- 142 тис. км
- Черкаси
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Продам автомобіль в гарному стані, всі питання по телефону ********** Микола.
Продам автомобіль в гарному стані, всі питання по телефону ********** Микола.
Один Єдиний Власник У Автомобіля!!! В Продажу Opel Vivaro В Середній Базі Оригінальний Пасажир!!! 9 МІсць! Стан Автомобіля Просто Ідеал!!! Оригінальний Пробіг 256 Тисяч Кілометрів! КОНДИЦІОНЕР! Механічна 6 ступинева коробка передач! Кожна фотографія відповідає дійсності автомобіль дуже яскравий та привабливий! В такому стані знайти такий автомобіль це вже дуже велика рідкість! Автомобіль Готовий пройти будь яку перевірку на будь якому СТО якщо в цьому буде необхідність! Для того щоб ви переконалися що Автомобіль Дійсно В ІДЕАЛЬНОМУ Стані! Самий надійний Двигун 1.9 Турбо Дизель! Дуже практичне надійне економічне Авто на кожен День! Самий найкращий варіант для великої родини та загалом! Всі сидіння Трансформери Є Можливість Зняти Будь який Ряд та Буде Грузовий! Автомобіль виглядає як на фото все Відповідає фото 100% Повторююсь в такому стані не знайдете ніде після побачиного автомобіля самі в цьому переконаєтесь! документами все добре будь який вид переоформлення. Стан дійсно дуже Доглянутий та Збережений! Будь яку додаткову інформацію можу розповісти в телефонному режимі! Найбільший вибір бусів на всю територію України тільки в Нас! Звертайтеся , підберемо для вас найкращий варіант на ваш бюджет і смак! Всі автомобілі в Ідеальному стані! Також можливий пригон та доставка автомобіля в будь-яке місто України за домовленістю. Телефонуйте і ми з радістю відповімо на будь-яке запитання! Звернувшись до нас ви не залишитесь без авто, ми з радістю відповімо на будь-яке запитання! Купивши в нас ви залишитесь максимум задоволені своїм вибором!!! Всім Миру та добра! Ми на Звʼязку 24/7
Автомобіль (вже) в гарному технічному стані. Маю СТО, купив під ремонт через погану роботу двигуна, підкидались б/у форсунки (інфа від попередніх власників) Після адекватної діагностики було реставровано всі 4 форсунки, замінено датчики АБС переді, амортизатори передні, масло і всі фільтра. Двигун і коробка працює без нарікань, резина в гарному стані, але зимня. Сів-поїхав !!!
Автомобіль під ремонт або заміну двигуна,лопнув колінвал,до цього був в доброму стані,на впевненому ходу. З документами порядок,переоформлення.
Авто в дуже гарному стані!!!
працює, чудово заводиться. Останні 6місяців стоїть мобілізований не користуюсь. масло недавно міняне, грм цепь ще довго можна їздити. Змінив передні амортизатори, рульова рейка капіталка, наконечники,шарова. Антифриз оновив. Картерних немає. резина зимова. Масло не доливав ні разу на 8000км. Заміна ремня генератора, ролик обвідний та натяжний ролик. Турбіна дує не свистить все ок. Є приємний бонус авто з круіз-контролем. Економна по місту то 6-6,5л при спокійній їзді. Двигун живучий цей при своєчасному обслуговуванні. Хочу собі golf універсал 2007-2009роки
Продається власне авто, пригнаний з Європи в 2019 році для себе. Повністю обслужене авто, газ вписаний в тех паспорт. Торг біля машини.
Машина на добру 4+ . Завод з пів оберта. В -30, заводилася спокійно, без проблем. Робилось багато . В січні 2025 року , робилось ГБЦ. В січні цього року, передні стійкі, пружини, форсункі. Рік назад , заміна комплект важелів, шарові, ступиці (одразу на два колеса).Тормозні колодкі (задні) нові. В жовтні 2025 року робився генератор, а також ремень ГГР. АКБ новий( пів року, як куплений).Датчик тиску турбини-новий. Була замена картріджа для турбини. Для ремонту підвіски покупалися запчастини Kayaba. цена , від 3000 до 4000грн. Їзжу кожен день на роботу. По зовнішнему вигляду як на фото. Машині 23 роки. Порогі цілі, дніще теж. Дзвонить. Торг біля капоту. Також пропоную обмін , з Вашою доплатою. На обмін , ціна 3600$
Продаю власне авто є сліди експлуатації ,які є на фото. Авто не гниле, днище ціле повністю в хорошу стані, сів поїхав. Кондиціонер, газ балон на 52 л. - вписаний. По машині за час мого володіння робилась ходова, стартер, котушки запалювання, свічки, заміна ремня ГРМ та помпи 5 тис. назад. Обслуговував газ на станції. Колеса 4 нові літні також є не погана зима. Є варіант обміну на краще авто з моєю доплатою в розмірі до 1.5тис доларів.
Продам власне авто, є нюанси по ЛКП видно на фото. По авто було багато чого зроблено, зауважень по мотору та АКПП немає. Дзвоніть на Viber, WhatsApp відповім на всі питання.
Авто повністю обслужене, в хорошому технічному стані, деталі за телефоном
Продам рейсовий автомобіль. Машина повністю обслужена. Питання за телефоном. Можливий торг
Пропоную Опель Омега С універсал 2003 рік 2.2 тді Простий економний дизель Авто в гарному стані На титанах Потрібно замінити радіатор бо тиче і подивитись до диска щеплення А так авто на повному ходу Гарний кожан й салон Розсхід соляркі 8 літрів
Авто в хорошому стані , в рідній фарбі , нічого не малювалось , не шпаклювалось , новий акб , кліма , круїз , дві пари шин , повний електропакет , більш детальніше по телефону ********** , авто їздить по україні тільки рік , 1 власник
Продам власне авто. Пригнаний з Голландії,я перший власник в Україні.Кузов цілий, без гнилі і ржавчини. Нічого не стукає і не гупає. Двигун,коробка і ходова без нарікань. Нещодавно замінено зчеплення. Електрика вся працює,двохзонний клімат контроль. Салон не затертий і в нормальному стані. Присутній невеликий торг
Продам автомобіль Opel Vectra C 2003 року випуску, я власник. Їздив бережно та акуратно. Машина в хорошому на свої роки технічному стані. Є кілька незначних моментів по кузову, фото скину в особисті. На авто встановлено ГБО 4 покоління (вписане).
