- 510 тис. км
- Чечельник
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Опель омега б 1995 рік, 2.0 газ/бензин Стан - сів поїхав По мотору дорікань нема, робить добре, зроблено капітальний ремонт Пороги не гнилі Стан дуже хороший на свої роки
Опель омега б 1995 рік, 2.0 газ/бензин Стан - сів поїхав По мотору дорікань нема, робить добре, зроблено капітальний ремонт Пороги не гнилі Стан дуже хороший на свої роки
технічно в нормальному стані, присутні невеликі дефекти по кузову
Хороше авто на свої роки. На хороших 16 титанах, також є штампи на хорошій зимовій гумі. Стоїть газ 4 покоління. 4 склопідйомники все працює. Замінені задні стійки. Приварені стакани. По днищу повністю ціле. Замінено масло. Надійні 2 літри + газ. Я власник. Авто переоформлюється без проблем. За більш детальною інформацією на вайбер********** або пишіть тут, оскільки за кордоном відповідаю тільки так Opel X20XEV • Об'єм: 1998 см³ • 16 клапанів (DOHC) • Потужність: 136 к.с. (100 кВт) • Крутний момент: 188 Н·м
Продається Opel Omega 1995 року 2.0 бензин, авто і доброму та доглянутому стані ,без ДТП всі вікна рідні, всі мастила та фільтра комплектуючі 500 км назад, новий радіатор та нові ричага з салінблоками, новий термостат всі датчики замінені (без помилок на приборці) центральний замок також замінений та встановленні лед лампи, без корозії все робилося вчасно, ходова в порядку, зроблена капіталка головки
Машина на повному бойовому ходу, всі розхідники поміняні, мастило мінялось 900 км тому, технічно сів і поїхав, страховка до кінця року, по кузову є нюанси але на швидкість не впливає.
продам власне авто яким користуюсь 10 років проблем з нею ніколи не було по машині можу розказати все що робилось за час мого користування. 2 комплекти коліс зимові та літні. коротко по двигуну провода свічі фільтри масло грм регулярно замінювалось і нещодавно теж замінив на 362 тисячах з мінусів гідрокомпенсатори стукають можливо ще рідні ніяк не маю часу замінити.компресія добра. по ходовій амортизатори перед sac's зад kayaba рульові тяги стабілізатори подушки двигуна та кпп вихлоп глушник та резонатор нові. по кузову днище ціле пороги цілі є моменти по дверях 3 роки тому по кругу готував до покраски але не було можливості залишив в грунті по салону ціла. також до авто віддам деякі деталі в тому числі і 4 дверки в кращому стані.
Продаю Опель омега б, 2.5 м51,мотор і коробка у відмінному стані, по кузову є трохи рижики, стоїть пряма траса, по електриці все справне, стоять 18 колеса, цікавить обмін на е39
Автомобіль повністю в робочому стані. На останньому ТО замінені ремінь ГРМ, підвісний підшипник кардану, сальники в редукторі. Два комплекти резини на легкосплавних дисках
омега на повну ходу звертатися на вайбер телеграм або вотсап.
Авто на повному ходу два комплекти резини з дисками літо р17 Зима р15 газ вписаний в але не стоїть авто поварене за більш детальною інформацією телефонуйте
Продам автомобіль у хорошому стані, повністю на ходу та обслужений, по машині нічого робити не треба, не стукає, не гримить, автомат працює відмінно. По кузову є невеликі рижики, дно та пороги цілі, без дірок. Страховка до вересня, повне переоформлення. Торг.
Продам Опель омега б 2.0 бензин, 1995р, не гнилий, їде добре
Машина в отличном состоянии По всем вопросам обращайтесь по телефону!
Машина в нормальному стані. Заводиться їде. Косметично потребує уваги. По мотору все нормально. Коробка жива. Єдине, треба замінити лямбду (через неї горить чек) Ще задні двері відчиняються тільки з салону. Не критично. Реальному покупцю Є переоформлення ЦІКАВИТЬ ОБМІН НА МОТОЦИКЛ.
Мотор відкапіталений ходова зроблена нюанси по кузову.причина продажі потрібне авто на автоматі
авто в гарному стані варто уваги.есть літня резина всі 4.кто купе не пожалкуе
продаю власну машину. опель омега б, 1995 рік, 2.5 бензиновий мотор ( газ ніколи не стояв, мотор після дороговартісного ремонта, поміняно майже все на нові деталі, працює відмінно). коробка автомат. пробіг 274 тисячі кілометрів. дно не гниле. рижики і дефекти корпуса видно на фото, є тріщина на лобовому склі. в аваріях не був.
комплект зимових коліс коробка автомат гбо 2 покоління
Продам своє авто Опель омега в гарному стані,всі питання по телефону.
