- 356 тис. км
- Кобеляки
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Немає зв?язку в селі ,авто знаходиться в полтавській області великий кобелячок ,пишіть на вайбер ********** Авто треба робити по ходовій
Немає зв?язку в селі ,авто знаходиться в полтавській області великий кобелячок ,пишіть на вайбер ********** Авто треба робити по ходовій
Автомобіль в гарному стані. Вкладень не потребує.
Авто привезено в Україну 29.10.2021. Минулий власник дівчинка, у неї авто зберігалося в гаражі, у 2025році некористувалися. Купив нещодавно. Причина продажі: потрапив у сильне ДТП на Skoda, було довге відновлення, боявся що незможу сісти за кермо, спробував, все добре, хочу знову Skoda. 28.04.2026 було проведено ТО 800$: встановлення магнітоли з екраном, камера заднього виду для зручності при паркуванні, заміна замків багажнику та передніх дверей, заміна механізму для підняття скла на двері водія. 3500км тому було: заміна фільтрів, масла, ремінь ГРМ. На кузові є незначні сліди експлуатації, поліз лак(переважно на даху), є "рижики". Відсутній бардачок (минулі господарі переставили на ін. машину). Вікна та заднє скло затоновані, лобове ні. Встановлено газ, вписаний у техпаспорт. +є великий самбуфер jbl з підсилювачем та компенсатором (≈17000), працює ідеально, користувалися рідко, раніше стояв у нас на Skoda, на цю машину ще не установили, більше 6 місяців зберігався у квартирі, гарний стан, можемо віддати разом з машиною. Перегляд машини переважно ввечері біля Класу (Тракторобудівників 128в), ввечері або в будь який час у неділю. Любий вид переоформлення, можливе переоформлення одразу намісці через Дію.
ПРОДАМ надійне авто. В одних руках з 2021 року, ГБО 4 покоління, по ходові, двигуну, кпп зауважень немає, кузов без будь-яких дефектів . Розхід газу 10.5-11.5 л.
Свіжо пригнаний з Німеччини! з оригінальним пробігом, не фарбований , газ працює . Без рижиків !!! Стан супер
Стан кузова на фото ,1 тис тому замінено масло зі всіма фільтрами.Потрібно замінити опорний підшипник і зробити водійський склопідйомник на це ще опущу ціну.
Продаю власний автомобіль в дуже гарному стані. Повністю готовий до щоденної експлуатації. 1,8 газ/бензин, автоматична 5ст. КПП, нова зимова резина також є комплект літньої резини на титанових дисках.
Продам авто. Обслужене . Надійний 2.5 бензин/газ пропан та надійна АКПП (Aisin) Japan гидротрансформатор, кузов оцінкований . Авто надійне . Авто пригнано з США з переднім пошкодженням радіаторною решіткою 2013 рік по vіn коду . Причина продажі потрібне більше авто Можливий обмін . Ціна на обмін буде трохи вище . Універсал ,мінівен . Можу одразу не відповідати . Напишіть у viber чи тут в чат . Дякую
Продам авто. В хорому технічному стані. Повністю в рапторі , 1.8т двигун. Переоформлення присутнє , справжньому покупцю торг
Авто у Іспанії
Авто заводиться, їде. За деталями дзвоніть по номеру Таня
Авто в доброму стані е незначні пошкодження ЛКП. Ходова в нормі не гримить не стукає. Є потертості пластику в салоні. Стоїть гарне бі лед світло . Свіжопокрашені диски порошковою краскою . Диски BBS r17. Шини нові майже без пробігу. Стоїть ГБО все зареєстровано обему не треба лякатись розхід залежить від стилю їзди в середньому від 14-16 газу 12-13 бензин. Багато чого зроблено, Білшь докладно при спілкуванні торг присутній.
Знаходжусь на службі. Номер для зв?язку Катя.Приїжджайте дивитись, по факту якщо готові реально купити. Пишу як є за машину, бо вирішувати переоформлення буде дружина. Пробіг рідний, перевіряв всі блоки на пробіг. Все працює, є блютуз. Масла фільтра замінені 2000км назад. Масло круноіл заливав. Фільтра Бош. Нові гранати. Повний привід працює справно. Коробка плавно працює. Помилок не має. Стоїть прошивка Євро-2. Катів не має. Масло не їсть не димить. Є газ (не вписаний). Працює круто як на газу так і на бензині. Розхід по Вінниці з пробками 20л. Електроніка- електрика також все працює. Із нюансів зам?ята права дверь пасажирська. Ціна така з урахуванням того щоб заміни двері було, зробити поріг біля задньої арки, та пофарбувати бампер. Прохання по телефону не задавати лишніх запитань, бо дружина не вкурсі що там і як. Документи в порядку. Довіреність або повне переоформлення. Торг може бути адекватний.
Продам Volkswagen Passat B4 1.6 газ/бензин, на повному ходу, на гарній комплектації з кондиціонером який працює бездоганно, підсилювач керма, абс, подушки безпеки, електросклопідйомники, електрорегулювання дзеркал. Двигун працює добре, масла не бере, 500 км назад було замінено ремінь грм. Ходова в доброму стані, нічого не стучить. Коробка працює добре, зчеплення хороше. Кузов на свої роки в гарному стані, але має невеликі вікові нюанси. Салон в нормальному стані. По іншим питанням телефонуйте.
авто не мив, продаю як є, 4х4 повний привід, , 2.8 мотор, газ бензин, коробка автомат, дуже рідке авто, гребе в любому болоті та в любих снігах краще ніж мій х5, клімат контроль, гідропідсилювач, мультимедія, авто для тих, хто має бажання проїхати там, де звичайне авто сяде та буде чекати трактора на порятунок, а трактор чекатиме порятунку від Вас, сказати що це скажений всюдихід, це не сказати нічого, ціна мінімальна, без торгу, не спішу з продажем взагалі, може рік стояти продаватись
Автомобіль в хорошому стані. Двигун 1,8Т (150 к.с.) 1997 року. ВстановленО ГБО. Авто в гарній комплектації (сидіння- vag-sport з підтримкою, у виконанні-комбінована шкіра з тканиною)передні сидіння з підігрівом; електро привід дзеркал та обігрів; автомобіль оснащений не стандартною системою EBD (Electronic Differential Lock електронна імітація блокування диференціала); ABS; круїз контроль; повний електро пакет; оригінальні фари Hella ксенон лінза; підігрів форсунок омивача. Два комплекти коліс (зима 15? (nokian), літо 17? (continental)) Є моменти по ЛФП
З документами порядок
Газ Метан. Бензин бак на 32л. Питання по кузову.
Продається комфортне, надійне авто Volkswagen Passat 2015 рік випуску, газ - бензин.Стан машини - сів і поїхав.Всі питання за телефоном.
Авто в хорошому стані, повністю обслужене. ТО кожні 7 тис. км, встановлений новий акумулятор. Двигун, коробка та ходова працюють відмінно. Клімат-контроль холодить як належить, працює кожна кнопка і кожна функція. Є підігрів передніх сидінь. Штатна аудіосистема Fender із сабвуфером. Газ вписаний у техпаспорт. Машина доглянута, експлуатувалася дбайливо. Сів і поїхав. Дзвоніть, розповім усе. Торг біля капота.
