- 290 тис. км
- Здолбунів
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Деталі за телефоном. По документах порядок любий вид переоформлення.
Деталі за телефоном. По документах порядок любий вид переоформлення.
Продам Opel Vectra B, 1.6 газ бензин, 1998року
Авто від власника. Стан добрий. В рідній фарбі,не бита,без ДТП. 3 власники. Документи в порядку. 2 комплекти резини. За детальнішою інформацію звертайтесь за номером)
Всі деталі за телефоном
Продам економний автомобіль дизель 1.7 літра мотор автомобіль на ходу сів поїхав
Повна сервісна історія, 2 ключі, 2 комплекти коліс, рейлінги на дах. Встановлено додатково захист днища та фаркоп, розпірки для збільшення кліренсу. Нові: акумулятор, помпа, роликовий модуль натягувача ременя ГРМ, радіатор кондиціонера, блок управління вентилятором, радіатор охолодження двигуна, повний ремонт підвіски. Недоліки стосовно кузова можна побачити на фото. Також треба замінити лінзи, погане світло фар. Можливий обмін на авто дешевше, або дорожче.
є моменти по візуалу , треба глянуть до ходовки . в цілому все добре , мотор працює рівно , гур працює , пічка гріє , по електриці все ок , є центральний замок , під чохлами салон в чудовому стані , карбюратор солекс настроєний супер (розхід по місту 10 літрів газу ) , резина зима в класному стані
Машина в хорошому стані, як на свої роки, кожен день їздить ніц на даний час робити не треба, клімат працює і все інше також. Торг присутній
, елекролюк, електро зникала, подушки безпеки, передні електростіклопідцомники без торгу
Продам опель вектра 1.6 моно інжекор Машина на ходу Але потребує рук Деталі по телефону **********
Авто в гарному стані, кузов цілий, двигун працює гарно, електроніка працює. Вкладень не потребує. Інші питання за телефоном ПЕРЕКУПАМ НЕ ТУРБУВАТИ!!!!!
Терміново! Авто в нормальному технічному стані • Зимова резина • Замінено стартер, контактну групу, зчеплення (маховик, диск та корзину), термостат, патрубки системи охолодження та антифриз, масло замінено 01.05.2026• БЕЗ ТОРГУ Будь-яке переоформлення, я власник • писати тут або у вайбер, на дзвінки не відповідаю
93 т.км!!! СТАН НОВОЇ АВТІВКИ!!! ОФІЦІЙНА! ОБСЛУГОВУВАЛАСЬ У ОФ.ДІЛЕРА !!!БЕЗ НІЯКОГО ПІДКРАШЕННЯ НАВІТЬ БАМПЕРА В РІДНОЇ ФАРБІ-БЕЗ ЖОДНОГО ПІДФАРБУВАННЯ!!!! ПО КОЛУ НЕМАЄ ЖОДНОЇ ВМ'ЯТИНИ АБО ЦАРАПИНИ!!! ВСІ СКЛА ВКЛЮЧАЄ лобове РІДНІ!!! В САЛОНІ ПАХНЕ НОВИМ!!! НЕ ПУТАЙТЕ БУДЬ ЛАСКА ОФІЦІЙНУ МАШИНУ З ПРИВЕЗЕНИМИ БИТИМИ І УТОПЛЕННИКАМИ ! Уся історія до кінця! Усі масла, фільтри та всі розхідники замінені! ГАРНА КОМПЛЕКТАЦІЯ: Клімат-контроль 2-х зон! Підігрів сидін! Дзеркала з єлектро складанням! Колеса R-16
всі деталі по телефону
Авто в доброму підтриманому стані на ходу кожен день майже нова гуна нічого робити не потрібно двигун не димить робить тихенько замінено передні амортизатори
Авто в гарному робочому стані. Замінена ходова, замінені масла, фільтра. Зварювальних та фарбувальних робіт не потребує. Газ ІV покоління. Двигун та коробка передач в ідеальному стані. Додаткові питання в телефонному режимі (+**********)
авто в чудовому стані,перший власник ,пригнана з Німеччини, більш детально про авто розповім по телефону **********
На ходу кожен день, нові радіатори, рульові наконечники, пружини, замінено масло в двигуні фільтр, в коробці, по електриці працює все, можливий обмін на авто рівноцінним або з вашою доплатою, розгляну всі пропозиції
