- 310 тис. км
- Львів
- 1.7 л.
- Не вказано
Авто привезене з Німеччини Користувались 6 років (90тис), дуже задоволені: управління, швидкість, комфорт, якість збірки, оглядовість, безпека, малий розхід палива при потужному двигуні. Авто працює чітко, без зайвих звуків, масло не бере. Всі розхідники міняли вчасно лише оригінал, заміна масла кожні 8-9 тис. 2ключі, колеса 16д, кондиціонер, клімат, блокування задніх дверей, коробка 6 передач, фаркоп. В салоні не курили. В комерції чи таксі не використовували. не фарбована. Щеплення замінено. Кондиціонер заправлений. Всі кнопки та датчики справні. Ремінь ГРМ замінений в травні 24р. перевірені зазори клапанів - в нормі, і форсунки - всі працюють чітко. Авто варте вашої уваги. Доглянуте. Двигун працює добре, ніяких присадок не доливаю
