- 201 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Не вказано
ВАЗ 2110 сів і поїхав Авто в хорошому стані, повністю на ходу. Двигун працює рівно, коробка без зауважень. Потребує зварювальних робіт, салон охайний. Обслуговувалась вчасно, документи в порядку, переоформлення без проблем. Надійна машина на кожен день. Торг біля авто. Дзвоніть.
Авто на ходу, двигун в доброму стані. Газ 4 покоління. Хороше світло і музика. Скло підйомники на передніх дверях. Салон в доброму стані. З недоліків є питання по порогам і незначне пошкодження фарби над колесами. Авто зареєстровано на мене. Також є другий комплект гуми. Недавно була заміна росхідників. Питання по телефону. можливий торг. тільки переоформлення
Авто в гарному стані. Вписано ГБО.
ваз-21102 ГБО 4 вписан до техпаспорта , чотири колеса всесезон залишок 80-70% , свічі, фильтра , олива 10v-40, , свіжий антифриз, нові передні диски гальм, задні барабани, , нове счеплення (диск, корзина, вижимний), нові газові форсунки Італія оригінал, газовий редуктор tomasetto , датчик холостого ходу,дросельної заслонки, комплект ГРМ зірка коленвала ,зірка распредвала ,ремень ,ролик та помпа заміна колодок по колу, фаркоп, центральний замок сигналізація! В прошлому році замінив радіатор пічки жарить дуже добре, запасне колесо повно розмірне, заміна наконечників рульових тяг ,реставрація рульової рейки заміна шарових після чого зробив розвал сходження,, охайний чистенький солон не палю, динаміки GBL музика грає добре, днище поварене оброблене ! Зниму з Обліку! Торг присутній. Переоформлення через дію!
4 скло підйомники працює добре двигун гарний газ вписан по тех паспорту Пишіть вайбер або дзвоніть детально кину відео не гнила кого цікавить дзвоніть
Продам ВАЗ 2110, після ДТП, по машині до аварії все було в порядку, ходова, коробка в чудовому стані. Для роботи двигуна потрібно замінити впускний колектор (тріснув) і радіатор. На машині встановлено газ 4 покоління. Власник за техпаспортом перебуває за кордоном, можливе переоформлення через diia
Продам Ваз 2110 у відмінному робочому стані!!!Кузов не гнилий!Мотор 1,6 в ідеальному стані, їде дуже бадьоро.Встановлено газ розхід 8 літрів і вписаний у тех паспорт!Працює і на Газу і на бензині!Коробка не гуде, не вибиває.Ходова в хорошому стані.Електрика вся працює.Абсолютно новий генератор!Гальма перебрані.Салон чистий, доглянутий!Електросклопідйомники.Бортовий комп'ютер!Музика.Хороше світло, стоять лінзи, ксенон!Лєд балка!стоять красиві литі диски!Загалом авто на відмінному ходу, і готова сміливо їхати на далекі відстані!!!За документами можливе переоформлення через Дию!!!
Продається авто в Київські області. Авто поварене підготовлене під покраску. Колеса на титанах 14R. Нове лобове скло, противотуманки нові, зеркала заднього виду нові. Є газова установка не вписана. Можливість переробити на інжекторну запчастини всі в наявності. Можна переоформити. Фарба до покраски теж є. Дельта інформація за телефоном
Не бита.Не крашена.Отличное состояние.Салон как ноий.В машине є; Газ-Евро 4, вписан в тех паспорт,шумоизоляция,сигнализация с обратной связью,центр-замки,подкрилки, музика. По машыне делать ничего не нужно. Поміняне помпа ремень масло. Продажа с переоформлением можливо по тех паспорту. Кондиціонер заправлений. Страховка присутня.
Куплена у 2009 му. До 23 -го року була у одного власника, і потім вже в мене, тому стан авто дуже хороший. Щоб ви розуміли , на ній лобове скло заводське ще , як всі інші, крісла не просиджені, салон цілий. З середини 23-го їздить на газу. Газ 4-го покоління. Вона і так дуже економна по росходу , а на газу , то взагалі задаром). Минулого літа куплені 4 нові колеса, стартер, замінено грм (взяв Bosch) , замінена прокладка під головкою, замінені підшипники ступиць і вихлопна система. Центральний замок , 2 комплекти заводських ключів. Вкладень не потребує. Обслуговувалася своєчасно і якісно . В ній нічого не гримить , не димить , не скрипить. Сядете за руль , проїдетесь, різницю відчуєте зразу. Розглядаю варіант обміну на дорожче авто з моєю доплатою.
Ваз - 2110 2007 рік випуску Двигун 1.6 8 клапанний Технічні у хорошому стані Двигун та КПП на відмінно Не гнила Не бита Салон у хорошому стані Електрикою без проблем По ходовій частині порядок Авто сів і поїхав З документами повний порядок
Авто кожного дня на ходу, хороша зимова гума з якою не приходилося десь сідати цією зимою. Замінені по всій машині стійки, задні пружини, привода, саленблоки , і багато іншого. Гарне світло. Салон цілий але потрібно похімчистити. По авто є деякі невирішені питання по технічний частині, десь є підсос повітря скоріш за все з форсунок, на холодну не стабільні оберти, прогорів глушник, авто не димить і масло не їсть від слова зовсім. Лакофарбове покриття бажає кращого. Газ 2-го покоління вписаний, але треба позайматися , скоріш за все просто замінити редуктор ціна 1000-1500 грн. Нещодавно перестав працювати спідометр. Великий плюс авто що ціна на обслуговування не велике. ПИШІТЬ СПОЧАТКУ ЧАСТО НЕ В МЕРЕЖІ (вайбер, телеграм)
Продам автомобіль ваз 2110 2006 року випуску. Авто в чудовому стані. Робити нічого не треба. Рідний пробіг 127 тисяч. Їздила тільки в село і з села по вихідним. Гаражне зберігання. Стоїть газ 2ого покоління. Не бита не фарбована. Навіть не варена. По всім питанням звертатися по телефону Андрій.
Продаю авто. Гаражне зберігання. Причина продажу, придбав інший автомобіль. Заводиться, їде. Передні сидіння замінені, встановлені від фольцваген. В них також є підігрів. Перед зимою мінялися стійки та багато іншого. Детальніше по телефону.
У хорошому технічному стані. Новий резонатор, вихлопна (не дешман), новий акумулятор, радіатор пічки, передок нова гума замінені ремінь грм ролики, нове зчеплення, передні гальма, радіатор. Без ДТП
