- 340 тис. км
- Кагарлик
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в доброму стані,комплект зимової резини Розвхдники всі замінені
Авто в доброму стані,комплект зимової резини Розвхдники всі замінені
Авто в доброму стані сів і поіхав ,кожен день в експлуатації.Економічне для міста те що треба.Комплект зимовоі гуми додатково.Доглянуте авто вчасно обслуговане.Пригнане з Німечіни .По всім питанням **********63630460
Продам Опель комбо, стан машини в хорошому стані, додаткового ремонту не потребує. Всі питання по телефону
машина в доброму стані. деталі по телефону або вайбер
стан рабочий, двигун обслужений, ходова добра,є сліди експлуатації в ДТП не була, деталі по телефону.
Продам власне авто користуюся 5 років жодних проблем не було технічно авто справне їде в любу точку по кузову є незначні нюанси враховуючи вік авто.В Україні перший власник є сервісна книжка два ключі зимові шини 2шт.Тогр біля авто.
Машина в хорошому стані, пригнана з Німеччини для себе, детальніше можу розповісти і показати відеоогляд…..
Автомобіль в гарному стані 2003 рік . Всі питання по телефону
Дуже в доброму стані, не ржавий, дзвоніть по телефону уточняйте
Автомобіль в гарному стані находу всі питання по телефону можливий невеликий торг на місці.Всі питання по телефону
B гарному стані , технічно повністю справний, проводилось вчасне обслуговування. Є нюанси по кузову, але нічого критичного, дно ціле. По ходовій питань нема. Все працює, салон збережений, на зиму пічка робить чудово. Є другий комплект коліс. Свіжа страхівка на рік. Звертайтесь у Viber, WhatsApp.
Гарний стан Їде добре Ходова нова Довга база 6ст 10 років в одного власника
справне авто з косметичними ньюансами. Багато чого мінялось , сцепа , цеп грм, коробка, свічки нак алу, тормозні диски , тнвд. Масло не потребляе , відео холодного -20 пуску , як бонус при покупці.
Писати вайбер/телеграм ********** Софія
Машина в гарному стані без жодного підкрасу..всі стекла рідні навіть лобове.гаражне зберігання.всі питання по тел!
авто в доброму стані вкладень не потребує. можливий торг. дзвоніть цікавтеся.
Автомобіль ввезений в Україну в 2020році з Німеччини.Я друга власниця з 2022року.Авто в задовільному стані, семимісне, є 2 гий комплект гуми.
Машина вкладень не потребує. Було замінено гідро-електропідсилювач керма + повний ремонт рульової рейки, новий радіатор кондиціонера + заправка, заміна масла в АКПП, заміна масла в двигуні, з усіх питань телефонуйте.
