- 222 тис. км
- Борислав
- Бензин
- Не вказано
Продаж обмін гарний торг, присутній! Авто на ходу, по кузову жива, коробка третю вибиває? Телефонуйте на телефон, вайбер, ватцап
Продаж обмін гарний торг, присутній! Авто на ходу, по кузову жива, коробка третю вибиває? Телефонуйте на телефон, вайбер, ватцап
Питання по телефону
Продам Омега б на полном ходу сів і поїхав.
продам авто в хорошому стані .все працює сів поїхав. гбо вписане переоформлення ел.зеркала ( підігрів) ел.стекла гідропідсилювач керма ц/з сігналка імобілайзер колеса 14 на зимовій резині ( майже нова) автомат спорт режим борт комп помилок немає лобове ціле камера заднього виду
Всі деталі за телефоном
Opel astra F 1995 року 1,4 об'єм інжектор. газ 2 покоління вписаний будь-яке переоформлення нова АКБ масла фільтри тосол все поміняне Свіжа страховка всі стекла по колу ціль передня гума зима більше інформацією по телефону.
Авто сів і поїхав. Все працююче без зауважень.
Продам Опель омега б Сів і поїхав Деталі за номером телефона!!!
Автомобіль в нормальному стані, торг реальному покупцю, продається зза непотреби за два роки проїхали 3 тис км
продам Опель омега б хорошум стані газ 4 вписаний доки в порядку ,є незначні рижики пижики на свої года нормальна.кого за цікавить вайбер
на доплату коштів немає.Авто в гарному стані. Двигун зроблений - масла не їсть, поставлений газ, перетянута стеля, замінене лобове скло, грм з всіма роликами, помпа, масло, нові фари: ближній ксенон, дальній лед, радіатор, не іржава. По ходовій нічого робити не треба, сів і поїхав. За детальнішою інформацією звертайтеся по телефону, буду радий допомогти.
Авто на ходу , є незначне ушкодження з лівого боку, торг
Авто в робочому стані сів та поїхав , є проблеми по кузову на фото має бути видно. По мотору : трохи шумлять гідрики, і треба замінити прокладку піддону; по мкпп все добре; по ходовій теж порядок. Повне переоформлення. Інші питання по телефону або біля машини
Авто добре в технічному плані. Масла не їсть, не гріється, нічого не стукає. Свіже зчеплення (є ще запасний маховик), колодки міняли нещодавно (перед і зад), пічка нова. По ходовій все добре, нічого не гримить, амортизатори свіжі, важелі в нормі. В салоні є кілька нюансів: не працює екран бортового комп?ютера, потрібно замінити моторчик для регулювання позиції пасажирського сидіння (йде в комплекті з машиною). По зовнішньому вигляду ситуація наступна: тріщина на лобовому склі, також є нюанси по ЛКП (деякі місця підфарбовували в домашніх умовах - потрібно виправити). В цілому якщо не так важлива косметика, то авто вам буде служити вірою і правдою. Доволі потужний двигун, всередині багато місця, можна туди вантажити що хочеш. Бензину їсть звісно, але як поставити газ - буде легше. Автівка останні 15 років була в одного власника, зберігалася в гаражі, вчасно ремонтувалася (є сервісна книжка). Кого зацікавило - пишіть/телефонуйте. Торг присутній. У Києві можна подивитися поблизу станції метро Либідська.
