- 180 тис. км
- Запоріжжя
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Не вказано
продам ВАЗ в горном стані. Вкладень не потребуе.
продам ВАЗ в горном стані. Вкладень не потребуе.
Продаю свою дев'ятку. Авто не бите. По машині були такі роботи зроблені: - замінена рульова рейка - замінені всі стійки - поставлені нові фари передні - замінені задні гальмівні циліндри з колодками За автомобілем слідкував. Я її власник. За іншими питаннями телефонуйте..
Автомобиль в рабочем состоянии, двигатель 1,5 коробка 5 ступка.Заменены гранаты, сцепление, блок предохранителей, днище поварено ,есть вопросы по кузову. Торг у капота
Автомобіль в доброму стані
Авто в гарному стані. Питань по технічному стану та кузову немає. Мотор після капіталки проїхав 70 тисяч. Встановлен інжектор
Не фарбований автомобіль, гарний стан.(скло все рідне, включно з лобовим) пороги, днище в ідеальному стані, варити чи фарбувати не потрібно, хороша гума на титанах, двигун коробка ходовка без зауважнь. після ТО. Загалом стан гарний на свої роки. Переоформлення чи доручення без проблем. Можливий пригон. Телефонуйте.
Продам ВАЗ 2109, доглянуте авто Після капремонту пробіг 61 970 км. Двигун 1.3, працює добре, без нарікань. Встановлене ГБО, вписане в техпаспорт. Машина добре їде як на бензині, так і на газу. По кузову варити чи фарбувати не потрібно. Резина в хорошому стані. Авто на ходу, вкладень не потребує — сів і поїхав. Будь-яке переоформлення.
Продам Ваз 2109 , поваряна, газ/бенз , електро стеклоподйомніки , сігналізация , машина сів поїхав , музика грає , печка дує , ДВС 1.5 КПП, 5ступка нету второй, стартер, рулевая рейка, стойки, резина новая
Авто в нормальному робочому стані,по електриці все працює, резина перед хароша,задня 50/50 ,відсутня страховка, детальніше по телефону!!!
Продам в хорошому стані гаражного збереження
Авто у гарному стані. Заводиться, їде, розганяється дуже добре. Обезшумлений салон. Передні сидіння від skoda octavia A5. Замінено: зчеплення, всі 4 шруси, свічі запалення, мастило в коробці передач, нові літні шини(віддам також зимові).
2 комплекти гуми. Додатково віддам чохли на сидіння.
Германка, сів та поїхав, також розгляну пропозицію на обмін, всі питання по телефону
