- 345 тис. км
- Хуст
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Машина в хорошому стані не гнила добре їде хороші зимні колеса машина знаходится міжгіря Хуський район.
Машина в хорошому стані не гнила добре їде хороші зимні колеса машина знаходится міжгіря Хуський район.
Стан задовільний. Завів та поїхав. Терміново продам у зв'язку виїздом за кордон.
В продажі надійне та економне авто, на моторі 1.9 на 150 сил, яке дуже бодро їде і в місті і по трассі, в хорошому стані. Поміняна дросельна заслонка, ремінь, помпа ролики, ступиці, поміняний радіатор + заправлений. Зроблена камера плюс парктроніки. По машині немає помилок + закодовано декілька корисних функцій. Машина на кожен день іздить без проблем.
Продається Opel Vivaro biturbo. Пасажирський. 9 місць (8 + водій). На українських номерах, знаходиться в Чехії, але є можливість пригнати в Україну. Додається 3 комплекти шин: літні, зимові шиповані, зимові без шипів (майже нові, куплені минулої осені і на них практично не їздили). Не бита, але є подряпина з лівого боку.
Продаю власне авто з причини купівлі нового.
Продаю власний автомобіль, Опель вектора 1.8 бензин. Я другий власник. Авто на ходу, однак є проблеми з двигуном а саме пропускає масло у антифріз та з теплообмінником. Ціна таких авто, складає близько від 4500 і вище дол.. А вкладення в дане авто не буде більше 500 дол., , і оригінальний пробіг 220 тис., плюс розумний торг, тому авто варте до уваги за такі кошти. Кузов не має жодної корозії.
Оригінальний пасажир. Все є на фото, детальніше по телефону.
замінені розхідники. сів поїхав. ходова в нормі. Можливий обмін на повнопривідний авто
Авто пригнане з Німеччини, перший власник в Україні (сервісна книжка, два ключі). Авто другої половини 2013. Стан кузова та ЛФП в відмінному стані. Всередині салон в доглянутому стані. За необхідності можу надати додатково фото та відео. Усі електроні та механічні системи працюють, кліматичну систему було обслужено на початку літа 2023. З основних систем та комплектація: - парктронік передній та задній; - допомога при русі в гору; - допомога при спуску; - двозонна кліматична система; - авто світло, датчик дощу; - система "старт-стоп"; - цетральний замок та сигналізація з датчиков об'єму в салоні; - литі диски на 18 на новій зимовій гумі плюс літня ще в доброму стані.
Щойно пригнана, без пробігу по Україні!!! Без жодного підкрасу, абсолютно все в Оригіналі, без ніяких нюансів!!! Мотор 2.0 диз 128 кв, потужна та надзвичайно економна!!! Мотор, коробка та ходова в ідеалі, не потребує жодних вкладень. Фари максимальні, фулл лед з вирізанням і авто дальнім!!! Чорна стеля з панорамою!!!мертві зони, рух по смугам, адаптивний круїз контроль, радари зіткнення, передні та задні парктроніки, задня камера, без ключовий доступ на всіх дверях, Лед щиток приладів,car play і багато іншого!!!- всі функціі працюють чудово!!! Кришка багажника електрична!!! Пробіг оригінал, сервісна книга від офіціала!!! Замінено масло з фільтрами!!! 2 Ключі 18 диски на літній резині!!! машинка максимально правильна по комплектаціі і стану!!! Обслужена, замінено масло та всі фільтри!!!
Перший власник, куплена в салоні.Гаражне зберіганя!.. Додатковий комплект літньої резини на металевих дисках з оригінальними ковпаками, сервісна книга. Обслуговувалась в спеціалізованому СТО Opel.
Опель в нормальному состоянию, росхід 5.5 на 100км
Всі деталі по телефону
Продам опель кадет! Мотор 1,3 газ/бензин На ходу технічно справна ! Можливий обмін
Продам авто в хорошому стані мотор - 1,7 коробка передачі - меганічна рік - 2007 пробіг - 360 000 Машина без дефектів,все працує Шини - нові зимні
продам Opel Zafira B в хорошому стані тонована в круг, гума зима перед 23 рік зад 21 новий акумулятор, кондиціонер заправлений грм, помпа замінені 10000км тому масло мінялося 6 тис, можна буде замінити, масло в коробці мінялося з грм зимою робили : заміна теплообміннника прочистка печки ( дує дуже добре ) заміна шківа, обгонної муфти генератора, ремінь місяць тому реставрувалася турбіна ( гарантія на 2 роки, є всі документи ) вихрові заслонки видалили випуск, впуск, егр вичищені помилок немає каталізатор намісті, загруженість 40% все купував дороге з деталів, грошей не шкодував має підкраси, так як була притертість фото маю, нічого критичного небуло будь які перевірки ціна без торгу
