- 260 тис. км
- Первомайськ
- Бензин, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам надійне авто, все працює справно ГРМ і ВСІ масла замінені відео додається. Колеса r16 перероблені. Зиму віддам теж. Музика відмінна буфер у подарунок. З інших питань телефонуйте, все розповім.
Продається надійний, стабільний і просто гарний автомобіль. Без ДТП. Після ТО. Гаражне зберігання. Салон повністю чистий, в авто не курили. Все працює. Має нові датчики тиску в колесах; +Літній і зимній комплекти резини; +Оригінальні ковпаки на колеса. Топова рідна акустика (CD70 NAVI) + Bluetooth. Набір для кодування (куплявся для перепрошивки магнітоли). Відеореєстратор. Окрім згаданого, є ще додаткові бонуси: зарядка в прикурувач з вольтметром (показує напругу акумулятора), OBD2-Bluetooth сканер для перевірки помилок. Також: всі інструменти, що є в багажнику, компресор, клєми тощо - йдуть в комплекті з авто. Вдягнена у зимній комплект. Авто повністю готове до експлуатації — сів і поїхав. Продаж у зв'язку з купівлею нового авто. Перекупи і площадки, прохання не турбувати.
В Україні я один власник. Авто щодня в роботі. Обслуговується вчасно. Не погано збережене. Деталі по телефону.
Продам авто в гарному стані сів поїхав, всі питання по телефону)
Авто на ходу - сів і поїхав, стан кузова, не ідеальний, з рижиками дивіться на фото. Двигун не димить, мастило не тече, люк не тече і в робочому стані, новий акумулятор та бензонасос, диски на 15, гума всесезонна в нормальному стані, гідропідсилювач не гуде, є фаркоп. На додачу 4 диски на 14 з літньою резиною. Можливий торг біля капоту.
Автомобіль у доброму стані . зроблена ходова нові стойки, ричаги , пружини, пильніки отбойніки опорні. на даний час авто вкладень не потребує! газ обслужений! вчасна заміна масел та фільтрів! причина продажу потрібно авто на автоматі. торг.
Продам свою машину в нормальном рабочем состоянии. ГБО вписан в техпаспорт. После замены масла проехал 300км. Только переоформление.
Опель Вектора С в дуже хорошому стані. Все справне все працює. Один власник з 2008 року. Зроблена повністю обезшумка салону і класний чистий звук колонок. Їде мягко і тихо. комплект літньої і зимової резини з дисками. Розхід міст 10-11л., траса 7-7,5л. розумний торг коло машини.
Дуже в доброму стані, не ржавий, дзвоніть по телефону уточняйте
Авто в користуванні 2 роки , їжджу кожен день . Двигун працює чудово, нещодавно поміняно масло і фільтра . Кліма холодить добре. Детальніше по тел... Можливий обмін на авто на АКПП з моєю невеликою доплатою ...
Машина в гарному стані. В даний момент вкладень не потребує . Я власник . Переоформлення по договору. Є один мінус, вигоріло лакопокриття.Кому цікаво дзвоніть пишіть .Всім гарних продажів
Авто ухоженое. Не гнилая. Фары линзы, биксенон. Эл.стеклоподъемники. эл.Люк. Газ вписан , резина зима фактически новая. С документами порядок.
Автомобіль в гарному стані находу всі питання по телефону можливий невеликий торг на місці.Всі питання по телефону
Деталі по телефону
Авто кожен день на ходу! Питаннь немає , їде бодро . Більше питань по телефону!
Автомобіль технічно справний, купувався виключно для себе, обслуговувався вчасно та дбайливо експлуатувався. Автомобіль доглянутий, грошей на обслуговування не шкодували. Усі розхідники замінювалися вчасно.. (мастило мінялось кожні 8 тис.км). Автомобіль один із найпрактичніших та найкомфортніших автомобілів D-класу свого часу. Оскільки 2008 рік був останнім роком виробництва цієї моделі, у ній виправлено більшість недоліків дорестайлігу. Автомобіль має 6-ти ступеневу коробку передач. Авто у кузові ліфтбек — ідеальне поєднання: зовні виглядає як елегантний седан, але багажник відкривається разом із заднім склом. Місткість просто колосальна (до 1050 літрів зі складеними сидіннями) — поміститься все і навіть більше! Машина дарує неймовірні емоції на трасі — динамічна, важка, стійка та тиха. Впевнено почуваєшся як під час обгонів, так і в міському потоці. ЛКП - завод. Авто має хорошу комплектацію: Двохзонний клімат-контроль (заправлявся в травні 2026) Круїз-контроль працює відмінно Оптика AFL. Рідкісні та дуже круті заводські фари, які «заглядають» у поворот за рухом керма та мають додаткове бічне підсвічування при маневрах у дворах. Датчик світла (Автомобіль сам керує освітленням: увімкне ближнє світло при заїзді в тунель, паркінг або з настанням сутінків, а також активує підсвічування салону та кнопок.) Датчик дощу (Система сама розпізнає інтенсивність опадів на лобовому склі та регулює швидкість роботи двірників.) Функція автоскладання дзеркал Функція автоматичних склопідіймачів всіх 4-х дверей (працює навіть з ключа) Наявність кольорового дисплея замість стандартного монохромного (жовто-чорного) Наявність заводських передніх та задніх парктроніків Має незначний дефект передньої правої фари та незначна потертість переднього бамперу. Торг присутній.
Продам власне авто в доброму стані, без жодних вкладень. Обслужене, вся ходова нова. Один власник, з салону. Сів - поїхав і не згадуєш поганим словом.
