- 205 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто обслуговується вчасно, дуже комфортне і вмістке, як для хетчбека, екологія на місці, фарбовані пороги + арки + капот, на капоті поліз лак, на порогах почала виступати іржа, є пару "зірочок" на лобовому склі, тріснута задня фара, один комплект коліс на дисках R17, всі недоліки видно на фото. загалом, непогане авто, зручне в керуванні, маневрене.
розхід 3,6 літра дизеля на 100км. деталі по телефону.
В хорошому стані, всі питання по телефону.
Продаю власний автомобіль Opel Vivaro 2011 року випуску.Авто в хорошому технічному, повністю готове до експлуатації. Найнадійніша, найекономічніша та найвдаліша модифікація в цій лінійці з 2.0-літровим дизельним двигуном (M9R) та 6-ступінчастою механічною коробкою передач. По комплектації: -Підігрів лобового скла -Електропідіймачі скла -Кондиціонер -Штатний Bluetooth -Мультируль Лонг версія, не плутайте з короткими! Масло мінялося кожних 10тис.км, авто технічно в гарному стані, жодних помилок чи нюансів для їзди немає Є моменти по кузові, зробив детальні фото! Можливий торг
Перекупів, які перевіряють авто за тіктоковими порадами, прошу не дзвонити. Кожне авто має свою ціну!!! Попередній пробіг за 2025 рік вказано помилково, на сайті видалити не можуть,. Реальний на фото. В Україні в користуванні одного власника!!!
Продам сімейний автомобіль,машинка дуже гарна та в збереженому стані як технічно так і зовнішнє,багато зроблено,машина на повному ходу,обслуговування було якісне.
169 об'єм дизель паливна денсо Євро-5
Всі питання по телефону. 4шт зимова гума Continental
Продам авто, у відмінному технічному стані. Авто в сім'ї було 5 років, обслуговувалось вчасно, замінено всі розхідники. На даний час робити нічого не потрібно. Нова літня гума. Надійний 1.3 дизель, економний. Новий власний буде задоволений. Всі питання за телефоном. Торг біля капоту.
Свіжопригнаний з Німеччини, перша реєстрація в Україні 2026р. Не битий не фарбований. В Відмінному стані. Максимальна комплектація, повний привід. На авто зимова резина, додатково є комплект літньої на титанах.
Продамо наше авто в ідеальному стані, кузов і салон взагалі без нарікань, стан: сів та поїхав, фактично не їздила по дорогах України, авто в рідній фарбі, є сервісна книжка, пройшла техогляд в Німеччині. Колеса на 18 дюймів. Будь-яка перевірка вітається. Дзвонити за номером Олександр або +********** Лариса
Пробіг реальний. Авто пригнане з Німеччини. Європа. 7 місць. Додатково є 2 ключа. За інформацією власника авто обслужене. Була заміна ГРМ на 205 тис.км. Приїжджайте на тест-драйв до нас на майданчик м. Рівне, вул. Князя Володимира, 109.
Хозяїн.все справне,та вчасно обслуговувалось.в авто некурили.гаражне зберігання.відповім на всі запитання.обмін цікавить лише на Ніссан Ліф!
Авто свіжо пригнане з Німеччини, розмитнене, в хорошому технічному стані з рідним пробігом. Хороша комплектація: датчик світла та дощу, електро пакет, мультикермо, парктроніки, клімат-контроль, круїз-контроль, підігрів сидінь, підігрів руля, webasto. Автомобіль розмитнений зроблений сертифікат та готовий до постановки на перший облік. # Рік виготовлення 2011 # Авто має прозору сервісну історію # Авто цілий без ДТП, в хорошій комплектації - Webasto - Підігрів руля - Кондиціонер - Круіз контроль - Мультикермо - ESPIABS - Центральний замок - USB/SD/AUX/Bluetooth - Механіка бст - Економне авто Та багато інших функцій Авто технічно справне, всі системи працюють без зауважень!!! Нами було проведенні: - Компютерну діагностику на коректну роботу двигуна та всіх систем, помилок не виявлено - Еологія (Сажовий фільтр) присутня !!! запасне колесо, домкрат, присутні !!! - Замінено масло в двигуні, фільтра, перевірено підвіску Детальну інформація надамо за телефоном: VIBER / WhatsApp !!! Будь-ласка телефонуйте з 8:30 до 19:00 !!! Можливий продаж в кредит, лізинг, по перерахунку та з ПДВ !!!
За додатковими фото дзвоніть або пишіть Є комплект дисків з зимовою зараз на чорних дисках
