- 499 тис. км
- Тарутине
- Бензин, 2.6 л.
- Ручна / Механіка
Машина знаходиться поруч з Тарутине, дзвоніть питайте **********
Запускається, їздить, до Одеси доїде. Стоїть нове зчеплення, нова права піввісь, працює кондиціонер. Під чохлами тканина жива. Мотор живий, коробка жива, по підвісці питань нема. З проблем, підтікання мастила з низу мотора, коробки
Господарське, доглянуте авто. ГАЗ 4 покоління. Технічно проблем жодних немає. В авто працює абсолютно все!!! Кондиціонер заправлений, пічка гріє добре. Заварені всі пороги. Рижиків і гнилі немає. Є кілька невеликих підфарбувань (передній і задній бампер пофарбовані повністю). 2 комплекти хорошої гуми на дисках. В +ПОДАРУНОК нові eva килимки. Загалом для своїх років дуже хороше авто!
Продам живу та правильно зібрану «класику» з потужним допрацьованим мотором. Машина робилася для себе, без економії, все обслуговано і працює як має. Двигун — повний фарш: Мотор 1.7 (капітально відремонтований) Блок точений ГБЦ пилена, посаджена Канали впуску та випуску доопрацьовані. Спортивні розподільні вали Полегшені поршні Полегшений маховик Розрізні шестерні Газ двигун не бачив. Двигун налаштований, їде бадьоро, тяга відмінна. Ходова частина: Повністю нова Поліуретанові сайлентблоки Нічого не стукає і не гримить. Салон: Сидіння від ВАЗ 2107 Салон цілий, охайний. Додатково: Всі витратні матеріали замінено. Зимова гума у відмінному стані. Документи в порядку. Розгляну обмін: — на авто. — на мотоцикл Можливий обмін з вашою або моєю доплатою. Автомобіль для тих, хто розуміє в правильно зібраній класиці. Телефонуйте – домовимось.
Машина 1996 року, сів і поїхав. Двигун 2,6 від донора, у навантаження даю двигун 2,5 рідний у зборі цілком. Газ 4 покоління. Масло не бере. Все працює, кондиціонер тільки заправити, гума 1 рік. Гнилі та іржі немає. Присутні дрібні рудики. 10 000 км тому замінив: ГРМ, всі ролики, помпу, насос ГУР, котушку запалювання, проводи, свічки, два лямбда-зонди, одна вихлопна нова. Є трекшн контроль.
Mazda 626 2.0 Газ/Бензин | МКПП | На ходу Продам Mazda 626, 1996 року випуску. Двигун 2.0 (газ/бензин), механічна коробка передач. Автомобіль щодня на ходу, двигун і коробка працюють справно. Пробіг — 275 тис. км. Комплектація та переваги: двигун 2.0 газ/бензин; механічна КПП; двигун запускається без проблем; тоновані вікна; автомобіль на впевненому ходу. Є нюанси: косметичні недоліки по кузову (видно на фото); потрібна заміна задніх гальмівних колодок; є незначні зауваження по ходовій частині. Документи: продаж за технічним паспортом, переоформлення неможливе. Автомобіль не новий, тому має сліди експлуатації, відповідно до свого віку. Гарний варіант як недороге авто для щоденних поїздок або роботи.
Mazda 626 GE 1.8 бензин/газ (ГБО 4 покоління). Авто на ходу, двигун працює добре, коробка без нарікань. Газ вписаний, розхід приємний. Ходова в нормальному стані. Електрика працює. Зроблена шумоізоляція всіх дверей, музика грає значно краще. Комфортний та просторий автомобіль на кожен день. По кузову та візуальному стану є моменти, потребує трохи уваги. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Детальніше по телефону.
двигун і КПП замінено. тельма після реставрації, троса КПП нові, колодки наклепані , підшипники ступиці замінені. Суха вебаста. Склопакетів немає. Розхід 20л/100км Кондиціонер працює. Потрібно замінити декілька портфелів в багажнику. Без торгу
Продам власний автомобіль який в користуванні з 2010 року. Автомобіль в гарному стані, завжди вчасно та якісно обслуговувався, ніколи не підводив. Кузов не гнилий, низ також цілий. Двигун, КПП, повний привід , ходова, без зауважень. Автомобіль сів-поїхав. Продам тільки з переоформленням. Торг реальному покупцю біля капоту.
всі питання за телефоном
Продам в хорошому стані за деталями дзвоніть. 06******96
дзвоніть все розповім
Купе в легендарному кузові w140. Не дивлячись на пробіг та рік , купе в досить не поганому стані. Заводиться з пів оберту, хороші диски та майже нова гума , не гнилий , гарний колір та комплектація. Звичайно є до чого прикласти руки , пофарбувати бампера, інші не значні нюанси по салону.Мотор , коробка, працюють нормально. Підвіска зроблена на 50 тис грн, в тому числі заміна 4 амортизаторів. Досить живий екземпляр для фаната марки. Без торгу
Продам авто в гарному стані,покращено в raptor, шини грязеві 33дюйма, також додатково установлений передній силовий бампер та експедиційний багажник на кришу, та додаткове світло в бампері та багажнику. Все світло на авто led. У бампері установлена лебідка з кевларовим тросом. По кузову гнилі та дірок немає, також додатково кузов було прошумлено. Двигун в чудовому стані, масла не бере та не димить. КПП та ходова частина без нарікань. Авто використовувалось для поїздок на охоту та рибалку. Можливий торг біля авто.
