- 250 тис. км
- Кам'янець-Подільський
- Бензин, 1 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному технічному стані, є незначні сліди експлуатації, без іржі
К9К доглянутий, десять років в одних руках,Авто мого друга який залишився в Польші. Попросив загнати в Україну і виставити на продаж, повністю обслужений.на 250тисяч зроблено велике Т/О Ремні, ролики, помпа, комплект щеплення, масла , фільтра,антифриз,регулювання клапанів. З підкрасів переднє праве крило і до половини бампер. літня гума на легкосплавних дисках та зимова на залізних Більш детальна інформація, та причини продажу за номером телефону.
автомобіль у доброму стані, як на свої роки оскільки регулярно в користуванні то підтримується технічний стан, багато чого замінено зроблено КАПІТАЛЬНИЙ ремонт АКПП, та ще багато чого авто продається на майже новій (2 сезон) зимовій гумі присутні "моменти" по кузову торг вітається
Вітаю! На даний момент Авто знаходиться за кордом! Кого зацікавить можемо зв?язатися та все обговорити, довіреність зробив на людину яка знаходиться в Україні, так що проблем з оформленням не буде. Оплату за авто приймаю тільки в €
VW Transporter 2001, 2,5 TDI. Автомобиль в хорошем состоянии, пассажир, по подробной информации звоните.
Продам Chery Tiggo 4 2021 року,з бензиновим двигуном 1.5 на механіці.Рідний пробіг 57 тис.км.Авто в ДТП не була все в рідній фарбі.По двигуну та коробці ніяких питань немає. Машина з салону перший власник. Сів і поїхав.Стан прекрасний.Торга тисячами не буде тому прошу не витрачати ваш і мій час.
гідропідсилювач,два люки Вебасто,,зябра",літня резіна(на титанах),фаркоп
Авто в гарному технічному та зовнішньому стані . 40 тис.км. як зроблено капітальний ремонт двигуна. Загальний пробіг 400 тис.км. Також проведено заміну зчеплення, стійок, повний ремонт ходової частини авто. Перешитий салон автомобіля.
Продам авто після ДТП, можливий торг на місці. Телефонуйте за номером телефону
Газ,бензин.Коробка передач механічна.Я другий власник.Передній привід.
Продам авто в хорошому стані , зроблена ходова , кузов в нормальному стані , слідкували за ним, мотор коробка без питань! , хороший простий автомобіль!
деталі по телефону. авто в нормальному стані на свої роки. ідеальний варіант по бездоріжжю. в зимку ми би без нього не виїхали б з дому. обмін на електрокар. розхід в літку 19.5л газу по місту. в зимку 22л по трасі 15 л. газу. якщо на бензині то 18л по місту.
Лобовий удар, двигун цілий загнутий дах Гібрид
Вітаю шановні! Автівка в гарному стані на свої роки. На новій зимній літній гумі та 17 дисках від Astra OPC. Є комплект нової зимньої гуми Kapsen. Хороший та надійний 1.9 дизель, заводиться гарно в любу пору. По двигуну було замінено: турбіна(реставрація 7000км/назад), генератор замінено, форсунки(після ремонту), заміна кілець, вкладишів та кілець. Встановлено: новий АКБ Exide, нові посилені пружини та пневмобалони на зад(возили часто багато всього), компресор кондиціонера, нові троси гальм та гальмівні колодки, диски та нові ступиці(бо були проблеми з ABS(а датчики у ступицях і тепер все працює) Відремонтовано: омивач фар, встановлено магнітолу Канвуд(оригінал), фронтальні динаміки Блаупункт та задні динаміки від Астра OPC. Необхідно замінити: Масла(у двигун та КПП, вони у нас є), фільтра та ролики з ременем ГРМ(необхідно буде придбати. Не купували бо автівка давно стоїть, ніхто на ній не їздить. Тай таке як ремінь, ролики грм та фільтра кожен купує на свій смак) Необхідно також замінити: деталі по ходовій(вони також є у нас), подушку двигуна котрій давно вже погано(але у нас є всі три штуки, тому краще замінити одразу всі!) Необхідна заміна шлангу від кондиціонера до радіатора, він перетерся і стався виток фреону(тому замінити, заправити і кондиціонер буде працювати) компресор був замінений, стружки у системі немає! На машині ще є присутня ЄГР(котра напевно вже забита і через це на холодну скачуть оберти)бажано демонтувати та встановити заглушку(вона у нас також є нова!) Необхідна поліровка фар. Ми планували ще їздити і придбали до неї те що встигли придбати. Але на жаль плани різко змінились, тому автівку продаємо. Салон в хорошому стані, стеля також(є момент тільки на водійському сидінні) Автівка оформлена на мене, я є власниця. Колись підфарбовувалась 2006 рік все ж таки. Є лиш нюанс на крилі та ляді, їх можна виправити. Кузов не варений, експертизу проходить. Без дтп! Автівка комфортна та економна. Не дорога в обслуговуванні. Розумний торг присутній.
Продам автомобіль,гарний стан,пробіг рідний.Встановлений газ.Страховка є.Детально по телефону.
Lexus LS460 L Сама максимальна комплектація (ATOMAN) Авто з Канади. На всі питання відповім по телефону.
Авто від другого власника в Україні, в охайному, гарному стані. Потрібно замінити лобове при бажанні на що і роблю скидку. Власник авто дружина. Торг присутній.
тільки пригнана з Німеччини вже поставлена на облік перший власник по машині все відмінно вже стоїть зимова гумма масла фільтра мінялися зразу як приїхала технічно у відмінному стані
