- 300 тис. км
- Хорол
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.98 л.
- Ручна / Механіка
Машина на ходу, торг, газ вписаний, телефонуйте
Машина на ходу, торг, газ вписаний, телефонуйте
Авто в хорошому стані. Торг.
За деталями пишіть viber, telegram
Автомобіль на ходу,по документам пасажир 8+1,є питання по кузову,всі питання по телефону
Продам Мазду 323 в хорошем состоянии,с документами в порядке можно переоформить, двигатель 1.6,на газу 4 газ вписан,по комплектации есть гидроусилитель руля 4 стеклоподъёмника, остальное в ЛС или по телефону(**********)
Автомобіль в ідеальному стані. Нова гума. Вкладень не потребує. Всі деталі по телефону.
Продам причеп самоскид 75 м.кб. (алюміній), тара 7100, причеп в доброму стані , готовий до роботи. Навіть при низькій натурі насіння бере свою норму. Всі подробиці по телефону, торг при огляді.
Усі деталі по телефону вайбер, вацап Любий вид переоформлення крім довіреності
гольф 3 в майже идеальному стані. Кузов весь цілий, низка дверей та пороги в ідеалі. Мотор працює добре, коробка також без зауважень. Документи в порядку. Можливий невеликий торг.
Продам мерса так як нема кому їздити! Стоїть вже приблизно року... авто на ходу все справне заводиться з півоберту повітря качає! Гума на 19.5 вся ще в хорошому стані на фото видно! Кузов довжина 7.60м ширина 2.45. висота 2.80 тент цілий не пересохший місцями проклеєний! Вебасто працює 2 спальних місця! також у авто є сейф!!! Кому треба такий апарат телефонуйте пишіть! На всі нюанси торг присутній! Цікавить обмін також з моєю або з вашою доплатою!!!
Авто на ходу. Замінено масло, фільтра. Є нюанс по бамперу. Вигорів лак на капоті. На новій зимовій гумі. Більш детально по телефону
Продається Аудіо а8д2..КПП автомат..2.5тді..Ходова перебрана,мотор як годинник. додаткова інформація по дзвінку..Якщо недодзвонились тоді Пишіть Будьласка мені на Вайбер або Вацап і я Вам скину ном власника..Я не прадавець
Продам Сузукі Бандит 600 1996 стан ідеальний. Готовий до сезону. Замінено масло, ланцюг та зірки,нова резина. Зроблені та синхронізовані карбюратори. З електронікою все добре. Встановлений прямоточний вихлоп"Yoshimura" Зашита ланцюга "LSL" По ходові все добре. Заводиться без проблем,навіть після простою 3-4 тиждні. Тел. Viber,Telegram, WhatsApp.
