- 354 тис. км
- Хмельницький
- Дизель, 1.69 л.
- Ручна / Механіка
Продам власний автомобіль. технічно та візуально в гарному стані. обмлужений. Присутні сколи так як автомобіль 2011. Екомомни, середні розхід 6л по місту. Нова літня резина
Продам власний автомобіль. технічно та візуально в гарному стані. обмлужений. Присутні сколи так як автомобіль 2011. Екомомни, середні розхід 6л по місту. Нова літня резина
Продається авто в хорошому технічному стані Замінено фільтра та мастило, тормозні колодки перед, зад, ремні грм та генератора всі ролики та турбіну. Повнорозмірна запаска, вже на гарній літній резині henkok r17 зимова гума в ідеальному стані в подарунок Детальніше за тел. Реальному покупцю адекватний торг
Пропоную до продажу автомобіль з Німеччини, приганяв для себе у травні 2020 року з пробігом 220 тис. км. Комплектація Cosmo (максимальна). На 230 тис. км (2021 рік) замінено: комплект щеплення разом із двомасовим маховиком (дорогий вузол, про який новому власнику можна не турбуватися), а також вакуумний насос та датчик холостого ходу, тоді ж чистився ЕГР. На 275 тис. км: проведено велике ТО — заміна комплекту ГРМ, заміна шайб під форсунками і всіх супутніх гумових ущільнювачів, олива та всі фільтри. Замінений трос ручника з лівої сторони. В лютому встановлено новий акумулятор, замінено стійки стабілізатора. Кондиціонер заправлений. Салон шкіряний, чистий, доглянутий. Світло адаптивний біксенон, led денні ходові вогні, омивач фар. Двигун і всі системи працюють справно. Екологія на місці, нічого не вирізалося і не глушилося. Заправлявся постійно на ОKKO. Двигун не мив, кузов не полірував. Присутні сліди експлуатації, є притертості на бампері. Усі вікна в автомобілі рідні. На лобовому склі є тріщина та маленький скол (огляду не заважає). На водійських дверях є ледве помітні вм'ятини (на фото). Колеса два комплекти! Літо легкосплавні диски R17. Зима структурні диски R17 з ковпаками, гума Debica (осінь 2020 року, залишок протектора 5-6мм). Зимою їздив мало. Відмічу дуже великий і зручний багажник. Кліренс 160 мм. Причина продажу: хочу щось новіше, а дружина хоче почати їздити і потрібен автомат. Детальніше - телефонуйте. Торг присутній.
Продаю автомобіль батька, інформація по телефону Двигун економічний, свіже ТО. Кузов у рідній фарбі, без ДТП, гарний технічний і зовнішній стан. Документи в порядку, на обліку в Україні, будь-яка перевірка. Торг. Прохання майданчики не турбувати!! Телефонуйте
Автомобілем володію рік.Повністю обслужена.Повний привід,гарна комплектація. По кузову 3 підкраси.В 17 році заїхала в Україну,в Україні я 3 власник.Питання по телефону.Якщо не беру,то передзвоню
Продам свій власний автомобіль перший власник в Україні. Машина в гарному збереженому стані на бита не фарбована пробіг 236254 оригінальний 100% .
Продається Opel Zafira B у хорошому доглянутому стані. Автомобіль повністю справний, вкладень не потребує — сів і поїхав. Встановлена нова зимова гума, що є великим плюсом для майбутнього власника. Машина використовувалась бережно, вчасно обслуговувалась. Гарний варіант як для сім’ї, так і для щоденного користування.
Опель Астра J 2011 року, 1.4 газ/бензин, авто після планового технічного обслуговування, приємна в ходу та дуже економна, клімат працює, салон в гарному охайному стані, має передні та задні парктроніки, підігрів сидінь та керма, великий просторий багажник, автомат звичайний гідротрансформатор.
Авто свіжо пригнаний з Німечини з рідним підтвердженним пробігом!!! (дивіться фото е фіксація пробігу) Простий атмосферний двигун на який легко можна поставити газ! Технічно без жодних вкладень! Візуально дуже класний стан без вкладень від слова зовсім!!! Мае 17 титанові диски Круіз контроль 2-х зонний клімат контрол, датчики дощу і світла, мульти руль! Кузов без дтп ! Весь в рідній фарбі мае 1 косметичний підкрас! Всі вікна включаючи лобое оригінальні ! Клімат працює та заправлений Сервісна книжка тех огляд в Німеччині 2 ключі. Більше інформації по телефону!
Продам опель антара 2.2 дизель, АКПП, обслужувалась вчасно, гаражне зберігання, вкладень не потребує
Продам автомобіль в чудовому стані. Пробіг 256 тис, оригінал, авто з Германії. На даний час без вкладень. Замінено: грм, свіже масло, втулка маслонасоса, нове щеплення, тормозні диски, колодки, перебрані супорта, масло в кпп. Нова дорога гума. Андроїд магнітола за 300 дол. Двигун працює ідеально. Ніяких помилок, клімат працює, замінений антифриз. Салон як новий. Невеликий торг.
Продам авто Opel Astra J, 2011 рік, з Бельгії. Комплектація: мультируль, партроник, датчик світла й дощу, клімат контроль, круїз контроль.без пробігу по Україні.
Продам своє власне авто, перший власник в Україні, автомобіль готовий до експлуатації без додаткових вкладень, не бита, рідна фарба, документи в порядку.
Продам авто в гарному стані Технічно без зауважень Автомобіль в рідній фарбі Салон в збереженому стані Готовий до будь-яких перевірок Детальніше в приват
Всім бажаю міцного. Знизив ціну до 5555 і це межа. якщо авто не продам по цій ціні то заберу на Донбас. жалко що воно стоїть пилиться. треба щоб їздило. всім дякую за увагу. Якщо нема на зв'язку пишіть в меседжер.
Авто обслуговується вчасно, дуже комфортне і вмістке, як для хетчбека, екологія на місці, фарбовані пороги + арки + капот, на капоті поліз лак, на порогах почала виступати іржа, є пару "зірочок" на лобовому склі, тріснута задня фара, один комплект коліс на дисках R17, всі недоліки видно на фото. загалом, непогане авто, зручне в керуванні, маневрене.
