- 380 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Добре авто
Кузов норм, негнила. Ціла. Їздить добре. Газу по трасі бере 10 л. Вся інформація по телефону. Можна без проблем перереєструвати. Обмін не цікавить взагалі. Ціна 2100 $. По смс не торгуюсь.
деталі за номером
авто повністю поварено,оброблено,пофарбовано,робилось як для себе, ,переоформлюється, площадкам й перекупам прохання не турбувати, виникли питання телефонуйте на вайбер після 19:00
усі питання по телефону, торг на місці, можливий обмін на авто не на ходу
Продам омегу б, на ходу , сів поїхав , виведені провода до савбуфера, потребує не значний косметичний ремонт , в подарок багато до неї запчастин , всі деталі по тел Андрій
Продам Opel Omega B, 1995 рік, на ходу, термінових вкладень не потребує. Двигун 2.0 газ/бензин 8-клапанний. Двохзонний клімат, кондиціонер працює. Салон 4/5, для своїх років непоганий. По ходовій проблем немає. Днище не гниле, пороги цілі, стакани також, не критична іржа на арках, незначні пошкодження(сколи і подряпини) бамперів.Два комплекти резини. Торг присутній
Opel Omega B 1995 по машині зроблено все ГРМ помпа Антифриз поміняно!Масла в двигуні,коробці та мості поміняно! Катушка, дроти, свічі і бензонасос поміняно!Все купляв нове! Дно поварено запущено! Підігріви дзеркал та заднього вікна працюють! Люк працює в два положення та не тече!!! Ходова не гримить! Машина в хорошому стані! Страхівка до 2026року! Авто переоформляється,з документами порядок! Огляд смт.Меденичі Торг присутній!!!
Машина повністю в робочому стані. 4 електросклопідйомники, електро люк, електрошторка заднього скла. Газ євро4 вписано у свідоцтво про реєстрацію та встановлено на авто. Балон 60л. Ходова повністю замінена на нову. Днище та пороги цілі. На капоті поліз лак. На лобовому склі тріщина. ТО вчасно кожні 10 тис. км. Салон велюр. У машині не курили.
Машина полностью перебрана под себя Ходовка-4 Мотор-5 кап ремонт 2020 Покраска-5 перекрас 2020 Поварена -5 полная поварка задней части 2020
Продам своє авто. По мотору та ходовці питань немає. Потрібно фарбувати двери, крило та задню арку. Кондеціонер в авто працуе, АБС також. За авто несорномно. Приїджайте дивиться. Розповім як е. Авто оформлено на мене.
Мотор 7000 після капремонту Переоформлення Інформація за телефоном
Для своіх років непогана
