- 157 тис. км
- Кам'янець-Подільський
- Електро
- Автомат
Продам власний автомобіль Більшість часу авто використовувалось дружиною для відвезення дітей у школу 1. Салон охайний , не затертий, є потертості з одного боку седіння водія! Кондиціонер працює дуже добре заправлений , пічка також, є підігрів заднього скла. 2. По кузову , коли купував авто сам особисто перевіряв товщиноміром кожну деталь , усі деталі рідні не підкрашені і без шпаклівки , авто не було ні в яких ДТП , на двох останніх фото 2 нюанси по авто , машину купував теж з такими нюансами , попередній власник підїжаючи до бордюру примняв трішки поріг, по ньому нічого не робив так як це не було критично і не заважало. Лобове скло теж було в такому стані коли купував авто, воно повністю герметичне ! 3. По ходовій: Після зими ходова відновлена ( буквально 2 тижні назад) Замінено: передні стойки стабілізаторів з обох сторін, Дві рульові тяги перед, важіль передній правий, гальмівні колодки передні, 2 датчика ABS(перед). 4. По зарядці: Так як це авто з Європи , є можливість зарядки від силової розетки ( 3 фази) вона може приймати 11кВт від 0 до 100% авто зарядиться за 3 години. Авто вільно заряджається від звичайної розетки 220 вольт. Запас ходу влітку — реально до 150 км на одному заряді, взимку — близько 100 км залежно від стилю їзди та погодних умов. Економне, комфортне та ідеально підходить для міста. В загальному авто в дуже доброму стані, доглянуте, ходова відновлена, лише дрібні нюанси які можна побачити на двох останніх фото. Вкладень не потребує, сів і поїхав!
