- 500 тис. км
- Ужгород
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто в доброму стані,деталі в приват,авто їздить кожен день,або розгляну обмін на менше авто теж в нормальному стані. Любий вид переоформлення.
Продам авто в доброму стані,деталі в приват,авто їздить кожен день,або розгляну обмін на менше авто теж в нормальному стані. Любий вид переоформлення.
Машина у гарному стані... Недолік можна побачити на фото... Більш детальна інформація по телефону... Кого цікавить дзвоніть...
Продам Opel Astra H, машина ухожена вложений не требует, сел и поехал все интересующие вопросы звоните , больше фото , видео скину в ДТП не участвовала , замена масла своевременно.
Продам opel astra 1.7 td 1999року в нормальному робочому стані ,не працює електропідсилювач та спідометр,і abs я власник з обліку знімається дуже економічне авто .причина продажі купив інший автомобіль ,пишіть на ЗСУ дешевше
Авто в дуже хорошому станi,все прцюэ ,куплена в Германии я перший власник на украiнi купував та розмитнював для себе,кузов без ржавчин,двигун,коробка,та ходова частина в iдеальному станi
Автомобіль на ходу, 2,3 простий дизель(трактор), машина піднята, повністю все переварено, більше інформації по телефону, звязок на вайбер, так як часто за кордоном, хороший торг, задня ляда є інша, хороша зимова резина, на титанах, заводиться їде, пишіть-звоніть на вайбер, машина стоїть без діла так як є інша
Подробиці по телефону
Состояние соответствует возрасту. Не используется. Газ.установка, внесена в доки. Чтобы завести нужен Акум. Обмен на авто не предлагать.
продам Opel Kadett D 1983 рік 1.6 простий дизель в хорошому стані мотор не димить масло не їсть форсунки і тнвд перебрана ходова теж все нове все працює салон в хорошому стані хороша музика кузов не гнилий але є рижиків додатково ще даю передні і задні бампери продаж без титанки стоїть на обичні дисках обмін не цікавить тільки продаж пишіть тільки на вайбер!!!!!
Продам опелька всі деталі по телефону
Двигун 1.6, обслужений. Стоїть газ. Салон потрібно чистити. Всі подробиці по ній, по телефону. Торг
Пропоную Авто Приганялось під замовлення для роботи для себе Один Власник в Україні Технічний стан у Автомобіля без зауваження По Кузову є нюанси є корозія та тріснуте лобове Та по салону трошки В загальному авто не підводило ні разу заводиться з пів тику Їде добре Автомобіль Трудяга кого цікавить Дзвоніть
Продам Opel Vectra B, універсал,бензин 1.6. ,restail 2000 року,в хорошому стані,якість ще старого німецького автопрому, добре тримає трасу.Розхід по місту приблизно 8 л.Пробіг 250 тис.Їздить кожен день на роботу ,з роботи,ніколи не підводила.В таксі не була.Нюанси видно на останніх фото .Підігрів зеркал, заднього зеркала,є ABS,кондиціонер потрібно заправити,піч працює відмінно,встановлені ДХО та якісні лед лампи ближнього та дальнього світла.Штрафів немає, лише повна переписка.Реальному покупцю розумний торг.З пропозиціями заберу за пів ціни чи обмін не пропонувати.Подивитися можна в Ужгород біля Нового Вопака ,бажано після 17:30 у будні або на вихідних.Всі питання по телефону 05******29, Іван.
Машина в хорошому стані не гнила добре їде хороші зимні колеса машина знаходится міжгіря Хуський район.
Стан задовільний. Завів та поїхав. Терміново продам у зв'язку виїздом за кордон.
