- 25 тис. км
- Нова Водолага
- Не вказано
- Ручна / Механіка
Продається ваз2109 Нова зимова резина на р15 титанах Гарне світло Торпеда-карти від 15шки Передні сидіння Бмв Вся зашумлена Хороша музика Газ 4 покоління
Перша реєстрація , один власник з салону, в ДТП не була, рідний пробіг, новий акумулятор та гума
Авто на повному ходу, газ бензин, газ вписаний в ТП ,нова резина, по електриці все працює , мотор та коробка без нарікань, по кузову є незначні сліди експлуатації на свої роки, торг присутній , я власник! переоформлення без проблем. За детальнішої інформації: ********** Сергій
Авто в хорошому стані, мотор після капітлки тормозна се стема радіатор генератор коробка передач муфта щеплення. детальнішше по телефону
Продам девятку на газу. На ходу, по машині все працює. Документи в порядку, переоформляється. Салон в гарному стані, днище та пороги цілі, варити не потрібно. Дуже гарне світло, 2дінова сенсорна магнітоальбом з блютузом.
Продаю власний автомобіль, яким володію понад 10 років. Машина купувалася для себе і весь цей час перебувала в одних дбайливих руках. Головна перевага цього авто — вчасне та якісне обслуговування. Усі розхідники, мастила та фільтри замінювалися строго за регламентом. Грошей на запчастини не шкодував, ставив тільки якісні деталі. Технічний стан: Двигун працює рівно, коробка передач перемикається плавно, ходова частина повністю обслужена і не потребує вкладень. Стан кузова та салону: Машина збережена, чистий та охайний салон, в автомобілі не курили. Документи: Я господар за техпаспортом. З документами повний порядок, будь-який вид переоформлення.два роки назад була капіталка Автомобіль повністю готовий до експлуатації за принципом «сів і поїхав». Новий власник буде задоволений надійністю цієї машини
Авто в технічно справному стані, заміна розходників вчасна, замінені передні-задні стойки, нове щеплення, нова літня резина, є косметичні нюанси. Продається у зв'язку з купівлею іншого авто. ТОРГ (розумний) біля капота
Машина на ходу сів поїхав…
Авто у гарному стані! Варте уваги! Багато було зроблено по ньому. Все працює відмінно. Кузов цілий і днище теж. Авто знешумлене В коло тоноване. Встановлена гарна музика. Зроблений фільтр салону. Є захист двигуна Фаркоп з розеткою. Лед лампи у фарах, задні ліхтарі теж лед. Взимку, 2000 км тому зроблено капітальний ремонт двигуна. ГБО вписане в тех. паспорт. Чудово їде як на газу так і на бензині. На 14 дисках і резині, в комплекті є зимова теж 14 на дисках. По колу дискові гальма на спорт супортах. Я власник майже 3 роки. Переоформлення без проблем. Можливий мінімальний торг біля капоту.
Автомобіль у сім'ї з 2010 року. За цей час замінена передня балка, днище кузова, косинки лобового скла (2018 рік) - найпроблемніші місця на дев'ятках. ,монтажний блок нового зразка,запалювання електронне (встановлювалося на експорт на Англію).Запалювання-комутатор-котушки-мозки і все-заводиться на будь-якому морозі. Є запасні комутатори та "мозки". Встановлена ??торпедо з Опеля, сидіння бмв-е34 спорт, сигналізація двостороння двоканальна, дверні картки з експорту, магнітола Піонер з дистанційним пультом, доп.лед ліхтар заднього ходу, протитуманки та дод. фари. Олії заливались лише фінські "Нестле", машина на антифризі. Гума у ??відмінному стані. Машина останні роки не експлуатувалася - короткі поїздки містом. Усі дод. питання за телефоном. присутній нормальний торг реальному покупцю.Заміна АКБ в листопаді цього року.
ВАЗ 2109 мотор 1.6 коробка свіжа міняв рік тому пофарбована зварена по ходовій робити нічого не треба салон норм гума зима витрата на бензині 8.5 на газу 10
Авто кожен день на ходу Повністю поварине дно Замінено щеплення 3 тис.км тому тоді і замінено масло в коробці 1 тис.км тому замінено масло масла і фільтра Віддам зимову гуму в хорошому слютані Музика присутня є блютуз Тільки переоформлення Страховка дійсна Більш детально по телефону
продам ВАЗ в горном стані. Вкладень не потребуе.
Продаю свою дев'ятку. Авто не бите. По машині були такі роботи зроблені: - замінена рульова рейка - замінені всі стійки - поставлені нові фари передні - замінені задні гальмівні циліндри з колодками За автомобілем слідкував. Я її власник. За іншими питаннями телефонуйте..
