- 335 тис. км
- Львів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в гарному стані,нова зимова гума,збережений стан,все працює Продаж без саба Деталі за телефоном Можливий обмін на бус
Автомобіль в гарному стані,нова зимова гума,збережений стан,все працює Продаж без саба Деталі за телефоном Можливий обмін на бус
Продам Opel Omega 3.0 V6, універсал, АКПП Надійний та комфортний автомобіль із потужним 3.0-літровим двигуном та автоматичною коробкою передач. Машина на впевненому ходу, вкладень у ходову не потребує. ?? Двигун 3.0 ?? Автоматична коробка передач ?? Кузов універсал – просторий та практичний ?? Ходова частина повністю зроблена ?? Замінені ремені ?? Авто готове до експлуатації Чудовий варіант для тих, хто шукає комфортний і потужний автомобіль за доступну ціну.
Авто кожного дня на ходу не гниле нюанси видно на фото ходова все добре заводиться все з пів тику нова зимова гума 2.5tds більш детальніше по телефону
Продам Опель на повному бойовому ходу, все працює, є косметичні нюанси які на їзду не впливають, телефонуйте домовимось
Продаю авто а гарному стані. Двигун 2.0 бензин газ, газ вписаний в тех пасорт Резина зимова в гарному стані По електриці все працює Гри замінений Тормозні колодки нові Магнітола підтримує usb aux Газ працює ідеально. Газовий балон 45 літрів Всі склопідйомнки працюють Любе переоформлення Всі питання дзвоніть пишіть.
ПРОДАЖ-ОБМІН!! Опельок в гарному стані! Днище ідеал,находу кожного дня двигун сухенький нічо ніде не тече! 2.0 газ-бензин (газ вписано) Замінено Масло,ремінь ГРМ,роліки,помпа,антифриз Одним словом машина обслужена! За готівку буде гарний торг! Обмін як у всіх ДОРОЖЧЕ!
Продається в звязку з купівлею іншого авто. Машина в хорошому стані, все робоче, опис актуальний, двигун BMW M51 V6, коробка автомат. На ходу та готова до сезону - зимова резина 16" на оригінальних литих дисках та повнорозмірна запаска. Лише переоформлення, можливий торг, писати в вайбер або телефонувати до 20 год.
Opel omega 1988р., газ бензин газова установка 2 покоління, на ходу.
автомобіль використовується щоденно, служить надійно і без поломок. Є іржа в різних місцях кузова але на міцність не впливає. Двигун працює стабільно, зроблено велике ТО з заміною ремнів, турбіни і підшипників. Буде ще довго і надійно служити новому власнику. Обслужено також підвіску, люфти, звуки чи інші поломки відсутні.
машина заводиться та гарно їде!
Нова зимова резина є нюанси по кузову заводиться тільки з толкача салон чистий був замінений тнвд після чого вона перестала заводитись з ключа двох зонний клімат а додатковою інформацією дзвоніть
Продам хороше авто !!! Бажано обмін на Ниву або Уаз з моєю доплатою !!! решту питань по телефону на смс не відповідаю!!!!!
Старенький але надійний автомобіль, який потребує добрих рук і догляду. На ходу. Усі наявні дефекти кузова на фото. Додатково віддам усі запчастини. Є навіть запасні 2 задні двері. Наявні 9 коліс на дисках (4 літні + 4 зимові + 1 запаска). Встановлено ГБО.
Автомобіль 26 років в одних руках (є договір купівлі продажу) та дуже доглянуте. Дно оброблене. Кузов і салон живий (такого не знайдете ніде). Ходова вся нова. Двигун ок, ремінь, помпа, масло, фільтра все свіже.
