- 150 тис. км
- Первомайськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто технічно справне, кузов не гнилий, має сліди експлуатації, двигун масла не бере, з ходовою все добре.
Авто в гарному стані, працює як годинник
Доброго дня шановні пропоную до вашої уваги два чудових авто ,Два авто повністю переварені на ходу з доками порядок на продажу 3000 , якщо на обмін то на авто кращого класу
продам своє авто авто на повному ходу з документами все порядок є деяку нюанси по кузові так як машина вже має трошки років більше розкажу по телефоні кого цікавить пишіть дзвоніть можливий обмін і хороший торг
ВАЗ в нормальному стані Рік 2008, Газ бензин Пробік 117 тисяч Резина зима - літо Ціна 2400 Торг
Машина на ходу, заводиться без проблем, є підфарбування лакофарбового покриття, відеореєстратор перед/зад, ADAS, навігація, літня/зимова резина. Є підігрів сидінь передніх, але потребує ремонту.
продам ваз у хорошому стані , можливий торг
пишіть в чат там обміняємось номером 2006 рік 16 клапанів 1.6, газ 4 покоління вписаний, цього літа переварені пороги, заляте дно, знімається з обліку в любий час, присутній торг, решта питань при зустрічі або за телефоном)
Автомобіль в нормальному стані, литі диски, комплект зимової резини, фаркоп, Газ 4 покоління
Усі питання за телефоном. Состояние отлічное змінено дуже багато,хоча можливо сказати що все!!!
газ є,але не вписаний.По місту 10л,за містом 7,7л.Встановлені передні сидіння від мазди 3. Масло не бере від заміни до заміни .Гарна для роботи.
Продаєм ВАЗ 21112 на повному ходу, 8 клапанний мотор, мотор не димить, масло не їсть (від заміни до заміни) заводиться з пів оберту, дод. опції: центральний замок, склопідіймачі, 4 двері, 2 комплекти ключів, ходові вогні, охайний салон сіли і поїхали. Потребує кузовних робіт, все видно по фото.
Авто в хорошому стані їздить кожен день більше інформації по телефону
Продам авто в гарному стані.Подробиці по телефону
Машина в робочому стані. Без зауважень. Ржавчини немає, мотор а порядку, масла не бере, вкладень не потребує.Комплект зимової резини в подарунок. Газ 4 покоління (не вписаний в тех паспорт). Сів і поїхав
Автомобіль на повному ходу. . Багато нещодавно змінилося.
Машина на ходу, є незначні пошкодження, мала одного власника, куплена новою у 2008. Торг можливий.
1.6 8-ми клапанна. Двигун після капітального ремонту. Кузов потребує уваги. На ходу технічно справа.
