- 252 тис. км
- Рівне
- Бензин
- Ручна / Механіка
Продам надійний німецький автомобіль 1995 р. на ходу 2.0 16 v. Склопідйомники перед, зад, люк, кондиціонер. Газ бензин газ у техпаспорті нове лобове, новий акб. Хороший автомобіль берег як міг але роки беруть своє. Авто потребуе ремонту. Запитання по 06******10 господар.
Продам Опель Астра і сів пойіхав треба міняти пороги деталі за тел
ТЕРМІНОВО!!! продам авто повністю на ходу, робоча машина, стоїть газ/бензин, зроблено вихлопну систему, коробка після діагностики масло замінено, замінено щеплення на нове, кулак внутрішній замінено!!!
Опель Монтерей, 3.2, 1995 р.в., газ-бензин, кільця, вкладиші, сальники зроблено в січні 2024 (почала піддувати прокладка, антифриз класний попався і термостат, довелось відкрити, заодно і зробив двигун), із коробкою, мостами (задній постійний, передній підключається, хаби автоматичні) все ок, Кондиціонер не працює- все знято (-300$ знижено ціну), потрібно місцями підварити рамк (-500$ знижено ціну). Брав у 2014 із пробігом на спідометрі 330 тис, який реально не знаю, двигун у 2021 поставив із донора, привезли із Польщі з автоматичної коробки. Резині два роки, наїздила може 10-12 тисяч.
Продам живий автомобіль в хорошому доглянутому стані ! Мотор 2.5 дизель Коробка механіка Ходова не стукає Всі питання по телефону
Авто у дуже гарному збереженому стані, обслуговував і беріг для себе, все змінювалось вчасно, не потребує ніяких вкладень, за детальною інфорцією звертайтесь у дірект. Можливий обмін на ваше авто із доплатою, пропонуйте.
деталі по телефону
Продам Opel Astra універсал, 1995 р. Автомобіль у середньо-хорошому стані, на ходу, щодня використовується. Машина своя, не перекуп. Основне: • Кузов універсал (місткий, зручний для роботи та поїздок) • Двигун після капітального ремонту працює рівно • Коробка перемикає нормально • Ходова повністю зроблена в робочому стані • Документи в порядку По кузову: • Є сліди експлуатації (вік усе-таки) • Місцями є рудики/сколи • Без критичних пошкоджень Додатково: • Литі диски • Нормальна гума • Проста і недорога в обслуговуванні Було замінено: • комплект ГРМ ( з помпою) • ремінь стартера - гідропідсилювача • встановлено новий стартер • магнітола • нове лобове скло • бічні дзеркала Чудовий варіант як перше авто, робоча машина або для повсякденних завдань. ПРОДАЖ ТІЛЬКИ З ПЕРЕОФОРМЛЕННЯМ
Під капотом все сухе,потоків не має,все сухе,вчасно змінювались всі деталі.В авто встановленого центральний замок,з доводчиком скла,має передні склопідйомники. За детальною інформацією телефонуйте за номером
В сім'ї 5 років,обслуговувалась вчасно,двигун капіталився 60 тисяч тому,сцеплення добре,ходова вся перебрана,дуже гарно і м'яко їде,поварена,оброблена і помальована вся крім дверей,стоїть газове обладнання,новий газовий редуктор (вписане в тех паспорт),2 ключі,любий вид переоформлення,на свій вік авто в гарному стані,торг на каву,детальніше по телефону,якщо неберу трубку пишіть в вайбер.
Продам машину, стан гарний, всі розхідники а також супорта були поміняні, авто повністю на ходу. МКП Бензин та газ. Двигун 2.5, задній привід, дуже спритна. Великий багажник, люк. Подробніше за телефоном
авто в доброму стані усі питання за телефоном
Авто не битий не крашений АКПП газ бензин власник.
Продам Opel Omega B, 1995 р.в., 2-літровий бензиновий двигун, 136 к.с., 16 кл. Підвіска дуже м'яка, салон великий і комфортний. Хід нещодавно перебрано, зроблено розвал-сходження. Мотор у дуже хорошому стані. Не димить. Масла не бере. Працює добре. По кузову є маленькі моменти. Салон у дуже хорошому стані. Не курили! Є подушки безпеки, є гідропідсилювач, є склопідйомники на всі двері, є бортовий комп'ютер, є парктронік, є підігрів передніх сидінь, є камера заднього виду, є АБС, є регулювання водійського сидіння. Є двозонний клімат-контроль, є кондиціонер (не заправлений). На литих дисках, є ГБО 4-го покоління, повнорозмірна запаска, аптечка, домкрат, канат для буксирування. Пічка гріє дуже добре, в салоні взимку буде спека. Фари ксенон, є денні ходові вогні. Продаж лише повна перереєстрація на нового власника. Приїжджайте, дивіться – не пошкодуєте!
Авто в доброму стані ,після повного кап ремонту. Двигун isuzu 4jb1ts
Продам авто на впевненому ходу. Газ/бензин. Два комплекти коліс зима/літо.
Продам авто, за не дорого..... З документами порядок переоформлюється на ходу телефонуйте! Продаж не спішний за даром не продається. Потрібні сварочні роботи не критично! До авто віддам майже всю ходову нову лежить в багажнику. По мотору не димить, масло свіже GM, грм,помпа, термостат, дмрв, свічки, провода, лямбди, теплообмінник з нержавійки вічний опелісти мене зрозуміють))) все замінено на нове, і ще стоять алюміневі кришки клапанів! На відміну вони від пластикових на багато краще, і стоять дурних грошей, торг мінімальний біля капота.
