколения(вписано).2 подушки безопастноти,АВС,подогрев сидений и зеркал,4 стеклоподьемника,электрорегулеровка зеркал,ЛЭД фары,кондер,старенькая,но дорогая(600долл)магнитола Сони с выдвигающимся экраном.Сидушки не продавлены,салон не затерт. Хорошая и вместительная машина для работы и семьи.А главное -неприхотливая и не дорогая в обслуживании.
Продам Пассат в3 1991 року 1,8 газ бензин,газ вписаний 2500 доларів торг
напишіть свій номер і я передзвоню все розкажу про авто маю ще такий самий пасат тільки 93 року це такий самий розібраний його віддам разом з тим який продаю... мій номер є в знімках це польський і вайбер
Продам машину,Passat B3,машина на ходу,сів і поїхав, газ, бензин, все працює, Маю додаткові запчастини салону.кого цікавить дзвоніть все розповім. Всі питання за телефоном
авто на ходу,стан нормальний. багато нових деталей. на свої роки чудовий стан. масло не їсть,не димить. інші питання по телефону.
Авто вчасно обслуговувалось, в ДТП участі не приймало. Є нюанси по кузову( видно на фото передній бампер), за них трохи скину. Двигун в гарному стані.
Автомобіль у нормальному стані, по кузову є моменти у зв'язку з роком машини (основні моменти на фото). Технічно повністю справне авто, сіл поїхав. Є рідний кондиціонер дме добре, регулювання керма, форкоп, гідропідсилювач керма, робочий ручник. Усі інші питання за тел. Оформлення будь-яке, я власник.
Пассат б3,двигун 1.8 газ-бензин,ц/з,диски,комплект зимової резини на дисках,передні електро-склопідіймачі, ксенони,музика ,свіжо викрашена(23.07.22р) технічно в справному стані.
Авто в хорошому стані, вкладень не потребує деталі за тел.
Продам своє авто більше інформації по телефону.
Фольц В6 универсал ,первый хозяин,пригнан с Германии,новая резина бриджстоун зимняя,замена роликов и ремней на оригинал,замена охлаждающей жидкости,масло в АКПП ,замена масла в ДВС 2000 км назад,Арал,новый АКБ,новый генератор, новые свечи,тормозные колодки,новый топливный фильтр,новые радиаторы(охлаждения и кондиционирования),замена топливного насоса,двигатель и коробка сухие,пинков при переключении нет.
машина на ходу, сів та поїхав. Якщо будуть питання - телефонуйте за взазаним номером телефону - Микола Васильович
продам обо обмін на щось помєншє Козов негнілой работает токо на газу мотор коробка ходова норм,резіна норм зіма,но пелочам ножно немного преложить
Дзвоніть питайте
Продам надійний Фольксваген оброблений два місяця пороги не гнилі по кузову все добре тільки потрібно покрасити
