- 180 тис. км
- Жовтанці
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в доброму стані їде бодро є дефекти по кузову
Автомобіль в доброму стані їде бодро є дефекти по кузову
заводиться на пряму через стартер. компресія 10.1-10. газ 2 покоління. коробка норм! редуктор не виє, норм. ходову робив два роки тому.
Машина в нормальному стані. Кожен день на ходу. Стоять всі чотири дискові тормоза. Машина на зимовій ризині 15. Пригнана з США всі документи в нормі. Власника є контакти.
У власності 11 років. Авто повністю відкапіталене готове до експлуатації нічого робити не потрібно Гбо 2 покоління в комплекті за бажання можу встановити гбо 4. Стоїть міст з автоблокіровкою LS По ходовій передні ричаги нові Стойки нові пружини нові Зад всі сайлентблоки піврами нові амортизатори нові Зашумлено все що можна зашумити Балон гбо зовнішній в багажнику все по стандарту Є проведено силовий кабель плюс в багажник робив під інвертор 220 можна використати для музики
Авто в хорошому стані. Є незначні дефекти по кузову, не гнила, на багажнику пооблазив лак. Потрібно глянути до ходової, але критичного немає. Коробка в хорошому стані, двигун в хорошому стані, масла не бере, у 2022 замінено головку циліндрів (в зборі), ремні, роліки, фільтри, помпу, ГРМ. Їде дуже добре. По салону, потрібно перетягнути потолок - провис. По електриці все працює. Авто на свої роки в досить хорошому стані. В 2021р встановлено нове ГБО 4 покоління, їде добре. Решту питаннь, кого цікавить по телефону. Пишіть в повідомленні, не завжди маю можливість розмовля. ТОРГ. Обмін БЕЗ моєї доплати
Авто на ходу! В технічно адекватному стані Торг біля капоту . Обмін на мото
Авто в збереженому стані. Ідеально підходить як для міста, так і для подорожей. Двигун надійний Ecotec. Просторий велюровий салон у гарному стані. Великий багажник. Тонування вікон. Кузов доглянутий, але є декілька нюансів. Двигун обслужений. Мастило замінялося кожні 7-8 тис. км. Нові задні суппорта, колодки замінені. Хороша зимова гума. В подарунок літні 16 литі. Реальному покупцю торг. Всі деталі по телефону.
Хороше авто на свої роки. На хороших 16 титанах, також є штампи на хорошій зимовій гумі. Стоїть газ 4 покоління. 4 склопідйомники все працює. Замінені задні стійки. Приварені стакани. По днищу повністю ціле. Замінено масло. Надійні 2 літри + газ. Я власник. Авто переоформлюється без проблем. За більш детальною інформацією на вайбер********** або пишіть тут, оскільки за кордоном відповідаю тільки так Opel X20XEV • Об'єм: 1998 см³ • 16 клапанів (DOHC) • Потужність: 136 к.с. (100 кВт) • Крутний момент: 188 Н·м
Авто в хорошому стані,новий акумулятор,зроблене ТО,є гбо.
продам власне авто яким користуюсь 10 років проблем з нею ніколи не було по машині можу розказати все що робилось за час мого користування. 2 комплекти коліс зимові та літні. коротко по двигуну провода свічі фільтри масло грм регулярно замінювалось і нещодавно теж замінив на 362 тисячах з мінусів гідрокомпенсатори стукають можливо ще рідні ніяк не маю часу замінити.компресія добра. по ходовій амортизатори перед sac's зад kayaba рульові тяги стабілізатори подушки двигуна та кпп вихлоп глушник та резонатор нові. по кузову днище ціле пороги цілі є моменти по дверях 3 роки тому по кругу готував до покраски але не було можливості залишив в грунті по салону ціла. також до авто віддам деякі деталі в тому числі і 4 дверки в кращому стані.
Продаю Опель омега б, 2.5 м51,мотор і коробка у відмінному стані, по кузову є трохи рижики, стоїть пряма траса, по електриці все справне, стоять 18 колеса, цікавить обмін на е39
Сів поїхав
Авто на повному ходу два комплекти резини з дисками літо р17 Зима р15 газ вписаний в але не стоїть авто поварене за більш детальною інформацією телефонуйте
Продам Опель омега А 1992 року на запчастини!
Двигун BMW M57, спорт режим, зимовий режим,ЕГР працює,масла не бере,ходова зроблена,розхід траса 6,1л/100км місто до 10л/100км .Пригнана в лютому 2019р.Стоїть автономка ебершпехер .Фото до ремонту,були проведені зварювальні роботи і повна покраска і обробка автомобіля .Нова турбіна
