- 230 тис. км
- Біла Церква
- Дизель, 1.3 л.
- Не вказано
За всіма питаннями телефонуйте за номером телефону
За всіма питаннями телефонуйте за номером телефону
Автомобіль Opel Zafira b 1.7 tdti 92кВт 125 лс в гарному робочому стані
Продам Opel Zafira 2011 року випуску. Тонований. Все працює. Чистай охайний салон двигун 92 квт
Продаю Opel Insignia універсал 2.0 дизель / Автомат / 2011 рік. Надійний, просторий і дуже економний автомобіль Потужний та водночас економний дизель 2.0 CDTI — витрата від 6 л/100 км. Автоматична коробка — зручно в місті та комфортно на трасі. Просторий багажник — ідеальний для подорожей, речей, дитячих візків. Кузов — універсал, максимально зручний для сім’ї. Стан добрий, без ДТП. Пробіг — 281 тис. км. Авто обслуговувалось вчасно, та за регламентом, по техніці без нарікань. Хороший вибір для тих, хто шукає економний, великий та перевірений автомобіль. Більш детальну інформацію надам по тел. Телефонуйте — домовимось!
Продається гарне авто,пригнане з Німеччини,перша власниця в Україні,авто у гарному стані,водій жінка,обслужене,вкладень не потребує,кого зацікавило дзвоніть)))
Свіжо пригнане авто з Німеччини, повністю розмитнене, сертифікат відповідності в наявності та пройдений без жодного зауваження, авто має ідеальний стан як зовні так і технічно, без участі в дтп, авто виглядає дуже бережно, на автомобілі стоїть один з самих надійних та економічних двигунів, сажевий фільтир на місці ніхто нічого не різав не прошивав, технічно все справно, ходова частина без зайвих стуків та звуків робити нічого не потрібно, все в доброму стані, автомобіль має топову комплектацію даної моделі, він-код відкритий в описі та на фото щоб можливо було перевірити пробіг та участь в дтп, це вагомо для таких автомобілів, авто повністью обслужене робити нічого не потрібно, має всю сервісну історію та всі техогляди по сьогоднішній день, авто мало одного власника в Європі приватну особу тому і має такий гарний стан, по автомобілю нічого робити не потрібно, сів та поїхав! Згідний їхати на будь які ваші перевірки на будь який сервіс за вашим бажанням, авто в живу набагато краще виглядає чим на фото, в місті знаходиться МРЕВ можливе оформлення в день купівлі За доп. Інф. Телефонуйте по номеру тел. Маю відео прибуття авто в Україну на ютуб каналі та в тікток що авто приїхало без пошкоджень та в хорошому стані заходьте дивіться. Можлива доставка у ваше місто за домовленістю Розрахунок можливий в будь якій валюті. Можливий продаж з ПДВ Можливий продаж за USDT
Продам свій автомобіль. Комплектація Космо ( максимальна ) . Все мінялося вчасно . Запчастини оригінальні масла також. В машині багато чого замінено. Вкладень не потребує. Кожна кнопка ,кожна лампочка працює. Кого дійсно цікавить придбати хороший автомобіль дзвоніть або пишіть. Торг в межах розумного біля капота.
Продам автомобіль в гарному стані не фарбований
є питання по кузову торг мінімальний цеп замінений на 270
Опель інсігнія 2011 рік . 2 літри дизель Автомат. Повний привід
Opel Astra J Sports Tourer 2011 року в хорошому технічному та візуальному стані. На даний момент автомобіль не потребує додаткових вкладень. По автомобілю: - Пригнаний з Європи у 2017 році, другий власник в Україні. - 249 тис. км пробігу. - Дизельний двигун A17DTJ , об'ємом 1,7 л та потужністю 110 к.с. - Мультикермо , круїз-контроль, електросклопідйомники передніх дверей , підігрів дзеркал , задні парктроніки , підлокітник. - Два ключі. - Заміна масла в двигуні та фільтрів проводилася кожні 7-8 тис. км, використовувалося лише масло MOTUL 5W-30 (GM Dexos2). Якщо вказаний номер не відповідає, звертайтесь за другим номером телефону.
Продам свіжо пригнаний народний автомобіль Opel Astra J з хорошим і простим двигуном 1.6 бензин, на який при потребі ставиться газ, кузов автомобіля на свої роки в дуже хорошому стані, без ДТП, не фарбований, без корозій, виглядає класно, колір теж гарний, салон в хорошому стані, працює все, технічно проблем немає, все працює, автомобіль розмитнений і сертифікований, резина хороша, запаска нова, кондиціонер працює, можливий пригін в інше місто, торг
Авто в хорошому стані не бите не крашене. Масло мінялося що 8-9 тис. Мотор працює справно. По ходій все добре нічого негримить не стукає.
Автомобіль пригнаний з європи, фактично другий власник в Україні, їздить дружина, 290тис оригінального пробігу, на 280 було замінено ГРМ, масло в коробці, в двигуні, всі фільтра, колодки в круг нові, приємна комплектація, мультикермо, круїз, великий екран, датчик світла, датчик дощу, жодної помилки по авто немає, 6ступка, екологія на місці, авто на свої роки в гарному стані, торг біля авто
Надійний економічний сімейний автомобіль! Кого цікавить розповім по телефону
