- 112 тис. км
- Ужгород
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто в нормальному стані,не диміти,масло не їсть,мотор обслуговувань,газ/бензин,працює добре.+комплект зимових коліс
Продам авто в нормальному стані,не диміти,масло не їсть,мотор обслуговувань,газ/бензин,працює добре.+комплект зимових коліс
Авто на повному ходу, вкладень не потребує, усі ремонти робились вчасно, свій автомобіль. Газ 4 покоління, вписано в техпаспорт. Ксенон, двостороння сигналізація та механічне блокування КПП, музика. Передні електросклопідйомники. Продаж тільки з переоформленням.
По кузову є деякі нюанси. В салоні доставив підстаканники, також підлокітник. За детальнішою інформацією пишіть. Тільки переоформлення. Присутній торг.
Авто в нормальному стані,торг умісний,деталі за номером
Технічно справна машина, на ходу. Дзвоніть для більш детальної інформації. Відповім на всі питання!
Авто на повному бойовому ходу. Мотор 16кл. Не димить не коптить їде бодро коробка не вибиває. Резина в доброму стані. Ходова частина в доброму стані. Авто переоформляється. Із нюансів немає страховки і треба варити дно. Підтікає рейка. Ціна без торгу. Кому цікаво дзвоніть.
Надійний та економний універсал. Авто на ходу, заводиться без проблем. Гарна динаміка, невелика витрата пального. Місткий багажник. Вчасне обслуговування. Комплекті зимня резина.
Авто в хорошому стані, двигун 1.6, 8 клапанний, змінено ремінь та ролики, Нова помпа. Усі питання по телефону.
Є відеоогляд ********** Машина в нормальному стані. ГбО прописано в иех паспорті Сигналізація Центральні замки але не всі працють Запаски немає Обмін не пропонувати. Є проблеми з антіфрізом десь трубочка подтікає. Це можно побачити власними очима. Акб новый (3 місяца) назад поставили ГбО не користуюсь
Продам ВАЗ 2111 2007 року у гарному стані, все працює. Новий акумулятор, магнітола, стекло підйомник, охайний салон. Гума у гарному стані. Інші питання по тел.
Продам власний автомобіль Богдан 2111 Більш детально по телефону
Доглянуте авто, придбано в салоні, один власник, масла і фільтри змінені, два комплекти резини.
Повністю на ходу. Майже весь час гаражне зберігання. З документами повний порядок. 2010, користуюсь авто з 2023 року, майже без нарікань. В машині не курили, вчасно обслуговувалася на СТО. Акб замінив в минулому році, по ходовій питань немає, пічка працює добре, по кузові все видно на фото, якщо потрібно то можу зняти і відео, гарний кліренс як для наших доріг. Більш детальніше по телефону. Добре підходить для сільської місцевості та використання в роботі, шкода продавати та стоїть майже без використання, прихованих проблем не буде, розповім про машину все що знаю. Також є комплект зимніх шин.
хороша машинка на своїй гроші КПП токо зроблено
Один власни, авто з салону в одних руках, інші деталі по телефону, торг присутній
Продаю бо потрібне більше авто.Заводиться як часи.Багато мінялося.Телефонуйте на вайбер або ватсап.Київстар не ловить.Для військових буде бонус.
8000 тис тому замінено грм, помпу, антифриз. перебрана ходова. вкладень не потребує. невеликий торг.
авто на боевому ходу робоча лошадка все обслужено масла фильтра ремни ролики ходова приезжайте отдам в хороши руки
