- 211 тис. км
- Чернівці
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Не вказано
Продам Опель Зафіра 2003 р.в.
Авто в Україні з грудня 21року. цікавить обмін на позашляховик для потреб ЗСУ, срочно.
Автомобіль у нормальному стані. Ходова частина зроблена. Є невеликі подряпини на корпусі. Торг. Сів і поїхав.
Продам живу зафірку ,7 місць . Жива по кузову ,без гнилі без рижиків. По ходовій та двигуну питань немає ,гарний просторий салон .Авто кожен день на ходу .Більше 6 років в одних руках.Авто сів поїхав ,торг
Продам авто за більш детальною інформацією телефонуйте 09******48
продаю своє авто, продається як є, на ходу, технічно справна, по кузову при бажанні гарного вигляду потрібно підробити.. додаткова інформація по телефону
Автомобіль в хорошому стані і в хорошій комплектації. Багато що зроблено по автомобілю Тільки замінив масла і фільтра Перекупів прошу не турбувати Деталі по тел.
Авто 2003 року в дуже доброму стані. Вкладень не потребує., сів та поїхав. За більш детальною інформацією відповім по телефону **********.
Двигун парацює гарно не димить та не троїть. Акпп працює гарно без затягувань. Ходова без зауважень. Салон охайний та збережений.
Opel Astra G (2003) — 1.6 MT (75 к.с.) Продам робочу конячку. Якісна німецька машина на ходу, їздить щодня, але потребує технічної уваги. Продаж чесний, без приховування нюансів: Опис стану: Двигун: Простий 8-клапанник. Заводиться і гарно їде, але почав диміти та брати мастило. Коробка передач працює без нарікань, усі передачі вмикаються чітко Кузов в гарному стані: Склянки та днище цілі. Є косметичні підряпини, отримані під час паркування (на фото видно) Оптика: Розбита задня права фара (потребує заміни). Переваги: Ходова частина обслужена, їде збито. Салон охайний, кондиціонер та електрика працюють справно,авто радіо Комплект хорошої зимової гуми у подарунок! Ціна вказана з урахуванням усіх недоліків. Готовий до гарного торгу з реальним покупцем біля капоту.
Встановлено газ 4 покоління. Газ вписаний в тех паспорт. Їде на газу і на бензині. Літня гума в подарунок. Вся електрика працює. Зимова резина нова. Присутні косметичні недоліки. Замінив комплект ГРМ, ремінь генератора, гальмівні колодки.
Продам машину в не поганому стані мотор працює їде,але коробка автомат став в аварійний режим коли вдарили морози і їде 1 передачею і задня є фаркоп,люк,кожа,клімат контроль,електрорегулювання сідушок дзеркал,клімат контроль,за більш дета
авто по кузову і ходовій у відмінному стані. але потрібна заміна двигуна так як лопнув колінвал
продам свой автомобиль всё абсолютно работает не стучит не гремит не капает печка греет климат работает холодит
Продам Опель віваро В гарному стані, є невеликі нюанси по кузові деталі за номером
Машина в одних руках з 2007 року. Пробіг рідний 171 000.
