- 225 тис. км
- Ковель
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Opel Astra J свіжопригнана. 1.6 бензин простий амосферний двигун на який ставиться ГБО. Пройдена сетифікація. В авто працює все!!! Всі деталі по телефону.
Opel Astra J свіжопригнана. 1.6 бензин простий амосферний двигун на який ставиться ГБО. Пройдена сетифікація. В авто працює все!!! Всі деталі по телефону.
авто в отличном состоянии, вложений не требует.
Авто у гарному,доглянутому стані
Хороша машина , 1 власник в Україні 3 в Бельгії з який я і був третій , ніяких нарікань , продаж через покупку іншого авто.
Продається власне авто, пригнане рік тому, автомобіль після повного ТО, та не потребує вкладень. Нова зимова гума, по ходовій, мотору коробці, обслужена до дрібниць, салон у відмінно в стані, майже як новий, 7 місце авто. Хороший торг на місці, всі остаточні питання по телефону.
Продам Opel Astra j 2011року. Економний і динамічний дизельний 1,7 двигун заводиться і працює дуже добре. Машина в дуже хорошому технічному стані, кузов повністю без корозії, лакофарбове покриття без царапин і сколів, салон чистий, цілий, доглянутий і не прокурений. По ходовій нічого не стукає і не брязкає, коробка переключається плавно і без ривків, все скло включно з лобовим рідні. Авто повністю обслужене і не потребує капіталовкладень, нещодавно замінено масло і всі фільтри: масляний, повітряний, салонний і паливний, замінено ремінь ГРМ, замінено антифриз і стоїть новий акумулятор. Нова зимова резина. Автомобіль надійний, сімейний, красивий, економний і дешевий в експлуатації. Кого зацікавило, телефонуйте. Торг присутній
Автомобіль стоїть в Польщі деталі по вайбер пишіть відзвоню
продам авто технічно в непоганому стані машина обслужена по ходовій та моторній частині питань немає є моменти по кузову також можу розглянути обмін
Додам літню резину на 17 дисках, багажник на дах з релінгами. Машина після капітального ремонту двигуна. Відповім на всі ваші питання, телефонувати на вайбер
Авто в хорошому стані оригінальний пробіг,екологія вся намісці з нюансів чути двохмасовий маховик (демфер) торг присутній!!!
Автомобіль в Києві , в гарному стані. Мотор 1.4 газ/бенз. Кпп-5ст.механіка . Салон чистий. Ходова не стучить. Кузов цілий. С документами порядок . Торг у капота
Продаю своє авто,у дуже гарному стані.Салон алькантара,датчик світла,,6 подушок безпеки,мультіруль,дорогі легкославні диски під колір кузова.Мінялось нещодавно мастило,фільтра.
Авто пригнане із закордону два роки тому, екологія вся на місці. Масла фільтра все міняється завчасно машина збита не гримить. Акамулятор новий розхідні матеріали міняються завчасно згідно регляменту. Машина кожен день у експлуатації тому до продажу не готовилась. Стікла по кругу всі рідні. Торг на хімчистку буде. -Дачики дождя -Партроніки заді, із переді -Клімат (дує добре) -Круїз
Є невеликі нюанси з косметики, у двох місцях трохи ударний поріг, і нюанс із сидінням водія. Вирізаний каталізаторталій
Продаю влісний автомобіль . Автомобіль в горному стані побити нічого не пртрібно, стоїть нова літьня резина. Продаю тому що хочу придбати щось на повному приводі.
Опель Інсігнія. Ручна кпп, 2.0 дизель на 110к.с., Обслужена, переущільнений двигун, усунута проблема з датчиком рівня масла(не потіє), замінено ущільнувальне кільце маслоприймача. Має декілька незначних підкрасів
Продам власний автомобіль, третій власник в Україні. Авто повністю обслужене та справне. В атомобілі замінено масло та стоїть новий сажовик. Машина економна та зручна. Рушає та заводиться без проблем. Стоять нові гальмівні колодки та диски. Паливна система повністю зроблена. В Машині все працює справно та без нарікань. Гарний звук музики. Присутній торг біля авто та можлива перевірка на СТО ( за ваш рахунок) Якщо зацікавило авто,то чекатиму на повідомлення (на дзвінки не відповідаю, оскільки маю маленьку дитину)
Продам власне авто Opel Antara 2011 року у максимальній комплектації. Пригнана з Німеччини від першого власника, я перший і єдиний власник в Україні. Авто купувалося для себе через знайомих, історія прозора. Двигун працює рівно, надійна 6-ступенева автоматична коробка (гідротрансформатор), жодних зауважень по роботі немає. Пробіг 172 тис. км (купував на 140 тис.). Одразу після пригону було зроблено якісну антикорозійну обробку днища. Що було зроблено по машині: На 160 тис. км проведено велике обслуговування: замінено комплект ГРМ та сальник розпредвала. Також замінено за період володіння авто: паливний радіатор, муфту генератора, натяжний механізм, шків та ремінь. Повністю перебрана передня ходова і багато іншого.. Авто повністю обслужене. Комплектація: • Шкіряний салон, підігрів сидінь. • Клімат-контроль, круїз-контроль. • Лінзована оптика, протитуманні фари. • Датчик світла, система допомоги при спуску. • Передні та задні парктроніки. • Повний електропакет: автоматичні склопідйомники, електрорегулювання та підігрів дзеркал. • Мультируль, підігрів заднього скла. Задні сидіння складаються в рівну підлогу. У комплекті віддаю другий набір зимової гуми на дисках! Порядність гарантую, готовий до перевірок на СТО.
