- 148 тис. км
- Запоріжжя
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Доглянуте авто, повністю готове до будь-яких дистанцій. Обслужене, без технічних зауважень. Є косметичні підфарбування. Деталі по телефону
Доглянуте авто, повністю готове до будь-яких дистанцій. Обслужене, без технічних зауважень. Є косметичні підфарбування. Деталі по телефону
Телефонуйте всі питання по телефону
Авто в кучі , стан задовільний, переоформлення любе , торг біля авто Новий акб, масла фільтра замінені місяць тому
Машина сів поїхав буде замінена подушка кпп була замінена прокладка під ГБЦ на 265к замінене щеплення на 263к також заміна масла на 265к с прокладкою під кришкою готова до перевірок телефонуйте за номерами +********** або +**********
Продам ВАЗ 2110 1.6 16v ГУР, ГБО 4. Лінзі, ксенон, біксенон. З документами порядок.
Ходова зроблена, мотор працює без нарікань. Дзвоніть, пишіть Viber, WhatsApp.Без торгу
Продам десятку,шеснарь на четвертому газу,газ вписаний.
Продам машину в гарному стані на повному ходу
Другий власник, двигун1,6 8кл, гбо 62л, Nevo, гур, литі диски, передні ел с/п, 2 ключі, салон чистий, не таксі, магнітола JVC, сімейна машина, АКБ як живий, відкр багажн з кнопки, рідний каталізатор, абсорбер. Повністю на ходу. Потребує естетичного ремонту порогів та низу дверей. Все інше - на фото та по телефону Продаж власнику з переоформленням. Не для перепродажу
продам ВАЗ 2110,авто в гарному стани,замінені масла в КПП та двигуні,двигун працює без нарікань,КПП не вибиває працює гарно,нове щеплення ,обов'язкове переоформлення, більше по телефону
Продам ваз 2110 2006р.газ 4 покоління вписаний в тп,автомобіль кожного дня на ходу,потрібно займатися косметикою
машина в доброму стані сів та поїхав
Можна було писати багато але дам всю інформацію по телефону,в мене авто більше року багато що робилося .Продаю бо родилась дитина хочу універсал . Машина на бодрому ходу .
авто в гарному стані все працює переоформлення
продам ваз-21010 в хорошому стані технічно все працює двигун та коробка в ідеальному стані вкладень не потребує все обслужено, детальніше по телефону.
ВАЗ 2110 сів і поїхав Авто в хорошому стані, повністю на ходу. Двигун працює рівно, коробка без зауважень. Потребує зварювальних робіт, салон охайний. Обслуговувалась вчасно, документи в порядку, переоформлення без проблем. Надійна машина на кожен день. Торг біля авто. Дзвоніть.
Авто на ходу, двигун в доброму стані. Газ 4 покоління. Хороше світло і музика. Скло підйомники на передніх дверях. Салон в доброму стані. З недоліків є питання по порогам і незначне пошкодження фарби над колесами. Авто зареєстровано на мене. Також є другий комплект гуми. Недавно була заміна росхідників. Питання по телефону. можливий торг. тільки переоформлення
