- 300 тис. км
- Калуш
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
опис відсутній
опис відсутній
Машина на ходу газ/бензин газ вписаний,потрібно замінити сальник клапанів
Продаю Opel Ancona 1984р 1.6 бензин. Авто довго стоїть, але заводиться і їде. З документами порядок. Є газ вписаний. Стоїть ксенон. Двостороння сигналізація, гарні диски на зимовій гумі, задній ряд сидінь з Opel Vectra A велюровий, передні теж є але треба встановити( додам в комплект) Треба замінити лівий поріг. за детальною інформацією дзвоніть
авто в гарному стані . є н'юанси по кузову. газ бензин на зимовій гумі, ремінь ГРМ ,масло поміняні.
терміново продам авто.є газ, бензин,ходова частина повністю відремонтована.Є зимова гума на дисках,гума літня в тому році купував 4 колеса.машина жодного разу не варилася.є нюанс пропало зчеплення і акумулятор прийшов в непридатність.скоріш за все що зчеплення потрібно міняти.
Газ бензин працює
опель вектра б універсал є рижики по кузову гума зима в хорошому стані підвіска зроблена є також дотяжка вікон газ 4 покоління 10 л /100 км є багато запчастин деталі по телефону .
Авто в хорошому стані після капремонту. Багато чого зроблено, всі деталі по телефону +**********
Автомобіль на ходу ,сів і поїхав!!!Подивитися можна в місті Миколаїв,торг біля капоту!!!
авто на ходу, завів і поїхав,ще є чотир легко славних диски мотор 1-8 газ бензин,газ в писаний в тех паспорт.Авто знаходиця в селищі стара синява торг присутній.
Продам Опель Омега 2.2 газ/бензин 2001р. По механічній частині машина в гарному стані, але після зими в деяких містах поліз лак, ціна питання 12 тис. грн., немає часу займатися.
Двигун 2.2 бензин/газ (внесено до техпаспорту), двигун, ходова, рульове, зчеплення без проблем - все вчасно замінено і технічно справне - сів і поїхав. Двигун був замінений у 2022 році. В додаток даю багато запчастин, диски сталеві 6 шт,, резину. Недоліки - по правій стороні є ржа понизу дверей та правого переднього крила. Докладніше по телефону.
Авто доволі в хорошому стані, кожного дня на ходу ,в рідному окрасі,з шкіряним салоном ,хорошою музикою і величезним багажником . є нюанси по заднім аркам. ТОРГ ОБМІН
На ходу, сів поїхав. Тяговита, та як кажуть дурна)
Ходова і двигун в гарному стані, замінений комплект зчеплення 1 тис. тому (оригінал). Є недоліки по лакофарбовоному покриттю і легка корозія. Усі стекла рідні,присутня тріщина на лобовому.
Авто в робочому стані, сів та поїхав. Нюанси по кузову видно на фото. ГБО 4 покоління, вписане в тех. паспорт. Торг біля капота. 2 - гий власник.
