- 300 тис. км
- Новомосковськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Кожного дня тачка у русі. Авто не гниле без рижиків. По технічному стану все добре. З документами все добре.
Кожного дня тачка у русі. Авто не гниле без рижиків. По технічному стану все добре. З документами все добре.
Авто в гарному стані. Газ/бензин. Все працює, двигун відміно, по ходовій питань немає, є незначні дефекти на кузову на фото видно.
Машина технічно справна, сів поїхав. Поварена, ТО проводилися вчасно.
Стан задовільний. Завів та поїхав. Терміново продам у зв'язку виїздом за кордон.
Продаю авто яке потребує уваги! Ходова в гарному стані робив 3 місяці тому повністю. Кузовні роботи на суму 12500 мені озвучили на СТО, машинка ніколи не підводила пробіг хоч і великий, мінявся мотор два роки тому X20xev. 2 літра газ бензин 4 покоління працює добре, в машині багато примочок круїз і.т.д Всі питання по телефону
Газ/бензин , газ 4 покоління. Вкладень не потребує, авто на ходу сів і поїхав. Авто кожного дня на ходу і їздить, робоча конячка. Великий місткий багажник.
Двигатели и коробка не пострадали. Возможно пробило поддон бардюром
старенький, але надійний німець..кожного дня на ходу, ні разу не підводив.. легкосплавні диски, 2а комплекта резини. сигналізація, якісний звук, саб.4тис.км після кап ремонту. сів поїхав,без питань.
Продам вектра а 2.0 1992 рік газ 4 покоління На ходу світло є музика є заводиться їде 4 титана і запаска є Цікавить обмін на мотоцикл
всі питання по телефону Микола
На свої гроші краще машини немає, тільки потрібно вибрати хороший кузов, таких звичайно мало залишилося, але можна знайти, добрі інші такі собі, їде дуже бадьоро, всім раджу цю машину, але якщо купувати доведеться вкластися нормально Мінуса: Кліренс низенький, кузов, витрата, електроніка, начебто все Плюси: Гарний дизайн для 90-х років, навіть зараз виглядає, гарний салон, величезний багажник, ціни на ремонт не дуже дорогі, гарна гарна, одним словом машина бомба.
