- 308 тис. км
- Ужгород
- Дизель, 1.96 л.
- Ручна / Механіка
Надійний та комфортний автомобіль для щоденних поїздок. Економний та доглянутий, Не потребує вкладень.
Надійний та комфортний автомобіль для щоденних поїздок. Економний та доглянутий, Не потребує вкладень.
2150 - кінцева ціна. Це щоб приїхати і забрати. Менше не буде вже. Обмін не цікавить, бо я вже маю машину іншу і цю не спішу продавати. Торт тільки з реальним покупцем, який приїде, подивіться, забере. Оформимо на місці. Моя любов і серце! Перевезла на цій машині пів свого життя і віддам в руки тим, хто хоче мати стару лошадку, яка послужить ще комусь. Я купила її і берегла, як могла. Її потрібно ремонтувати, звісно! Чим більше вкладете, тим довше послужить. Я викладаю все чесно як є - немає чого ховати. Приходить, дивіться. Я до сих пір на ній гасаю. Пробіг я не знаю, лампи всередині ніколи не горіли. )) Та мені і так було супер! Тут 7 сидінь, якщо хочете, 5 - якщо не хочете) Містка! Перевозила на ній: людей, холодильник, шведську стінку, ліжка, купу речей, пралку, дрова, дерева. Та сам рогатий туди влізе!)) Обіцяю, ви не будете сумувати з нею! Завжди виручить, якщо треба десь повезти шось містке, чи людей! Пишіть, я вам відео скину. Якщо ще треба. Так, вона старенька, та в добрих руках отримає друге життя! Газ/бензин, що економніше. Газу заливаю на 1000, бензин на 300 і їзджю тиждня два! А то і три. Коли як. Є всі паски безпеки. І на двох розкладних теж. Радіо працює через раз. Задній дворник відсутній. Ручник не працює. Треба ремонт. Я їздила так. Є трохи ржавчини. Є трохи десь подряпини. Ясно, машина старенька. Я роки півтора тому бахнула нею новеньку ауді. Вирівняли місце удару. Все гарно далі працює і виглядає. То до питання, чи були ДТП. Я вперше викладаю тут об?яву, бо вперше продаю авто!) Тому пишу все як є, питайте, як ще шось не написала))
Продаю Opel Insignia універсал 2.0 дизель / Автомат / 2010 рік. Надійний, просторий і дуже економний автомобіль. Автоматична коробка - зручно в місті та комфортно на трасі. Кузов - універсал, максимально зручний для сімʼї. Стан добрий. Пробіг - 368 тис. км. Авто обслуговувалось вчасно, та за регламентом, по техніці без нарікань. Всі проблеми усунули. Також в комплекті додам диски ,такі ж як на фото(4 титани на літні резині,а 4 на зимові). Обмін тільки на автомобіль з автоматичною коробкою. Більш детальну інформацію надам по тел краще писати ,не завжди є можливість відповісти..
Автомобіль в хорошому технічному стані, працює все. Торг біля автомобіля
Машина в доброму стані. Поміняно ГРМ, помпа, радіатор, ходова повністю зроблена. Рідні скла, шкіряні сидіння, пам'ять сидінь. Пробіг рідний. Авто не готував до продажу, планував ще їздити, але змінились плани. Автомобіль доглянутий, новий власник буде задоволений!!! З усіма питаннями звертайтесь на WhatsApp.
Продам Опель сигма на ходу мотор коробка працуй добре коропа автомат ходова супер кузов теж не гнела машин переписуйса дета по телефону
В рідній фарбі. Хороша комплектація. Салон не затертий, чистий. Перша реєстрація 2016 рік. Два комплекти резини. Парктронік передній/задній. Двигун 1, 6 (100кВт/136к.с.) ЄВРО-6. Система Start/Stop. Мультируль. Кондиціонер. Клімат контроль. Підігрів сидінь та руля. Сенсор дощу, датчик світла. Система HSA (допомога в русі в гору). Економна. Реальний пробіг. Сервісна книжка. Два ключі. Деталі по телефону.
НЕ БИТА НЕ ГНИЛА ДЕЯКІ НЕСПРАВНОСТІ ПО СТЕКЛОПІДЙОМНИКАХ ПАСАЖИРСЬКІ ВИКНА З ПРАВОГО БОКУ ПЕРЕДНЕ ЗАДНЕ НЕ ПІДІЙМАЮТЬСЯ АВТО ЗАВОДИТЬСЯ ДОБРЕ ЗПІВОБОРОТУ АЛЕ ПОТРІБНОРОБИТИ АДАПТАЦІЮ ЩЕПЛЕННЯ ТАК ЯК ЦЕ РОБОТ КОРОБКА АБО ЗАМІНИТИ ДІСК ЩЕПЛЕННЯ !
Авто знаходиться в Оноківцях. В користуванні з 2020 року для сімейних потреб. Всі нюанси по кузову на фото, через 3 тисячі км планова заміна Грм. Технічно в хорошому стані. Мінімальний торг. Є страхування, масло замінено. Другий власник в Україні. Пишіть смс на авто ріа! або вайбер Два комплекти шин з дисками.
Продам опелька в хорошому стані не гниле не бите авто обслужене повнісьтю масла,фільтра поміняні грм поміняний як працює на бензині так і на газу на такі роки авто не гниле і в хорошому стані.
Продам авто на ходу. Сімейне , зручне авто. Салон у доброму стані на свої 20 років Пригнане з закордону у 2021 році Авто 2006 року, на свої роки стан добрий, салон не прокуренний Зараз стоїть літня гума, також є комплект зимньої Continental, теж ввідам Пробіг 359850 км Чек горить тому що заглушений клапан ЕГР . Фото коду помилки прикріплено. Перед продажем був зроблений великий ремонт по ходовій Всі деталі які мінялись є, все ввідам разом з авто і чеки. І упаковки майже всі збереглися, теж відам для доказу Навіть акумулятор старий можу ввідати. Також ввідам штатну магнітолу Також є ще стійка стабілізатора яка встановлювалася тимчасово, майже нова, проїхала лише 200-300км теж віддам, передні колодки були в нормальному стані, але все рівно замінили на нові, теж ввідам І накидки на сидіння також ввідам та розетку usb . Все як на фото Транзитні номера і документи купівлі/продажу авто закордону також ввідам Літр мастила залишку віддам Із нюансів - під питанням кондиціонер, не дує холодним - Капот відкрився на ходу і тому пошкодженний Тільки повне переоформлення Торг
хороший надійний автомобіль в хорошому стані.дуже економний
Новий акб, замінено мастило двигуна, мастило в коробці, замінено антифриз, Авто повність готове до зими!!
Продам надійне авто в хорошому стані на свої роки Кого цікавить дзвоніть все розкажу торг присутній Дзвонити на номер-Юліан
Машина в гарному стані,в кладкнь не потребує.
Продаю свій автомобіль машина в хорошому стані 2.0 CDTI 163кс 180кв деталі за телефоном
продам машину технічно в чудовому стані по кузову є нюанси машина не нова також є багато інших запчастин та титанові диски на зиму в подарунок р15 місяць тому зроблена ходава свіжо замінено масло фільта машина постійно в експлуатації телефонуйте цікавтеся можу бути закордоном то звоніть вайбер ватсап
Авто в одних руках 5 років Авто на ходу Все ок Є ще комплект зимової резини Адекватний торг
