- 158 тис. км
- Умань
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
авто не бите, не фарбоване, не гниле,з рідним пробігом.
авто не бите, не фарбоване, не гниле,з рідним пробігом.
Рідний пробіг! Газ євро 4! Технічно все супер! Будь-який вид оформлення! Без ДТП!
замінено ремінь ГРМ новий стартер та новий генератор
Авто на ходу, є ржавчина по кузову, сигнализация, • комплект резини, всі питання по телефону, перекупам не торбувати, торг в межах розумного.
Автомобіль в хорошому стані, надійний восьмиклапанний двигун,присутній газ,газ вписаний 4-те покоління, машина на жінці, з переоформленням проблем жодних,авто на впевненому ходу,дно ціле ,пороги цілі.Деталі за телефоном.
Продам ато без вкладень! Багато чого зроблено та замінено. стоїть 4гбо Кого цікавить дзвоніть питайте,все розповім по тел. бо дуже багато писати...
ВАЗ 21112 (2007) — Капсула часу! Стан нового авто, 24 000 км рідного пробігу! Двигун: 1.6 л (Бензин). -Один єдиний власник з автосалону! Купувався новим в офіційному салоні, дбайлива експлуатація, гаражне зберігання. -Стан НОВОГО автомобіля. Без перебільшень. Машина збереглася в заводському вигляді. -100% в рідній фарбі! Жодного ДТП, підфарбовування чи ремонту. -Ідеальний кузов: Без корозії, іржі, подряпин, сколів чи вм'ятин. Одразу після покупки в салоні авто пройшло повну, якісну антикорозійну обробку, що зберегло метал у первісному стані. -Всі стьокла рідні по колу, включно з лобовим (без тріщин та сколів). На авто виконане якісне тонування. -Салон у стані нового — чистенький, доглянутий, без потертостей. Всередині приємно та зручно знаходитись. Передні електросклопідйомники. -Дуже великий та місткий багажник — ідеальний варіант для сім'ї або подорожей. -Повністю обслужений: замінені робочі рідини та мастила. -Встановлено свіжий акумулятор. -Автомобіль має чудову динаміку та при цьому дуже приємну й економну витрату пального. -Жодних вкладень не потребує! Сів і поїхав. -Автомобіль дійсно ексклюзивний за своїм станом та пробігом на сьогоднішній день. Майбутній власник буде на 100% задоволений покупкою. -За всіма питаннями — телефонуйте! З радістю розповім детальніше про авто по телефону.
Авто в хорошому стані, вкладень не потребує. Ходова, мотор, коробка хороші. Кузов цілий, без гнилі, дно ціле. Газ євро 4. З документами порядок.
Машина в гарному та збереженому стані, рідний пробіг 128 тисяч, на 127 тисячах була повністю обслужена, замінені фільтра, ремінь, ролік, масло, по мотору питань ніяких не має, по кузову без дірок та рижиків, по ходовій нічого не стукає всі пильники та салінблоки в гарному стані, салон охайний, не подертий, гарна гума, свіже тонування всіх вікон, кому цікаво дзвоніть, відповім на всі питання, також можу скинути більше фото або відео
Автомобіль повністю в ідеальному стані від першого власника. Комплект нової зимової гуми. Пройдено техогляд до 2028. Торг біля авто.
Продам хороший місткий авто. Газ вписаний, але не встановлений. Двигун 1.6 восьмиклапанний працює добре, найнадійніший. Кузов міцний, ще послужить, але незначні нюанси є. Документи в порядку, будь-яке оформлення.
Чесне робоче авто, на ходу, недоліки по кузову показав на фото, також місцями бажано робити днище, але не критично. На передній двері зліва, під наклейкою невелика вмятина, зашпакльована. Оригінальне кермо в наявності, якщо потрібно поставлю. Резина свіжа, другий комплект також присутній, теж свіжа, але без дисків. Нові противотуманки, ближнє світло ксенон. По електриці зауважень не має. Детальніше по телефону. Газ вписаний, по документам порядок. Переоформлення, або через ДІЮ. Об?єктивний торг присутній.
продам ВАЗ 21112 2005р сірий металік Резина зимова і літня на дісках проїхала 1 сезон майже нова по машині робити нічого не треба проїхала 209т комп'ютер GAMMA сигналізація Алігатор імобілайзер газ 4 покоління мотор працює добре масла не бере фаркоп
Власне авто куплене в салоні новим. повністю замовілений антикором. встановлена сигналізація, магнітола з пультом, кенгурятник, є електросклопідйомники передніх дверей, гумові килимки. Ходова частина, та мотор обслужені. рідини та олія нові. новый стартер та акумулятор.
Авто в гарному стані, все мінялося вчасно за більш детальною інформацією телефонуйте за номером
Машина технічно справна, на ходу, без проблем, сів і поїхав, дуже в містка , для роботи просто клас! У ДТП ніколи не була, один власник, купляв нову з салону.
