- 450 тис. км
- Хуст
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
старенький, але надійний німець..кожного дня на ходу, ні разу не підводив.. легкосплавні диски, 2а комплекта резини. сигналізація, якісний звук, саб.4тис.км після кап ремонту. сів поїхав,без питань.
Продам вектра а 2.0 1992 рік газ 4 покоління На ходу світло є музика є заводиться їде 4 титана і запаска є Цікавить обмін на мотоцикл
всі питання по телефону Микола
На свої гроші краще машини немає, тільки потрібно вибрати хороший кузов, таких звичайно мало залишилося, але можна знайти, добрі інші такі собі, їде дуже бадьоро, всім раджу цю машину, але якщо купувати доведеться вкластися нормально Мінуса: Кліренс низенький, кузов, витрата, електроніка, начебто все Плюси: Гарний дизайн для 90-х років, навіть зараз виглядає, гарний салон, величезний багажник, ціни на ремонт не дуже дорогі, гарна гарна, одним словом машина бомба.
Продам або обмін К на К без моїх доплат. Газ - бензин ( газ вписаний в т.п . Я власник автівки . Автівка в гарному стані ( мае сліди єкспуатації , як на мене варити і красити не треба ) враховуйте рік випуску автівки . Двигун в чудовому стані , масла не бере , замінено тисячу км . назад ремінь ГРМ , масло , фільтра , рулеві наконечники , шарові опори , задні пружини (усиленні ) , 19.0.5 2024 року замінено на новий главний гальмівний ціліндр , новий лівий передній суппорт гальмів із трубкою і шлангою , встановленні нові фари , резина на 14 , люк у два положення відкриваеться і не тече , пічка жарить дуже гарно , сігналізація , закриваеться із пульта , музика , вся єлектрика працюе , салон в охайному становищу , двигун 1.6 як для такої автівки дуже добре і розїід палива по місту 8 літрів газу . Присутня тріщина на лобовому але обзору взагалі не мішае ( вона там де двірники ( по низу ) . Автівка сів і поїхав . Днище замастичене і в чудовому стані .
Авто в хорошому стані.Встановлено ГБО2,розхід місто 12-13 траса 8-9.На бензині розхід місто 8,5-10 залежно від манери водіння траса 7-8.Пригнана в Україну у 2002 році далі експлуатувалась одним господарем,купував у нього у 2018.Масло не бере,залито Кастрол 10w40(мінялося вчасно на 8-9 тисячах пробігу)ГРМ Контітеч.Помпа СІЛ.Антифриз Фебі.Торм рідина Феродо.В коробці Комма 75w80.В редукторі Кастрол 80w90.Передні амортизатори Мейлі задні Магнум.Резина Корморан 195/65/15.Якщо будуть ще питання телефонуйте розповім.
Автомобіль в ідеальному технічному стані, повністю обслужений. На сидіннях встановлені чохли.
Продам авто технічно справне,працює як бензині так і на газу,по кузову є незначні дефекти,але на свої роки авто виглядає не погано.Телефонувати на вайбер,або вотцап.
Продаю власне авто. Дуже економне, 6 л. газу на 100км. по місту, жваве, доглянуте, не потребує вкладень. Ідеальне, як перший автомобіль. Торг біля капоту.
Машина на ходу кожний день, в нагрузку віддаю донора с каробкой, двигуном,з щепленням новим, на другом двгуні поменять тільки кольца, тільки переоформлення.
Машина в гарному стані, мотор зроблений, газ є 4 покоління, заводиться їде добре, 7 сідушок, вмістимий робочий автомобіль, тел **********
Продаю надійне авто,так як стоїть без потреби,з останнього замінив задні амортизатори,рульову рейку,кулісу,клапану кришку,бажано ще замінити втулки стаба(є нові) та подушки двигуна,газ вписаний в техпаспорт
Продам своє авто, в сім'ї сьомий рік, безвідмовний з дуже просторним незатяганим велюровим салоном, та чістим багажником, на ходу кожен день, розхід згідно книжки місто 14-17 траса 10-13, автомат працює добре, компресія 14 атмосфер в усіх циліндрах, великий 90 літровий балон, гбо вписано, машина на мені, переоформляється дією, страховка до травня, дно без жодного рижика як нове, кузов потребує уваги, так як машина не нова, два ключі з імобілайзером, заводська сигналізація працює і НЕ глюче, комплектація CD, встановлені дорогі алюмінієві клапанні кришки, з правильними прокладками. З свіжозаміненого - головні лінзи ближнього світла разом з світлодіодами, пічка, термостат, головний радіатор, антифриз, обводний ремінь, щітки в генераторі, стартері (вже зроблено маніпуляції для удобного зняття), підшипники генератора,масло в двигуні, всі фільтра (три на гбо), всі форсунки "Баракуда", свічки NGK, мапсенсор.
Opel Zafira A 2005 1.6 Газ/Бензин, 7 місць Опис: Продам надійний та економний сімейний мінівен. Останній рік випуску цього покоління. Реальний, чесний пробіг — 260 тис. км. • Технічний стан: o Двигун 1.6 літра працює рівно. o Мастило, фільтри мінялися вчасно. o Ходова частина в задовільному стані. o Жодних сторонніх звуків під час руху. • Газове обладнання (ГБО): o Встановлено економічне газове обладнання від компанії «Время газа» o Система повністю обслужена та налаштована. o Газ не вписаний у техпаспорт. • Салон та комфорт: o Чистий, доглянутий 7-місний салон. o Зручна трансформація крісел під вантаж. o Вся електрика працює належним чином. Переоформлення через Сервісний центр. Деталі за телефоном. Своєчасна заміна мастила (в тому числі в КП) та фільтрів. Недавно здійснена заміна комплекту щеплення. Заміна гальмівних колодок. Проведена заміна Ремня ГРМ (весь комплект). Є подряпини, сколи. На цей час вкладень не потребує.
