- 280 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
опис відсутній
опис відсутній
630727691
Авто на повному ходу кожний день катаюсь,гідропідсилювач керма кондиціонер підігрів сидінь зеркал,можна писати ще багато но всього цього нема тому і ціна така.
ВАЗ-2110 11г.в.8-КЛ.ДВ. У ХОР СОСТ.. ГАЗ-4 пок. вписаний. Передні електропід. Серворуль. Клімат контроль 1-зоній.Ц.З.Багажнак з кнопки.(Нов. електрозамок.) Пробіг 145 т. По мотору коробки - питань немає. Недавно робилась головка.Соответствено - масло , фільтра, охлаждайка поміняні.Масло - небере зовсім. .По кузову все норм, без питань...(Есть пара рижикив.Пару кощок). Нові - електробензонасос...Нова помпа. Ремінь ГРМ. Ремінь генератора.Трос цеплиня. клапана відрегульовані..Нов замок зажиг з подсвіткою. Нов. газовий редуктор (оргинал) економна 8-9 літрів газу.Переоформлення любе. Перекупів прохання не турбувати. Торг - мінімальний. .
Машина покупалась в салоне , один хозяин , гаражное хранение , не гнилая , не битая. Пробег родной- 94000 Подробнее узнавайте по телефону! Есть небольшой торг но только реальному покупателю у машины!
Продам ваз 2110 в хорошем состоянии.машина моя документы в порядке.стоит гоз 4пок.вписан в техпаспорт.по машине всё зделано сел и поехал.стеклоподьемники,музыка,дорогая тонировка вкруг,сигнализация центральные замки,машина не бита.есть подкрасы все стекла родные кроме лобового.резина новая зима на дисках,лето на штампах.много чего поменяно и зделано денег не жалел.днище поваренно.продажа не срочная
авто в хорошому стані
Продам Ваз 2110 2006 р.в. ГБО вписано 4 Поколения томасетто балон под запаской на 38 литров. Не ржава, не гнила, мотор 124 16 клапана не гне клапана , гаражне зберігання. Я власник. Новий аккумулятор, стартер, генератор, хороша зимова резина. Сів, поїхав, вкладень не потребує. Музика, передні склопідйомники, Звоніть, пишіть.
Ваз 2110 1.5 16 клапанов газ 4 поколения заводиця робе як часіки з мінусов задній стоп розбитий
Газ бензин,авто по варене,фарбоване,на ходу їздить щодня ,не гниле
продам авто в гарному робочому стані, працює добре, без нарікань
В доброму стані не гнила По мотору все добре масло змінювалось завчасно Є недоліки рижики 2 комплекта дисків (тітани-штампи) резина літо/зима Вибиває 2 передача Стакани цілі,дно ціле Переосвітлений колір салону Стоїть добра музика Мафон процесорна AURA AMH-78DSP Динаміки карти 2шт phoenix gold sx69cx 6x9 Задня полка 2шт voice lx-69 Сабуфер jbl 1000w Підсилювач sony xplod 600w За доп інформацією писати на телеграм
2013 рік, Богдан, газ 4 покоління, бензин, 16 клапан в хорошому стані, пробіг 150000, передні скло підйомники, 2 диновий магнітофон, сидіння Шкода Октавія з підігрівом, тонування в коло, ксенон
Машина в гарному стані,сів і поїхав.
продаю ВАЗ 2110авто в хорошому стані, днище пороги все виключно, газ вписаний але не стоїть авто без іржі, всі питання по телефону.
є невеликі нюанси по кузову на фото видно,авто на карбюраторі.
Продам 2110 1.6/ 16кл, потрібно трохи докласти рук, встановлене ГБО 4 вписане в ТП, я власник по переоформленню проблем не буде, непогана музика, центральний замок, по ходовій замінені гранати, передні стойки, верхні опори, нова вихлопна система, дзвоніть детальніше розповім, торг біля капота
Авто після ДТП
