- 288 тис. км
- Кам'янець-Подільський
- Дизель
- Не вказано
Двигун і КПП в гарному стані. Цієї зими заводився легко в любі морози. Економний надійний дизель. Кузов в нормі, дно не гниле. Ходова в ОК. Документи в порядку.
Двигун і КПП в гарному стані. Цієї зими заводився легко в любі морози. Економний надійний дизель. Кузов в нормі, дно не гниле. Ходова в ОК. Документи в порядку.
Авто в чудовому стані Кондиціонер працює Старт стоп Без ключ Гарна акустика Bosse Навігація Страхівка діюча до квітня 27 року Мотор коробка без проблем По кузову є моменти так як вважаючи вік авто Можливий обмін !!!
Продаю власний автомобіль у хорошому стані. *Оригінальний пробіг 198 тис.км. *Автомобіль цілий без ДТП, обслужений, вкладень не потребує. Хороша комплектація: - потужний та економний двигун 2.0 дизель - Webasto - Адаптивний круїз контроль - Датчик світла та дощу - парктроніки по колу - Front assist (Асистент екстреного гальмування) - Lane assist (Асистент руху по смузі) - Підігрів передніх сидінь та руля - Камера заднього виду - Максимальна оптика - Електро кришка багажника - 3 х зонний клімат контроль - USB/SD/AUX/Apple Car Play/ Android Auto/ Bluetooth
Продам власний автомобіль Renault Megane 3 2012 року випуску, дизель, 1.5 DCI (К9К), механічна коробка на 6 передач. Володію авто 6 років. Машина в гарному стані, доглянута, всі технічні обслуговування проводилися вчасно. Масла, фільтри та розхідники змінювалися регулярно через 10 000 тисяч. За останній рік замінений компресор кондиціонера і одна форсунка (нова оригінальна) Авто економне, надійне, зручне як для міста, так і для дальніх поїздок. Працює справно. Причина продажу — купівля автомобіля (Megan 4). Більше інформації надам по телефону (Зараз маю можливість відповісти тільки по вайберу)
продам свіжопригнаний гольф 5 з двигуном 1.6 мпі та автоматичною коробкою передач, авто в гарному стані двигун акпп ідеал, двигун обслужений в Німеччині на 1500 євро 15тис км тому, салон як новий,диски з GTI r18 з новими всесезонними шинами.
Машина в гарному стані по кузову все добре ,мотор колобка ходова все супер машина варта уваги **********
На свої роки в хорошому стані на даний момент без капіталовкладень.За детальною інформацією телефонуйте . Було зроблено ремонт двигуна і ходової Можливий обмін моїх двох авто на вашу одг
Фільтр паливний,воздушний новий, стойка капота нова , резина зимова на тітанах нова, плюс комплект літньої резини машина в хорошому стані , по Україні не їздила
Toyota Auris 2009р з надійним 2.0 D-4D двигуном М’ягенька 6 ступіньчата КПП Авто має досить хорошу комплектацію. Купував для мами у 2020 році, з моменту покупки авто проїхало близько 10 тис. км. (Причиною продажу якраз таки і стало те що мама не їздить на автомобілі через механічну кпп) По ходовій без запитань Масло не їсть! (Заливаю виключно синтетику 5w40) Салон в хорошому стані, доглянутий і завжди чистий витрата палива: в змішаному циклі около 6 В листопаді було витягнуто вмʼятинки які були присутні, та підкрашено все що можна було, зараз авто в хорошому вигляді, зовні робити нічого не потрібно ( тільки очікує поліровки фар це в процесі ) Торг на дорогу пристуній За бажанням можу скинути більше фото Про все детальніше роповім по телефону
Авто на повному ходу , вся інформація за телефоном
Продам свій власний автомобіль в збереженому стані , максимальна комплектація , шкіряний салон в гарному стані ,в рідній красці ,,двигун масла не бере,коробка 6 ступка ,ходова не стукае . Купив сів в поіхав .Цікавить обмін на кросовер ,паркетнік або внедорожник. Можлива доплата як з мого боку так і з Вашого.
Авто свіжопригнане, у відмінному стані, не потребує додаткових вкладень, сів і поїхав, є комплект літньої гуми на рідних титанових дисках
Пороги зроблені, стакани цілі. Рижики присутні так як на віто. По моторі і ходові зауважень не має. 8+1пасажир всі сидіння з ременями
Машина в доброму стані, на ходу. Літом зроблений капремонт двигуна, на початку лютого замінено масло, антифриз. В машині замінено багато вузлів і деталей ( точніше по телефону) . Передні сидіння від фіата. Газ вписаний в техпаспорт.
Авто в гарному стані. Кожного дня їздить .Торг біля капота .Деталі за телефоном.
Продам власний автомобіль Більшість часу авто використовувалось дружиною для відвезення дітей у школу 1. Салон охайний , не затертий, є потертості з одного боку седіння водія! Кондиціонер працює дуже добре заправлений , пічка також, є підігрів заднього скла. 2. По кузову , коли купував авто сам особисто перевіряв товщиноміром кожну деталь , усі деталі рідні не підкрашені і без шпаклівки , авто не було ні в яких ДТП , на двох останніх фото 2 нюанси по авто , машину купував теж з такими нюансами , попередній власник підїжаючи до бордюру примняв трішки поріг, по ньому нічого не робив так як це не було критично і не заважало. Лобове скло теж було в такому стані коли купував авто, воно повністю герметичне ! 3. По ходовій: Після зими ходова відновлена ( буквально 2 тижні назад) Замінено: передні стойки стабілізаторів з обох сторін, Дві рульові тяги перед, важіль передній правий, гальмівні колодки передні, 2 датчика ABS(перед). 4. По зарядці: Так як це авто з Європи , є можливість зарядки від силової розетки ( 3 фази) вона може приймати 11кВт від 0 до 100% авто зарядиться за 3 години. Авто вільно заряджається від звичайної розетки 220 вольт. Запас ходу влітку — реально до 150 км на одному заряді, взимку — близько 100 км залежно від стилю їзди та погодних умов. Економне, комфортне та ідеально підходить для міста. В загальному авто в дуже доброму стані, доглянуте, ходова відновлена, лише дрібні нюанси які можна побачити на двох останніх фото. Вкладень не потребує, сів і поїхав!
