- 212 тис. км
- Балаклія
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.2 л.
- Автомат
Всі питання за телефоном Микола.
Всі питання за телефоном Микола.
Продам Opel Vectra 2008 року • 2.2 газ/бензин • Автомат. Надійний, комфортний та економічний автомобіль у хорошому стані! Авто доглянуте, технічно справне — сів і поїхав. ГБО 4 покоління, вписано в техпаспорт. Двигун z22se 2.2 бензин/газ. КПП: автомат Двигун працює рівно. Чистий та охайний салон. Кондиціонер / двозонний клімат-контроль. Рідний пробіг! Торг біля авто.
Продам свою машину, можливий торг, диталі за телефоном, нюанси на фото.
150 к.с. 320 Нм крутного моменту, як на сімейний мінівенчик їде гарно) при помірній витраті палива. Авто не нове, не ідеальне, але має свій стан, свою якість. Безключовий доступ. Кольоровий дисплей, бортовий комп’ютер, Bluetooth (вільні руки), навігація, карти України. Фари в поліритановій плівці. Адаптивний ксенон, лінзи рухаються за поворотом керма і вверх вниз. Спортивні сидіння Рекаро з підігрівом встановлені заводом, комплектація Cosmo, немає тільки панорами, і деяких дрібничок
Продам opel Astra H по двигуну, акпп, ходової авто а ідеалі, по документам будь який вид переоформлення, більш детально розповім телефонуйте
Продам авто в гарному стані. Зробив заміну ГРМ комплекту та ременя генератора, мастило та фільтри кожні 6-7 тис.км. Клімат-контроль працює. В авто 7 місць, що дуже зручно. Комбінована шкіра салону та панорамний дах, круїз контроль, підігрів бічних дзеркал, автоскло підйомники по кругу, є фаркоп. В даний час стоять металеві диски R16 на ковпаках (так і продається). Зафірка в мене 5 років. По кузову є незначні риски, були ньюанси на капоті (на фото видно) тому був пофарбований. Стоїть майже нова зимова гума.
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун та коробка працюють ідеально!!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко !!! АКПП перемикає плавно, чітко, без ривків !! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний !! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Авто дуже гарному стані стальні деталі по телефону
Продам Астра Н ,член сім?ї ,доглядали як за дитиною ,вкладень не потребує ,пів року тому була замінена турбіна і вся топлівна система ,видалена екологія ,помилок немає ,гарні диски ,авто потужне та економічне ,більше по телефону
Продам своє економне авто. Авто в хорошому стані, один власник в Україні. Машина зберігалася в гаражі, нарікань не має, авто кожного дня на ходу. Всі питання, які цікавлять надамо додатково за тел. **********.
Сімейний автомобіль, вкладень не потребує, в хорошому стані. Гаражне зберігання, їздила дружина. Всі деталі за телефоном37204373
Продам своє авто, їздила за кермом дівчина, бережливо. Ходова в гарному стані. За час експлуатації замінені передні та задні стійки, задні пружини, фільтра та мастило, все змінювалось вчасно. Економне та зручне авто. Більше подробиць по телефону.
Стоїть машинка, нажаль працювати нема кому, можливо кому у хозяйство потрібен. OPEL COMBO-C 2008 року. На зараз пробіг 289700 км. (одометр). На пробігу 256000 км. було замінено двигун у зборі з пробігом 177000 км. (привезений з Німеччини під замовлення). Машина має все необхідне для комфортної їзди/роботи (кондиціонер, парктронік, електро привід скла та дзеркал з підігрівом). Є регулювання керма та мікро-ліфт сидіння. Гарний, маневрений городський pik-up, з доволі вмістким грузовим відсіком. Технічне обслуговування за графіком (згідно вимог виробника). Свіжа страховка. Є сліди використання, невелике пошкодження (притерли на парковці, на фото). Авто хоч і робоче але кошти в нього вкладали (акти робіт в наявності). З останього що робили (не рахуючи ТО): - грудень 2024, ходова частина (перед) вся замінена разом з рулевою рейкою; - березень 2025, ходова частина (зад) - травень 2025, ревізія двигуна та навісного обладнання (турбіна, генератор), заміна радіатора охолодження, помпа, вкладиші, кільця та інше
Продається Опель Астра після дтп, єдиний на ринку з таким пробігом 24 тис. км , який купувався новим в салоні. Авто заводиться з пів оборота, пошкоджена задня частина кузова.
Хороший сімейний кросовер 4*4. МОТОР в ідеальному стані, ходова також в хорошому стані. Хороша комплектація. 3 комплекти резини, зимова- нова R 17.
