- 359 тис. км
- Харків
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам Opel zafira 2003г машина огонь все работает нормально есть торг....
Продам Opel zafira 2003г машина огонь все работает нормально есть торг....
Продам авто на ходу доїде куди у годно но требует вкладень.тіки з переоформленням. пишіть або дзвоніть на вайбер авто відам за 70тсяч.ціна жигуля продаю томущо взяв нове авто
Автомобіль в хорошому стані вкладень не потребує хороша акустика кузов оцинкований корозії немає їздить майже що дня не підводить. Замінено коробку автомат на просту механічну.Поміняні передні стойки зроблена вся передня ходова.Двигун не димить їде добре потрібно замінити сальник колінвала підтікає масло а так все добре .Можливий обмін на маленьке авто для жінки.
Заміна ГРМ +помпа 20тис.назад. Стійки, всі сайлентблоки, всі рідини. Радіатор кондиціонера новий, все працює. Барабани нові. Колодки в коло. Днище ціле, кузов оцинкований. Все в зазорах. Без ДТП. Літо на титанах. Торг присутній.
авто повністю на ходу з мінусів задня арка та лобове, треба варить пороги, по документах переоформлення або ТП, деталі за телефоном.
Все справне,сів і поїхав
В хорошому стані Всі питання по телефону
Комфортний, надійний німецький автомобіль з оцинкованим кузовом,який має хорошу керованість та стабільність.
Авто в гарному стані,ходова перебрана, повністю обслужена! Електро люк. Більш детальна інформація по тел ,або при зустрічі!
Авто в чудовому стані, не гнила, масло не їсть, мотор обслужений, ходова в порядку, АКБ нове, електрика вся працює, антіфріз та масло міняв перед зимою , на машині 4 зимні резини, в комплекті 4 літніх всі в чудовому стані, власник Є, страхування • до 8 місяця, мінуси царапани по кузову видні на фото. Кондиціонер працює заправлений. Знаходиться в Чернівцях район Садгори.
Opel Vectra C 2003 року, 2.2 бензин, автоматична коробка передач. Автомобіль у ідеальному стані, збережений та доглянутий. Гаражне зберігання. Після професійної хімчистки салон чистий та охайний. По автомобілю багато зроблено: обслужена підвіска; замінені всі технічні рідини; встановлені нові гальмівні диски та колодки; нова гума; хороше тонування. Авто має гарну комплектацію: кондиціонер; електросклопідйомники по колу; якісна музика; гарні легкосплавні диски. Оригінальний пробіг. Двигун та коробка працюють без зауважень. Автомобіль має приємну витрату пального та хорошу динаміку. Вкладень не потребує, готовий до експлуатації.
Продам автомобіль 2003 року стан хороший. Не гнилий сів поїхав. Мінуси заміна покришок покраска капота криші підняло фарбу точечками. Рижиків не видно. Авто використовуваломь дуже мало в мене. Багато чого замінено. Більш детально по телефону.
Opel Vivaro В Ідеальному стані! В самій Довгій Базі Extra Long Максимальна Комплектація! Оригінальний пасажир на 2 Бокові двері! 9 Місць! Самий надійний двигун 1.9 Турбо Дизель! Кондиціонер працює відмінно, телевізор також працює! По автомобілю зауважень немає ніяких.Кузов,ходова,техніка все в Ідеальному стані! Кожна фотографія відповідає дійсності! Будь які СТО!Будь які перевірки без проблем , якщо в цьому буде необхідність! Хто шукає собі бус в Ідеальному стані це саме воно ! В Наявності більше 20-ти Автомобілів таких марок як-Опель ВІВАРО ТА РЕНО ТРАФІК! В Наявності є Короткі бази та Довгі.На ваш вибір є Пасажири, Груз- пас та Грузові!!! Найбільший вибір бусів на всю територію України тільки в Нас! Звертайтеся , підберемо для вас найкращий варіант на ваш бюджет і смак! Всі автомобілі в Ідеальному стані! Також можливий пригон та доставка автомобіля в будь-яке місто України за домовленістю. Телефонуйте і ми з радістю відповімо на будь-яке запитання! Звернувшись до нас ви не залишитесь без авто, ми з радістю відповімо на будь-яке запитання! Купивши в нас ви залишитесь максимум задоволені своїм вибором!!! Всім Миру та добра! Ми на Звʼязку 24/7
Авто сімейне було розмитнене . По авто питань немає сів и поїхав . Тіки Переоформлення
Детальніше по телефону
Продам хороше авто їде норм ходова норм.нова зимова резина, кондиціонер працює ,газова установка також присутня. два ключа.Телефонуйте або пишіть на вайбер так як можу бути за кордоном.
авто в хорошому стані! дизель 2.2турбо мультикермо 4 склопідйомника кондер але потрібно заправляти все працює
Авто в хорошому стані ,замінені: моторне масло всі фільтра ,кулаки ,масло в коробці,ремні замінені 30 тис.км. тому, амортизатори замінені 15 тис. км. тому (4шт),задні пружини, новий акумулятор,нове сцеплення.Авто на зимовій резині ,є комплект літньої на титанах. Instagram vova_sas18
Машина на зимней резиней новой резине, есть и летняя на титанах. Поменял ремень ремень ГРМ, фильтра, масло в двигателе и коробке, антифриз, промыта печка и наездил всего 800км. Ходовая и турбина в полном порядке без вложений, машина вовремя обслуживалась. Экономная рабочая лошадка, расходов 6-7 литров. Эдуар
