- 65 тис. км
- Казанка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
всі питання по телефону Руслан
всі питання по телефону Руслан
Авто в гарному стані,вкладень не потребує по тех паспорту є звязок з власником Всі питані по телефону Торг присутній
Двигун і коробка після капремонту. Ходова зроблена.
Продам ВАЗ 2109 2001р газ/бензин. Нові: акумулятор, генератор, ремінь ГРМ, ролик, помпа, рульові наконечники, шарові,задні стойки+ пружини, гальмівні барабани+колодки. Двигун працює рівно. Є нюанси по кузову. Торг біля капоту.
Продам авто, технічно в гарному стані, є нюанси по кузову , деталі по телефону, можливий торг , терміновий продаж!
Продається автомобіль ВАЗ 2109. По тех.паспорту. Один рік тому було повністю пофарбовано,в гарному технічному стані. Всі питання пишіть або дзвоніть.
Авто в гарному стані, всі питання по телефону.
Авто в гарному стані,другий власник ,все в оригіналі, дтп не бачило ,усі питання по телефону
Продам Ваз 2109, 2006 року, інжектор. Машина у хорошому стані, технічно повністю справна. Ходова в нормальному стані, мотор, коробка працюють відмінно, стоїть гбо 2 покоління, дно не гниле, є дрібні недоліки по кузову, на швидкість не впливають. Залито новий антифриз, нове масло в коробці та движку. Хороша музика, стоїть сабвуфер та шикарні динаміки. Документи в повному порядку, можемо переоформити за тех. паспортом, так як часу на повне переоформлення немає. Торгу немає. Якщо цікавлять дод.фото чи дод. інформація у лс або за номером .
Продам 2109 в Гарному стані 2005 рік инжектор Газ бензин газ вписаний варить красить не потрібно ціна 1100$ торг . ********** ходова частина перебрана ніде нічого не стукае не грюкае страховка есть Електрика працюе музика грае салон чистий не затяганий документи порядок
Авто на ходу, використовую кожен день, встановлено (і вписано) ГБО, розхід газу 8-9 літрів по місту, гарна магнітола. Робоча конячка, їде добре, питань не має.
Продам ВАЗ 2109 1995 року випуску інжекторний двигун 1500 КПП 5-ступінчаста ГБО2 2 покоління вписано в тех паспорт ! По кузову присутні рижики здуття, в ходу чудовий автомобіль без будь-яких нарікань! Передні електросклопідйомники, дуже зручні сидіння з іншої марки, відмінна гума на 14 дисках магнітола bluetooth! Документально порядок машина на мені! Страховка до листопада! Телефонуйте, пишіть відповім на ваші питання!
