- 255 тис. км
- Монастирище
- Бензин, 2.5 л.
- Автомат
Продам або ціляком або по запчастинах . Заклинив двигун , голови цілі в хорошому стані Всі питання за телефоном телефона або вайбер .
Продам або ціляком або по запчастинах . Заклинив двигун , голови цілі в хорошому стані Всі питання за телефоном телефона або вайбер .
Авто у хорошому стані на його роки. Замінена клапана кришка на металеву, замінені усі 16 гідрокомпенсаторів, є електролюк, підігрів дзеркал,запаска повнорозмірна на оригінальному диску , хороша зимова резина.
Продається Opel Vectra А,надійний і простий в обслуговування автомобіль. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень. Ходова частина в нормальному стані.Кузов має сліди експлуатації.
Продам Опель Омега Б в хорошому стані,по мотору ,кпп питань немає Бажано переоформлення Доглянутий на шкіряному салоні, Тонований в круг,люк(працює і не тече) Чисто на бензині (при нормальній їзді витрата палива 9-10 літрів,якщо більше жати то братиме більше)
ухоженный автомобиль в отличном состоянии для своих лет. пробег общий 630,000км - 80,000км пробег после капитальног ремонта. был в дтп 90,000км назад. всё работает. детали по телефону
Продам опель омега В2
Опель-Омега-Караван 1996 року в хорошому технічному стані. Гідролпідсилювач керма, склопідйомники передні, кондиціонер.. Задній привод, пробіг без "скруток", на хорошій гумі.
Продам опель омега газ/бенз га ходу по документам я власник по техніці машина на ходу детальніше телефонуйте бажано продаж з переоформленням але можу зробити доручення
По кузову порогів, арок і він коду не має (дублюючі таблички є), мотор в доброму стані, але потрібно замінити дросельну заслонку чи датчик розпредвала (після 2 тисяч оборотів працює добре, замінений комплект ГРМ), коробка переключається відмінно, по ходовій потрібно замінити опорні подушки передніх стійок та сайлентблок переднього правого ричага, гума на передніх колесах бажає заміни, на задніх майже нова зима, кожаний салон, присутня страховка, є номер власника. Ціна низ ринку, тому торг на кофе.
авто на свої роки в хорошому стані авто повністю обслужине деталі за телефоном
Opel Omega B 2.5 дизель (M51) 1995 року. Мотор працює рівно, коробка без проблем. Задній привід. Ходова — дуже м’яка, це головний плюс цієї машини: по ямах їде приємно. Стоїть Bluetooth-магнітола, ксенон, протитуманні фари, всі склопідйомники працюють. Є фаркоп. Великий багажник. Зручні та дуже м’які сидіння. По кузову є вікові моменти — машина не нова, думаю це зрозуміло. Без критичних зауважень. В цілому — нормальна робоча машина за свої гроші: сів і поїхав, без критичних проблем. Продаж тільки з переоформленням, по документах порядок.
Двигун після капітального ремонту, новий газовий балон, нові передні стойки,газ 4 - го покоління, є проблеми по кузову. Нова зимова гума і акумулятор. Більш детальна інформація за телефоном.
Вітаю! Продаю власну Vectru A у хорошому стані. Автомобіль зарекомендував себе як дуже простий в ремонті, дешевий в обслуговуванні та витривалий у повсякденному використанні. Справний німецький робочий кінь. Мотор 1.8, 8 клапанів, бензин, (газу ніколи не було), ремонту не потребує, має хорошу тягу, масло не їсть, не димить. Має просту і добре зрозумілу конструкцію, а головне, що при обриві ременя ГРМ клапани не гнуться. Паливна система обладнана моноінжектором, який невибагливий до якості палива. Витрата влітку по місту 9-10, взимку 10-11 літрів. Механічна коробка і зчеплення проблем не мають, не воють, передачі добре перемикаються. Гальмівна система і гідропідсилювач керма працюють штатно, без нарікань, з заводу штатно комплектується системою ABS. Кермо крутиться легко, нікуди не тягне. Пічка гріє… ні, вона жарить, фари світяться, підігрів заднього скла, сигнал, центральний замок і сигналізація працюють. По кузову має хороший загальний стан, без дірок, але місцями присутні не критичні вікові зауваження у вигляді «рижиків». Як для седана має великий багажник. Машина взута в хорошу зимову гуму на легкосплавних дисках. За правилами гарного тону я, як порядна людина, віддаю комплект літньої гуми. З нюансів: не працює датчик палива (потенціометр куплено, але поки не встановлено), не працює електронний годинник, для коректної роботи «ручника» необхідно замінити сам важіль ручника в салоні (стерлися зубчики). З останнього, що було замінено, то це паливний насос і задні гальмівні колодки. Якщо Вам потрібен перевірений часом і людьми німецький витривалий і недорогий в обслуговуванні автомобіль на кожен день, то це Ваш варіант. Машина друга в сім'ї, оформлена на дружину (вона ж і буде показувати, тому що я за кордоном). Якщо не в зоні, будь ласка пишіть у месенджери. Дякую за увагу і всім добра!
На свої роки хороший стан, їздить кожного дня, нічого робити не потрібно.
Продам Opel Astra 1995 року випуску, червоного кольору. Автомобіль на ходу. Салон у нормальному стані відповідно до віку авто. Є сліди експлуатації нюанси по кузову (є рижики). Підійде як для щоденної їзди, так і на запчастини, є додаткові запчастини до неї.Документи в порядку. Деталі по телефону / в повідомленнях.
Авто в справному стані та буде чудовим вибором для тих хто шукає авто з посиленою проходимістю. Встановлено новий акумулятор, радіатор, додатковий світ, замінені масла фільтра помпа,роліки грм.Авто на газу та має гарні обвіси + фаркоп.Ходова частина не гримить, повний привід працює,рама ціла.Стоїть зимова гума віддам болотну гудріч та 5 титанових дисків.Авто в обслуговуванні не дороге, як для свого класу.Потребує хозяйських рук до приведення в ідеальний стан.Продаю у зв'язку з потребою та віддам новому власнику бонусом багато цінних запчастин:коробку передач з раздаткою,4 головки в зборі, 2 комплекти зчеплення, 2 стартера,2 генератора, 2 маховика, впускний колектор,дросельна заслінка,2 насоси гідро підсилення,4 модуля запалення,котушки,2 бензанасоси,2 блоки управління двигуном, вся проводка, нові задні стопи, замок запалення з ключем,всі датчики та багато чого ще,всі запчастини в справному стані. якщо не на зв'язку дзвоніть на ват сап.Лубий вид переоформлення.
