- 422 тис. км
- Слов'янськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Автомат
Робоча машина на повному ходу є моменти чим зайнятися віддаю як є
Робоча машина на повному ходу є моменти чим зайнятися віддаю як є
Opel Omega B 1995 2.5 Газ/Бензин (V6) Продаю власну Омегу, у власності 3 роки. Машина на ходу кожного дня. Повне переоформлення, з документами порядок. Можна через Дію Технічний стан: • Двигун: X25XE (V6), працює рівно як на газу, так і на бензині. Встановлені надійні алюмінієві клапанні кришки (від Вектри). Клапан EGR заглушений та видалений, мотор дихає легше. Свічки замінені на нові • АКПП: Працює без проблем, перемикає плавно. По комп'ютерній діагностиці помилок немає. Всі 4 склопідйомники з доводчиками (вікна закриваються автоматично при закритті авто), авторегулювання бокових дзеркал, підігрів дзеркал та заднього скла, єлектрорегулювання водійського сидіння • Ходова: У нормальному стані, зайвих звуків немає. Встановлений приємний модифікований вихлоп (басовитий звук V6). • ГБО: 4-те покоління, вписане в техпаспорт. Балон на 52 літри. Кузов та комплектація: • Кузов: Днище та пороги цілі. По низу дверей та на арках є вікові нюанси (корозія/рижики), що потребують косметичної уваги. • Салон: Доглянутий велюр, стелю треба перетягувати, встановлена якісна музика з підсилювачем. • Колеса: Зараз на хорошій зимовій гумі (титанові диски). У комплекті віддам літню гуму «на допал». Запасне колесо в наявності. • Додатково: Свіжий акумулятор, гарне світло, лінзи, туманки, ксенон лампи, все працює, 1 ключ, 2 брелоки сигналізації. Нюанси: Є витоки мастила (піддон та клапанні кришки) — стандартна історія для цих моторів, до якої можна прикласти руки. Підсумок: Машина для тих, хто хоче комфортний та динамічний лайнер. Їде дуже достойно, дарує емоції. Продаж неспішний. Торг, біля капота.
Opel Omega B 3.0 автомат. Шкіряний салон, пошкоджена, пофарбована, оброблена у 2024 році.Два комплекта резины. Зима pirelli 2021 на железе, лето белшина легкосплав 2022.Интересен обмен с моей доплатой.
Продам автомобиль. Opel Omega "В" 1995 г., 16 клапанный двигатель. Делался кап.ремонт двигателя в 2022 году. Двухстороняя сигнализация. Линзованная оптика. Переднее стеклоподьёмники. Электро зеркала. Ходовая часть в порядке, не стучит.
Терміново продам авто після кап ремонту двигуна стоїть не потрібен
Продаю авто а гарному стані. Двигун 2.0 бензин газ, газ вписаний в тех пасорт Резина зимова в гарному стані По електриці все працює Гри замінений Тормозні колодки нові Магнітола підтримує usb aux Газ працює ідеально. Газовий балон 45 літрів Всі склопідйомнки працюють Любе переоформлення Всі питання дзвоніть пишіть.
Авто на ходу Двигун в порядку 3.0 x30xe По кузову ціла документи в порядку страховка присутня Питання по електриці Коробка не перемикає але робоча(є стара знята ) Щось з електронікою Не буксує не падає в аварії немає часу займатись Обмін або продаж
Продам в робочому стані, потребує заміни лобового скла
На ходу,4 нових колеса зима,все масла і в коробке новие і фільтра.3 нових радіатора + заміна парубків.+ отдам пневмо балони,новий комплект зажиганія.Із мінусів,покраска,не весь молдінг,нет бордочка,треба замінити прокладку вихлопної на виході .Спорт режим на коробці працює,без пенков.Обмін на бус(дукато,мастер , боксер ,транзіт)Довгий,середній, високий.
Авто на ходу, але потребує ремонту передньої підвіски. Є ряд інших недоліків, які на рух не впливають. Інші деталі за телефоном.
Авто в гарному стані тел
Все вопросы по телефону: **********
Продам автомобіль омега б двигун м51 автомобіль на ходу переписується торгу немає замінено мастила фільтра автомобіль не новий але на ходу знаходиться в Смт вишково Закарпаття
Авто на повному ходу розхідники зміно всі більш детально звоніть запитуйте
авто на ходу ходова нова
ПРОДАЖ-ОБМІН!! Опельок в гарному стані! Днище ідеал,находу кожного дня двигун сухенький нічо ніде не тече! 2.0 газ-бензин (газ вписано) Замінено Масло,ремінь ГРМ,роліки,помпа,антифриз Одним словом машина обслужена! За готівку буде гарний торг! Обмін як у всіх ДОРОЖЧЕ!
Робоча машина. Телефонуйте . Салтiвка. Торг
всі питаня по телефону
продам надійний автомобіль у власності 5 років є газ але не вписаний. Пробіг рідний, ходова перебрана, по мотору усе ок, зараз стоїть без діла бо є другий автомобіль, є маленькі нюанси по небу кузову на фото все видно ОБМІН не цікавить деталі за телефоном торг біля капоту тцкуни не тратьте свій і мій час я військовий
