- 223 тис. км
- Львів
- Дизель, 1.7 л.
- Ручна / Механіка
Всі питання по телефону
Всі питання по телефону
Продам Opel Astra H 2008 року. Двигун 1.7 CDTI (110 к.с.). Пригнаний в 2019 році. Перший власник в Україні. Механіка чітка, ходова в нормі, нічого не гримить. Нещодавно зробив не велике ТО - замінив ремінь ГРМ, ролики та помпу, тому можна сідати й їхати без зайвих думок. Заправлений кондиціонер, пічка гріє відмінно, працює круїз-контроль, чудова зимова резина. Торг біля авто.
Переоформлення
Продам авто в хорошому стані ,сів і поїхав ніяких вкладень не потребує . Автівка гарної комплектації,салон збережений , не прокурений . панорамний дах , на підголівниках передніх сидінь є СД дисплей, ЕВА килимки. Автомобілем їздить жінка ,вчасно проходить тех.огляд.Заміна масел ,фільтрів ,тех огляд і.т.п проводиться в потрібні строки. По ходовій все добре ,не гнила ,не фарбована і не бита.Є два комплекти резини,запаска. Два бампера потребують косметичного ремонту,хоча можна і так їздити. За більш детальною інформацією дзвоніть за номером телефону.
Авто повністю обслужине, оригінальний пробіг, пригнане 2022 році. Деталі по телефону.
Продаю власну машину. Приганяв особисто з Німеччини для особистого користування. Машина в гарному технічному та зовнішньому стані. Вкладень не потребує. Деталі по телефону в чат заходжу рідко.
Після прильоту завалився гараж, повністю перефарбована, проєми цілі. Пробіг 34. Торг по факту.
Продаю власне авто. Хороший технічний стан. Детальніше по телефону.
Авто 2008р.1,9 дизель.з Німеччини 2020р.не фарбована .все працює.вкладень не потребує.
Італійська газова установка ставилась в Німеччині, працює ідеально, та економно.Тюненгова комплектація (OPC),зовсім інший обвєс,дуже в гарному стані. Заводське тонування скла,включно з лобовим.Пригнана з Німеччини. АКПП- Aisin(не робот), дорогі сидіння -RECARO. Авто в самій повній комплектації,все працює ідеально. Не бита,не фарбованиа.Двигун працює гарно,масло не їсть.Новий аккумулятор.
Продам авто. Пригнаний з Бельгії. В Україні три роки, один власник. В дтп не був. Подушки безпеки. Замінені масло в двигуні та коробці, всі фільтри. ГРМ міняв 17.0 тис.Чистий збережений салон. Кузов на 4. Підвіска в доброму стані. Додаткові питання по телефону.
Продам авто в хорошому стані. Машина в рідній фарбі .Замінені масло в моторі та тормозні диски. Перший власник в Україні. Пробіг оригінальний.Можливий обмін з моєю доплатою.
Авто після невеликого ДТП трохи потребує вкладень газ вписаний але не підключений по електриці
