- 275 тис. км
- Львів
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Авто кожен день на ходу! Питаннь немає , їде бодро . Більше питань по телефону!
Авто кожен день на ходу! Питаннь немає , їде бодро . Більше питань по телефону!
Автомобіль технічно справний, купувався виключно для себе, обслуговувався вчасно та дбайливо експлуатувався. Автомобіль доглянутий, грошей на обслуговування не шкодували. Усі розхідники замінювалися вчасно.. (мастило мінялось кожні 8 тис.км). Автомобіль один із найпрактичніших та найкомфортніших автомобілів D-класу свого часу. Оскільки 2008 рік був останнім роком виробництва цієї моделі, у ній виправлено більшість недоліків дорестайлігу. Автомобіль має 6-ти ступеневу коробку передач. Авто у кузові ліфтбек — ідеальне поєднання: зовні виглядає як елегантний седан, але багажник відкривається разом із заднім склом. Місткість просто колосальна (до 1050 літрів зі складеними сидіннями) — поміститься все і навіть більше! Машина дарує неймовірні емоції на трасі — динамічна, важка, стійка та тиха. Впевнено почуваєшся як під час обгонів, так і в міському потоці. ЛКП - завод. Авто має хорошу комплектацію: Двохзонний клімат-контроль (заправлявся в травні 2026) Круїз-контроль працює відмінно Оптика AFL. Рідкісні та дуже круті заводські фари, які «заглядають» у поворот за рухом керма та мають додаткове бічне підсвічування при маневрах у дворах. Датчик світла (Автомобіль сам керує освітленням: увімкне ближнє світло при заїзді в тунель, паркінг або з настанням сутінків, а також активує підсвічування салону та кнопок.) Датчик дощу (Система сама розпізнає інтенсивність опадів на лобовому склі та регулює швидкість роботи двірників.) Функція автоскладання дзеркал Функція автоматичних склопідіймачів всіх 4-х дверей (працює навіть з ключа) Наявність кольорового дисплея замість стандартного монохромного (жовто-чорного) Наявність заводських передніх та задніх парктроніків Має незначний дефект передньої правої фари та незначна потертість переднього бамперу. Торг присутній.
Продам власне авто в доброму стані, без жодних вкладень. Обслужене, вся ходова нова. Один власник, з салону. Сів - поїхав і не згадуєш поганим словом.
Опель вектра б 1’6 газ 4 поколения бензин 1998 машина повністю на ходу сів поїхав 3200$ є торг
Авто в чудовому технічному і візуальному стані , двигун не димить і не парить , турбіна нова , без запотівань , та течі , фарбовано заднє праве крило , все інше в заводі, техніка без проблем, все працює, гарна комплектація, переоформлення
Авто не так давно загнане з Німеччини Пробіг реальний На свій вік надзвичайно збережений охайний стан Кузов оцинкований Стоїть якісний газ (вписан) За час користування мною замінені обидва радіатори, кондиціонер обслужен та заправлен Замінив стійки стабілізатора Щойно поміняне мастило та фільтра Відпалеровані фари, поклеєна плівка З усіх питань пишіть Можете залишити номер, я перетелефоную (не завжди є зв'язок)
авто в доброму стані вкладень не потребує. можливий торг. дзвоніть цікавтеся.
Авто на ходу. В робочу стані. Бензин/газ.
Продам Опель вектра б 2000р.в.в непоганому стані питання по телефону
Авто кожен день на ходу. Технічно в чудовому стані. Є незначні нюанси по лкф. Додаткові фото та інформацію надам по телефону.
Продається гарний автомобіль на кожний день Стан на свої роки досить задовільний Більш детальну інформацію звертайтеся за номером телефону ********** Можливий невеличкий торг на місці біля машини
Opel Vectra 2.0 газ/бензин. Автомобіль у гарному стані, двигун працює добре як на газу, так і на бензині. Ходова без сторонніх стуків, кузов доглянутий. Салон чистий та охайний. Документи в порядку, авто готове до щоденної експлуатації. Торг на каву Авто з переоформленням
Машина в хорошому стані , детальна інформація за телефоном! Переоформлення обовьязкове
Opel Vectra Опель Вектра 2007 року, 2200 см?, бензин. Другий власник.
Opel Vectra B 1.8 газ/бензин, 2000 р. Технічно в ідеалі, сів поїхав, було ТО 1500 км назад, економна та надійна. Двигун і коробка працюють ідеально. Ходова добре. Машина дуже м?яка та комфортна. Є камера парктроніка (потрібен екранчик) Переоформлення. З нюансів є невеликі протертості на водійському сидінні, декілька невеликих коцок сзаду. На дзвінки не маю можливості відповідати, пишіть в любі месенджери, домовимось
Продаж авто. Другий господар, машину любили, доглядали, зберігали ідеально за можливості. Можливий торг, для більш детальної інформації телефонувати за номером) прошу не турбувати просто так.
