- 340 тис. км
- Полтава
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Astra GTC. Надійний, динамічний німецький автомобіль. налаштування та мультимедіа ОРС. Останнє ТО 01.02.2025
Машина на впевненому ходу.Потребує заміни крила та деяких деталей,на які уступлю ?? Г/Б вписаний.Машина вчасно обслуговулась ,комфортна,вмістіма і економна
Автомобіль технічно справний проблем з мотором коробкою немає, є невеличкі проблеми по косметиці а так все працює світла повороти гідрач все робоче.
Продам авто в доброму стані.Машина вся пофарбована тільки криша не фарбована,машина вся оброблена.По мотору були роботи,немає нарікань,коробка в доброму стані.По ходовій були роботи,також немає нарікань.В машині є газ (4го покоління).Для кожного дня чудове авто.
Після покупки авто було багато зроблено, є записи і фото всіх робіт, основні: Оглянута і в круг було поварена, і оброблена. Модуль запалення Ми лектор Акпп Решітка радіатора дорога стоїть 16 диски нові/цілі всі. Акустика Карти дверні Грм, прокладки гбц, мастило Акпп. Всі мастила і прокладки були замінені Стійки передні, задні, підвіска вся замінена і ціла. Клімат тепло/холод працює. Фари нові перед і зад в плівці, коректора працюють Гбо обслужене Диски перед нові Є подряпини крило/двері, можна усунути при наявності часу
продам власне авто, в користуванні два роки, за час користування жодних нюансів. пару тисяч назад замінено розхідники та гальмівні колодки. по кузову гнилі немає, ходова електрика двигун в повному порядку, кондиціонер заправлено. всі стекла рідні, оригінальний пасажир з двома боковими дверима. гума в гарному стані, замовий комплект майже новий.
Ходова частина нова, щеплення нове. Двигун робочий, коробка передач ціла. Масло поміняне. Була в дтп. Всі інші питання по телефону Ігор. Зареєстрована на дружину, можливе переоформлення. Невеликий торг.
Опель Омега б. 2.0. Газ/бензин (4 покоління газу), 1997 року. Є пошкодження, на фото видно. Шкіряний салон. Мультируль. Магнітола. Ходова зроблена, масло замінене. Можливий торг. По всім питанням телефонуйте.
Продам власне Авто, дуже багато було зроблено! Два комплекта дисків! І в нагрузку ще один розбитий опель в подарунок! Велике прохання писати на Вайбер так як військовий і не завжди на звʼязку!
Автомобіль у хорошому технічному стані. Зроблено капітальний ремонт двигуна, працює тихо та рівно. Всі техобслуговування проводились вчасно – регулярно мінялися всі фільтри та масла. Замінили щеплення, встановлено нове та надійне. Реставрована рульова рейка – без люфтів, кермо чітке. Також замінений бензонасос. Авто у мене з квітня 2024, Телеграм, WhatApp, viber, autoria
До вашої уваги велике дуже м'яке авто, технічно в гарному стані. Лакофарбове покриття на 35% ще рідне. В ДТП не бувала скло всі рідні включаючи і лобове, але лобове потребує заміни. Працюють всі кнопки, лампочки, дотяжки скла і люка теж присутні. Дзвоніть питайте з радістю відповім!
Продам Opel Vectra 2004 рік 2.2 газ повністю на ходу, технічно справний на літній гумі
Доброго дня! Маю до продажу Опель вектра Б на 1,8 газ-бензин моторі, на коробці автомат. По авто зроблено, заміну: - помпи; - комплекта ГРМ; - олива + фільтра; - відреставрована ГБЦ Чудовий варіант, як для першого авто, повсякденної, або ж просто для роботи. Адекватним присутній торг.
потрібно кузовні роботи.
Газ - бензин, два комплекта коліс, 18 - літо, 16 - зима. Повністю обслужена: 20т потому заміна грм, 1т заміна клапанної кришки, прокладка датчика рівня масла в піддоні, свічки, прокладка колектора, помиті форсунки, замінені ущільнювачі, перебран редуктор, заміна масла, фільтрів, антифриза. Нові лампи в фарах. Шумо-вібро ізоляція дверей, замінено акустику, підсилювач на саб з силовими кабелями.
Легендарний вектор В.2.0 Мотор тільки після кап.ремонту. Всі ремені поміняні.нова система охолодження.всі рідини-Поміняні. замінено масло в коробці!!! Салон в доглянутому стані. Сигналізація з автозапуском. задня камера є. встановлений jps- ви зможете завжди знать,де знаходиться ваше авто! Авто в доброму стані,дивлячись на свій вік! завдяки автозапуску,зараз с дома прогріваєте авто і приходете сідаєте вже в прогрітую і їдете. класна опція))) їде опель дуже добре!!! Реальному клієнту торг.
Новий клімат, нова АКПП, гарна зимова гума, 4 склопідіймачі, підігрів дзеркал, підігрів сидінь, салон шкіра, датчик дощу та світла, газ 4 покоління, поміняні всі рідини(антифріз, масло двигуна та АКПП, гальмівна), щойно зроблена ходова. Капітальний ремонт на 300т.км (все нове, із старого лишився тільки блок), зараз на обкатці. LED світло.
