- 160 тис. км
- Тернопіль
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам автомобіль ваз 2110 2010 року випуску, 1 власник з автосалона, 105 тис рідного пробігу, встановлено у 2018 році ГБО,по салону охайна, по технічній частині без зауважень, по кузову є недоліки не значні,по всім питанням телефонуйте!
Авто в задовільному стані нічого робити не потрібно.парктронік. двигун коробка ходова частина порядок. документи порядок переоформлення. газ 4 вписаний. детальніше за телефоном.
Продам машину ВАЗ 2110 об'єм двигуна 1.5 (16 кл) 2003 року .На газу ( газ вписано)
ВАЗ ********** р, ДВЗ 1.6 8 клап. 240 тис. пробігу, 2 комплекта гуми, зима на металевих дисках. Машина потребує невиликої уваги, на повному ходу, з документами все добре, тех. паспорт на мені.
Продам авто в хорошому стані. По кузову рудиків, сколів нема. Технічно повністю справна. Усі питання за телефоном (Руслан) Лише переоформлення! Реальному покупцю торг.
машина в хорошем состоянии, ухоженная не гнилая 1.6, 16 клапанов, машина в семье 3 года не разу не подводила пробег соответствует состоянию машины продается с дисками, хорошая музыка, переоформление любой вид.
в робочому стані кпп мотор піскля ремонту гбц
Хороший тазик на колесах! Газ бенз економно! Нова ризина на титанах! Безшумка , свет аксинон , противотуманки! Мотор роботаєт хорошо, не димит! Возможен обмен с моей доплатой! Машина 2005 г, один хозяен Торг!
Продам ВАЗ 2110 2007 року двигун 8 клапаний газ 4 вписаний в тех паспорт авто не фарбоване оброблена стоять пидкрилки центральний замок камера заднього огляду комплект гуми зима лито я другий власник питання за телефоном
Потребує ремонту ,треба завести, нема акума,підвар стаканів,заїхала своїм ходом,нема часу займатись
Продаємо бо треба ремонтувати позашляховик і авто просто стоїть. В авто вкладено чимало коштів, у 2022-му була пофарбована (без проємів), підварено пару місць та проантикорена вся! Дірок немає, в дтп не була. По стану на тверду 4+, є декілька жуків, знов пішли низи дверей, але поки без пухирів. Є дуууже багато фото за ці роки. Майте на увазі, автівці 14 років, весь цей час їздила по трассам. По технічці треба глянути на опорніки, обслужити газ. Зробив в ній все що хотів, продаю як є, 2 комплекта дисків (рідні штампи і титани) на кожен зимова і літня гума, є чимало запчастин. Тільки переоформлення. Дія або СЦ. Страховка свіжа, новий акум, та багато чого нового, деталі по телефону.
На ходу,деталі по телефону.
автомобіль в гарному стані, їздить кожний день. Капот, ліве крило та ліва водійська дверь- косметичний підкрас(прибрали царапини від велосипеда), решта рідна фарба. Авто без ДТП. Невелика історія авто, купувався в автосалоні м. Шостка, перший власник з м. С. Буда, другий власник купив її з пробігом 50 тис. за 7000 доларів, я третій власник купував в м. Шостка з пробігом 158 тис, замінив передні торм.диски, передні пружини, підварив трішки біля порогів (без криміналу) по днищу жива без гнилі, на порогах є рижики, не критично взагалі, замінив подушку двигуна, замінив повністю зчеплення, чотири шруса встановивши до них надійні пальники. Встановлено ГБО 2 покоління(працює без питань), також замінив усі свічки, бронепровода, замінив антифриз, масло в коробці, двигуні. Ремінь генератора замінено.Замінив опорні підшипники, наконечники, шарові нижні, усі фільтра поміняні. Вентиляційні канали прочищенні від пилу, 2 комплекта коліс на дисках зима/літо + запаска. Загалом авто не викатане, збите, без нарікань та кота в мішку. Підреслю авто в мінус 23 заводиться з пів оберту, оберти не плавають, на холостих працює рівно. Двигун 8 клапанів, клапана регулюю кожні 8-10 тисяч при заміні мастила (5w40) Costrol. Є момент по лівому задньому крилу(примятість) бампера та накладки на вікна маленькі мають моменти по фарбі, є маленькі рижики на задній двері, терпимі рижики по низу дверях ( без криміналу), троса ручника під заміну, сайленблоки задніх стійок( не критично). Авто переоформлюється, ГБО вписане. 05.05.2026 року встановлено новий комплект ГРМ.
Продам свій автомобіль авто в гарному стані газ бензин спереду нова резина тонування доводчики вікон сигналізація масла не бере не димить їде добре мотор надійний 8 клапанний
Авто на ходу, по ходовій та мотору все добре. Новий акумулятор. Всі недоліки є на фото. Пробіг рідний.
