- 380 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.99 л.
- Ручна / Механіка
Гарне надійне авто масло не бере нове лобове скло, ксенон, камера заднього огляду, сенсорна магнітола. Но роки беруть своє лак поліз коцкі царапіни на їзду не впливає. Перерегістрація або доручення
Гарне надійне авто масло не бере нове лобове скло, ксенон, камера заднього огляду, сенсорна магнітола. Но роки беруть своє лак поліз коцкі царапіни на їзду не впливає. Перерегістрація або доручення
Обмін не цікавий. Тільки продаж.
Продам Бмв 520і 1996 року Робилась для себе,у зв‘язку з ситуацією в країні продаю,продаж не терміновий,по авто зроблено дуже багато. А саме: зроблена ходова,повна обробка днища,антикор+консервант Кузов цілий,не гнилий Двигун масло не їсть,не димить їде бадьоро. Кпп механіка 5ст не гудить перемикається добре. По салону: перетягнута стеля в чорну алькантару,разом з сонцезахиними щитками та ручками. Магнітола хороша з карплеєм,та непоганою акустикою. Оптика свіжа,замінений ксенон(разом з блоками) світить впевнено. Гбо 4 покоління(вписаний в тп) Комплект гуми на оригінальних дисках. Салон шкіра електорегулювання передніх сидінь з підігрівом. Продаж не терміновий.торг звісно є)
поварений ходова перебрана мотор масла не бере була заміна кришкі багажника тамта зігнила обмін з моєю доплатою не пропонувати
на повному ходу що цікавить розповім по телефону
Продам своє авто в ідеальному стані для своїх років! Невеликі нюанси з косметики. За технікою все норм. АКПП працює чудово. продаж із переоформленням. ГБО вписано в техпаспорт.
Автобус в технически хорошем состоянии.Новая резина,аккумуляторы.Мотор Евро 2,коробка в норме 8-ка ,ретарда работает.По проводке ни каких вопросов нет все кнопки работают как с завода.Блокировка ленивца работает, как автоматически так и принудительно.Кондиционер работает,фрион не уходит.Лобовое водительское без трещин.Есть запотевшие пакеты ,нужен небольшой косметический ремонт.
Авто наповному ходу, все працює, всі деталі по телефону
Реальному покупцю реальний торг
На ходу кожен день,продаю по причині відїзду.Подробиці по тел
Машина в гарному стані,не гнила,є незначні дефекти по кузову! По машині замінено задні амортизатори! Замінено 100 км назад масло і фільтра! Замінено радіатор та тосол! Замінено Рулюву рейку та рідину! Передні тормозні шланги! Салон охайний не зачуханий і не прокурений,але стеля провисла,присутній електро люк не тече!З мінусів трохи підбирає масло! і прогнила вихлопна!Обмін з моєю доплатою на Opel Astra J , Renault megan,Ford focus ! Решту питання по тел!Всім гарних продаж!
Автомобиль на бойовому ходу є нюанси по кузову.
Продам авто не має часу займатися двигун робився нові кільця компресійні маслосймні, вкладиші корінні шатуні ,робочі форсунки ,з недоліків турбіна кинула масло, ходову потрібно дивитися ,і не працює генератор ,присутній обмін тел.**********
Продається Mercedes-Benz W124 2.2 бензин, автомат, 1996 рік. Авто в хорошому стані на свій вік, мотор та коробка працюють добре, без нарікань. З комплектації: * 4 електросклопідйомники * люк від W210 (панорамний, наразі не працює) * кондиціонер присутній, компресор робочий, але не працює, можливо через бочки пічки. Газ 4-го покоління вписаний в тех.паспорт, але балон зняв, при продажі балон також віддаю Є нюанс по пічці/клімату — дує лише гарячим повітрям, не регулюється температура. Ймовірно проблема в «бочках» пічки. По кузову: * кузов загалом збережений * є один рижик на задній арці * основний нюанс — під заднім лівим сидінням є гниль по дну, потрібно варити! Стоять титанові диски R17, також віддам комплект зимової резини. По технічній частині: * мотор та АКПП без проблем * є питання по ходовій * задні гідростійки працюють, але тече траса, через що під капотом підтікає ATF, і біля одної стійки! Хотів замінити на звичайні стійки, але не дійшли руки. Авто не нове, тому дрібні нюанси присутні, але в цілому машина на ходу та приносить емоції. Пишіть на вайбер/телеграм, скину відеоогляд машини!
Продам діо 2008 году на фулл конфі для станта: -Цпг тммп 72куба 47мм пробіг 40км запил -поршень komatcu 47мм пробіг 20км -підшипники колінвала NTN оригінал нові -солоніки теж нові Тайвань see -Варіатор спорт tmmp -Ролики сее 6.5г -Ремінь сее 664 16.5 -Шківки 118 з рівними доріжками -Торка TWH червона 2000rmp -Пружинки зчеплення GXmotor червоні 2000rmp (нн) -Карб пз 19 з жиклерами від 125 кубів + нульовик -Новий лк Там ще по дрібницях: нова спорт свічка, пропалений глушник, нове масло в редукторі, лічильники моточасів, камери в колесах, перенесений бак назад, розтяжка картера, лк і впуску, заводиться з пів кіка і з електро моментально навіть на холодну. Підрив лютий навіть двійкою, розхід не маленький при звичайній їзді 4.5л в станті 6л, максималка близько 75-85км залежить від вітру, сквіш під 92 бенз але на обкатці бажано на 95 поїхати краще буде двигуну, була зроблена капіталізація двигуна, люфтів на колінвалу немає. Увага! Через місяць ціна буде завищена на 2000, адже буде повністю відновлений пластик і все пофарбовано, коротше ідеал. Тільки самовивіз! Може обмін на Пит 125-150 кубиків, дивлячись у якому стані, звісно, з моєю доплатою
