- 404 тис. км
- Бар
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
потребує косметичний ремонт
усі тяги розбірні передні і задні
Машина в хорошем техническом состоянии,срочных вложений не требует,с документами порядок.
Потрібні кузовні роботи: арки, пороги, пробіг 400тис км, я власник, продаю як є
Потребує невеликого технічного ремонту (заміна патрубків, заварити невелике пошкодження у вихлопній), через гаражне зберігання є помітні моменти по кузову. Коробка автомат та мотор працюють добре. Є запасне ціле лобове скло, задні двері, та титанове колесо.
Всі питаня по телефону
Двигун і тнвд перебрано , ходова зроблена Є нюанси по кузову Нова зимова резина Сів та поїхав
омега B повністю на ходу, заводиться з пів оберту, їде відмінно. Коробка автомат в ідеалі, не пінається, спорт режим працює. Встановлено газ і вписано в ТП, реальна витрата близько 13-14 літрів газу на сотню. Мотор, автомат, підвіска - нічого робити не потрібно. На вибір комплект нової гуми на оригінальних дисках Opel або нова зима на залізних дисках. або обидва комплекти (+200$). Всі дефекти по кузову на фото. Я власник, тільки переоформлення!
авто в гідному стані для своїх років потрібно прикласти руки але все працює газ 2 покоління працює телефонуйте домовимось про зустріч
Авто в хорошому стані. Є незначні дефекти по кузову, не гнила, на багажнику пооблазив лак. Потрібно глянути до ходової, але критичного немає. Коробка в хорошому стані, двигун в хорошому стані, масла не бере, у 2022 замінено головку циліндрів (в зборі), ремні, роліки, фільтри, помпу, ГРМ. Їде дуже добре. По салону, потрібно перетягнути потолок - провис. По електриці все працює. Авто на свої роки в досить хорошому стані. В 2021р встановлено нове ГБО 4 покоління, їде добре. Решту питаннь, кого цікавить по телефону. Пишіть в повідомленні, не завжди маю можливість розмовля. ТОРГ. Обмін БЕЗ моєї доплати
Ходова в нормі, ремінь ролики помпа міняли 500 км. назад. Усі питання за телефоном.
Продам хороший не дорогой в эксплуатации авто.Каждый день на ходу.вложений не требуется, все расходники поменяны.есть моменты по кузову не критично.торг серьезному покупателю у капота.Продажа не срочная!!!!! Переоформление или снятие с учёта! Интересно обмен "ключ на ключ" на авто 2000х годов (сенс,нексия и т.д) • Всем добра!
Всі питання по телефону
Продам свое авто в хорошому технічному стані,машина з люком,люк нетече все працюе.Авто на дисках в комплекті чотири зімніх колеса на металічних дисках.
Авто в збереженому стані. Ідеально підходить як для міста, так і для подорожей. Двигун надійний Ecotec. Просторий велюровий салон у гарному стані. Великий багажник. Тонування вікон. Кузов доглянутий, але є декілька нюансів. Двигун обслужений. Мастило замінялося кожні 7-8 тис. км. Нові задні суппорта, колодки замінені. Хороша зимова гума. В подарунок літні 16 литі. Реальному покупцю торг. Всі деталі по телефону.
